Ноемврийското бебоче расте ли расте, а копчето на панталона да се закопчае не ще

  • 12 432
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 556
Спокойно, и аз съм на работа, днес даже цъфнах в 8 още, защото се наложи аз да заведа детето на училище  Tired

# 76
  • Мнения: 165
Абе момичета спрете с тия гадни истории бе. Не ви ли става достатъчно кофти като чуете по телевизията или по радиото или като прочетете по вестницитие. Не съм съгласна такива истории да се публикуват точно в този форум. Без никой да се обижда но това не е за тук. Защо трябва да се натъжаваме, случват се разни неща, но защо ще трябва точно по този начин и в това наше състояние да ги четем и да ги виждаме. Просто не съм съгласна. Да много е болно че едно младо момиче си е отишло от нечия грешка и на мен ми  екофти но нищо не можием да направим. Освен да знаем че от тук нататък при тази Мазнейкова да не се ходи.

При изчитане на темата това ми направи впечатления и първо искам да отговоря защо го публикувах точно тук.
Защото някоя мама беше писала че ще ходи при Мазнейкова. Явно не е чула по телевизията или радиото. Моето мнение е че по-добре да се натъжим, отколкото да ходим на места на които явно бъкат бактерий всякакви. Предпочитам да го видим като статия отколкото да пострадаме пряко. Това разбира се си е мое мнение, ако не разсъждавах така може би реакцията трябваше да е " Запиши си час при Мазнейкова, нека тя ти следи бременността, защо не раждаш при нея?" Така няма  никой да чете неприятни неща в това ни състояние.
"Освен да знаем че от тук нататък при тази Мазнейкова да не се ходи." Именно това беше целта на поста ми - тези които не са го приели, че е от добро чувство да ме извинят. За мен беше по-добре да го публикувам, защото явно има хора които не са го чули по радиото, бих се радвала много ако съм разубедила някой да не ходи на преглед.
Още веднъж се извинявам, надявам се да съм обяснила какъв беше смисъла. Просто мисля, че ако си сложим розовите очила и си повтаряме само положителни мисли можем да се отдалечим деоста от реалното и съответно да пострадаме. Не мога да остана безучастна за нещо което може да навреди на някой от нас и то много. Но добре занапред само положителни мисли, реалното което може да разстрои някой остава на заден план и ще си мълчим, ще си заровим главите в пясък и няма да говорим за неприятните неща, които застрашават и самите нас.
Сега се връщам да дочитам. Приятен ден.

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 08:50 от nana5kova

# 77
  • Мнения: 421
Добро утро и от мен!
Аз съм от 8 на работа. Имам толкова работа, а така ме мързииии и ми се спииии.

Лек и успешен ден на всички!

# 78
  • Мнения: 2 556
Мен самото име на г-жа Мазнейкова не ми допада, така че и преди не съм  се замисляла да ида при нея, сега пък съвсем.

Иначе първото ми раждане беше в Първа Частна Клиника Райна Княгиня, която сега не знам има ли я още  newsm78 Наистина беше супер спокойствие, прекрасно отношение от персонала и т.н. За сравнение второто си дете родих в държавното родилно на Плевен, макар и във ВИП стая, просто персонала си ти ходи по главата здраво и т.н. Та от частните клиники си има много полза, стига само леакрите да са на място!

# 79
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Добро утро и от мен!

За гадните истории:
От една страна е хубаво да сме информирани.
От друга, истината е, че сега сме много по-чувствителни.
Аз четох една история тук, няма да я споменавам.
Освен че ревах един ден, колко кошмари сънувах, не е истина.

# 80
  • Мнения: 246
Съгласна съм с Gulja ,от една страна добре,но от друга ни влияе на психиката.Аз имах същия случаи ,четох и после рев,рев...не можах да спя.Като гледам някой по-трогателен филм-рев,рев...Онзи ден гледах Армагедон,че го бях позабравила и после рев,рев Mr. Green Даже на някои по-трогателни реклами взех да си поплаквам  Mr. Green Милото се е побъркало с ревовете ми вече  Mr. Green
Момичета аз все пак реших да отида днес на ФМ, пък да видим ,дано не ме върнат и всичко с бебо е ок Praynig

# 81
  • Мнения: 2 556
Бояна, ще стискаме палци, всичко ще е наред  Wink

# 82
  • Мнения: 246
Благодаря Hug Като се върна от София(там ще ми правят ФМ-то) ще пиша как е минало fingerscrossed Приятен и спокоен ден на всички   bouquet

# 83
  • Мнения: 45
Добро утро и от мен!
bela – не се притеснявай за отлепването. И на сестра ми и на една приятелка им се случи точно към 3-я месец, но пазиха леглото известно време и с помощта на лекарства се оправиха. Сега и двете имат здрави дъщерички!

wassilena – много свежа темичка, срещала съм я сред заглавията във форума, но не бях влизала да я чета, докато ти не пусна линка! С удоволствие ще си я чета за настроение  Hug

maria.krumova   - не си сама по отношение на ранното идване в офиса, аз днес подраних (защото ще затворят голяма част от движението в центъра, където работя) и в 7,55 ч. бях в офиса  Simple Smile

♀Boyanna♂ - стискам палци да те приемат днес за ФМ и всичко с бебчо да е ок!
Слънчев и усмихнат ден на всичики Hug

# 84
  • Мнения: 2 556
И аз си записах час във Фемина за ФМ на 14 Май при д-р Цолова (някой бил ли е при нея?). Ще си отвися 3 дена в София, защото на 16-ти Май пък имаме среща на класа Simple Smile

# 85
  • Мнения: 14 654
Защото някоя мама беше писала че ще ходи при Мазнейкова. Явно не е чула по телевизията или радиото. Моето мнение е че по-добре да се натъжим, отколкото да ходим на места на които явно бъкат бактерий всякакви. Предпочитам да го видим като статия отколкото да пострадаме пряко.

Подкрепям това, лично аз знам за Мазнейкова, но ми се иска и други да разберат, абе по принцип е добре да се знае за кой какви отзиви има.

# 86
  • Мнения: 246
Hope777 Аз имам час,но ме е страх да не е рано Simple Smile

# 87
  • Мнения: 228
Излезе ми БХСто, ама не ми е ясно кое да чета:ИНФОРМАЦИЯ ЗА БРЕМЕННАТА ЖЕНА"или "ИНФОРМАЦИЯ ЗА КОНСУЛТИРАЩИЯ ЛЕКАР" - кое ми е резултата?

# 88
  • Мнения: 499
nana5kova  не става въпрос да си сложим розовите очила или да си заровим главите в пясъка. Разбирам те че си искала да помогнеш на тези момичета които са се ориентирали към въпросната док. в това няма нищо лошо. Но просто мисълта ми е че не е тук мястото да се слагат такива сайтове. Просто като толкова искаше можеше само да кажеш че тя е добра лекарката и не я препоръчваш.  Или нещо от сорта. По принцип аз съм оптимист човек, но явно не всички са оптимисти като мен а има и доста песимисти. Тук сме се събрали за да обсъждаме как минава на всяка една от нас бременността и хубавите моменти. То лоши има навсякъде но ние не можем да ги спрем.
Мисля да спра до тук. Не е нужно всеки да чете това което аз мисля. И не е нужно с леки закачки да се заяждаме заради някаква която не е док. а само взима парите на хората.  Hug
Нана не съм искала да те обидя или нещо такова просто си изразявам мнението.

Boyanna♂  стискаме палци и всичко ще е наред. А док каза л ити да ходиш на ФМ или ти на своя глава отиваш?

# 89
  • Мнения: 307
Какво е БХС? Къде да си направя такова? Как точно се прави? Плаща ли се допълнително? Моята лекарка за сега не ми е казвала.

Общи условия

Активация на акаунт