Колко е сбъркано летище София

  • 16 565
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 462
Всъщност съм сигурна, че използвах автобус от 1-ви до 2-ри терминал.  Не, че е толкова важно, де.

Не искам да плюя по летището, защото ми е най-милото като се прибирам..  Simple Smile

Аз мисля, че имаше такъв по едно време, но сега няма със сигурност.

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Авторката, този проблем го имат само българите, защото не могат да осмислят риска от бомба в шкафчето за багаж. Дано да не ти се налага престой някъде по летищата в чужбина, че пак ще трябва да пускаш тема със същото оплакване - защото никъде няма шкафчета за багажа. Пишеш за Франкфурт - не съм летяла през там, но никъде където съм била не през последните 6-7 години не съм видяла стая за багаж или шкафчета.

От първа ръка мога да потвърдя, че в Рим (Фиумичино) има стая за багаж.

# 32
  • Plovdiv
  • Мнения: 578
От стаи за багаж има нужда, но и цените за престоя трябва да са разумни.  Кафето може да излезе "златно". Grinning Предполагам, че пак всичко опира до пари... и още нещо Laughing, защото преди да влезе багажът на съхранение, трябва да мине на рентген, зад който трябва да седи квалифициран служител от служба Сигурност и трябва да се осигурява 24 часово покритие, демек/страшна думичка Grinning/ минимум 4 души. Още охранител /пак поне 4-ма/ и приемащ багажа / 4 /. Пък може да съвместим всички служби и да наденем хобота на този зад рентгена. Икономии. Laughing

# 33
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 854
Сетих се сега, че преди 3 години на Шипхол, Амстердам, също имаше със сигурност стая за багаж. Аз обаче бях малко глупава и не я намерих, та два часа си разнасях багажа напред-назад Crazy

# 34
  • Мнения: 7 605
Нито една аерогара по света, където и да било и колкото да е малка(голяма) няма места за съхраняване на багаж. По съображения за безопасност.

Мда, сигурно информацията на сайта на летището Франкфурт (най голямото в Европа е май) не е вярна, че имат 3 гардеробни за багаж  Whistling

# 35
  • Мнения: 127
Дааа, летището в София, едно от най-неудобните за пътуване, а цените в кафето без коментар....М/у другото дори цените на летището в Москва са много по-добри от тези в Сф. За такситата да не споменавам. Прибираме се преди 2 години от Гърция, след доста продължителен престой там. Натоварени с багажа, количка , детето...излизаме питам някой ще ни закара ли до Павлово, казват ми "Да-20 лева", аз така  Shocked, и един ми отговаря " Ти ,ко ма, за 20 лева ли се правиш?" Ееееееее, полудях..... Twisted Evil

Най се кефя на летището в Прага, кафе-автомат на всеки 20 метра, KFC, на две места, стая за багаж също има, но най-много се зарадвах , а за дъщеря ми да не говорим, на детския кът -  чист и поддържан, безплатен, няма навалица,. Иви откара в игри там 2 часа, а аз със списанието....кеф. Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 7 605
На франкфуртското летище има дори секс шоп с видео кабинки  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 518
На "Тегел" в Берлин също има отделение за багаж - има си скенер и струва 4 евро Peace

# 38
  • Мнения: 940
"шатъл бъс" има между двата термнала. И по-евтино кафе има. За багажа съм съгласна, няма къде да се остави. Такситата--досега проблеми не съм имала, винаги вземам една и съща фирма, която вътре има представителка. Дават ти цена от там.
Имам какво да се желае, но определено не е това, което някои са писали по-долу.

# 39
  • Мнения: 653
Значи увеличихме бройката- Стокхолм, Копенхаген, Виена, Франкфурт, Прага, Ню Йорк. Давайте още. Не че ще променим нещо в BG ама......... Hug Hug  bouquet  bouquet

 Grinning погледнах от лЮбопитство миланските летиЩа ... има и на Линате и на Малпенса

# 40
  • Мнения: 233
На "Тегел" в Берлин също има отделение за багаж - има си скенер и струва 4 евро Peace

Ми не е много, какво, всеки си прави сметката. Важното е да го има като услуга, а пътници за всеки влак си има (в нашия случай- самолет)  Grinning   Peace Peace

# 41
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Е да, но летище София разполага със стая за обслужване на майки с деца, сащо и със стая за извършване на религиозни ритуали за вярващите.

# 42
  • Мнения: 233
Е да, но летище София разполага със стая за обслужване на майки с деца, сащо и със стая за извършване на религиозни ритуали за вярващите.


Да да, това е ясно, писахме по въпроса по- напред  Peace Peace

# 43
  • Мнения: 2 518
На "Тегел" в Берлин също има отделение за багаж - има си скенер и струва 4 евро Peace

Ми не е много, какво, всеки си прави сметката. Важното е да го има като услуга, а пътници за всеки влак си има (в нашия случай- самолет)  Grinning   Peace Peace
Наистина не е много.Предпочитам да дам и 10 евро, но да не си нося багажа с мен наляво-надясно Tired

# 44
  • Мнения: 5 622
Повече от 4-5 часа престой между полети не съм имала и тогава чакам без багажа си. Него автоматично го прехвърлят на самолета, който води до крайната точка отбелязана на билета ми.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт