Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 3 тема

  • 163 479
  • 713
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1
Не съм имала проблем с мая и пъпки честно да си кажа. Дори наблюдавах обратен ефект. Тоест-ако съм имала раничка върху лицето след намазването с маската и до другата сутрин/обикновенно правя маската преди лягане/. Та на другата сутрин раничката ми е минала. Или пъпчицата изсъхнала. Но от маската-пъпка. При мен поне не.

# 676
  • Мнения: 277
Момичета, да ви питам, през студените месеци използвате ли дневен крем със защитен фактор, и ако да - какъв? Тази година за пръв път ми се появиха петна и не знам как да процедирам.
Също така какво ще ми препоръчате за излющване? Прегледах цялата тема и си набелязах Мелабел и акне б5. Някакви други предложения?

Последна редакция: вт, 19 окт 2010, 00:18 от Lexie

# 677
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Регал са пуснали нов крем Ахроактив Макс,някакви мнения за този крем?

# 678
  • Мнения: 616
Момичета, да ви питам, през студените месеци използвате ли дневен крем със защитен фактор, и ако да - какъв? Тази година за пръв път ми се появиха петна и не знам как да процедирам.
Също така какво ще ми препоръчате за излющване? Прегледах цялата тема и си набелязах Мелабел и акне б5. Някакви други предложения?

Да, 25 , ако ще съм малко повече навън, без значение от времето 40. Акне б5 е по-скоро за лекуване на акне, нали е с бензол пероксид? Лющенето на кожата е страничен ефект от пресушаването и раздразването на кожата.ПО-скоро нещо с киселини...

# 679
  • Мнения: 1 629
По -добре си вземи тоника Мелабел,защото е по- лек, докато с Акне БП5 можеш да се изгориш много лошо както аз направих.

Аз исках да се похвалА, че в петък съм на билков пилинг и после ще докладвам има ли ефект от евтиния билков пилинг  Laughing

# 680
  • Мнения: 56
Момичета, да ви питам, през студените месеци използвате ли дневен крем със защитен фактор, и ако да - какъв? Тази година за пръв път ми се появиха петна и не знам как да процедирам.
Също така какво ще ми препоръчате за излющване? Прегледах цялата тема и си набелязах Мелабел и акне б5. Някакви други предложения?


В момента използвам на Olaz spf 15,а имам петна от пъпки и незнам дали е достатъчен този фактор?
Miss Nellie ти е препоръчала нещо с киселини-например крем Etincelante  NUXE,на моята кожа имаше много добро действие,избистря тена ....,но по думите ти разбирам,че искаш нещо по- силно,този крем на NUXE няма излющващ видим  ефект,може би нещо с гликолова киселина .

# 681
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
От къде го купувате този Олаз,преди имаше реклама на дистрибуторите в България,но сега ....?

# 682
  • Мнения: 56
От къде го купувате този Олаз,преди имаше реклама на дистрибуторите в България,но сега ....?
Не живея в Бг ,купувам си го от Гърция,ако имаш път на там или някой познат да ти прати...... Peace

# 683
  • Мнения: 277
Значи ще взема Мелабел. Благодаря   bouquet Simple Smile
След време ще докладвам за резултати, надявам се да има такива.

# 684
  • Мнения: 10
За мазна кожа маската с мая по-добре с мляко или с кислородна вода да я правя?

Напоследък имам и пъпки и се чудя млякото няма ли да ги увеличи?

И тези, които са с проблемна кожа какво ползвате за избелване през зимата? Пробвах два български крема и положебнието се влоши рязко, явно са ми запушили порите.

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Dai4eto, какъв е ефекта от билковия пилинг?
 

# 686
  • София
  • Мнения: 736
За мазна кожа маската с мая по-добре с мляко или с кислородна вода да я правя?

Напоследък имам и пъпки и се чудя млякото няма ли да ги увеличи?

И тези, които са с проблемна кожа какво ползвате за избелване през зимата? Пробвах два български крема и положебнието се влоши рязко, явно са ми запушили порите.

Избелвам с Депидерм на Уриаж вечер, защитавам през деня с Меласкрийн 50+ на Дюкре

# 687
  • Мнения: 2 175
Взех си избелваща писалка на Биодерма. Има ли отзиви за нея?
http://www.bioderma.com/en/nc/the-products/what-s-new/product/action/278.html

# 688
  • Мнения: 1
Момичета, да ви питам, през студените месеци използвате ли дневен крем със защитен фактор, и ако да - какъв? Тази година за пръв път ми се появиха петна и не знам как да процедирам.

Аз и през зимните месеци ползвам крем с фактор. Доволна съм от моя: Supermoist SPF 30+ на Skin Doctors - не омазнява, попива лесно и е икономичен. За петната може да пробваш крем с киселини.

# 689
  • Мнения: 56

Някой ползвал ли е този избелващ продукт?

Общи условия

Активация на акаунт