Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 3 тема

  • 163 542
  • 713
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 972

Някой ползвал ли е този избелващ продукт?

Aз  кремчето съм ползвала Peace Не съм доволна.. Мислех,че поне малко ще изсветли петната ама не би.......

# 691
  • Мнения: 56
tida flyr,благодаря ти за отговора  bouquet
Гледах и крема и серума,ама си мисля,че серумите нали по принцип са по=концентрирани и би трябвало да има по=видим ефект от тях,и за това питах за него.
А за крема той май имаше и spf 25 ako не се лъжа newsm78,попива ли бързо,мазнее ли,лъщи ли?
Аз съм с мазна кожа и тези неща ме притесняват. Flutter

# 692
  • Мнения: 71
Момичета, някой знае ли нещо за Мелабел Профешънъл ? Една дерматоложка ми спомена за него, каза че го няма в аптеките , а се предлага само на лекари - дерматолози? newsm78 Много интересно ми стана как така не се предлага дори и в аптеките!? Моля ако някой има инфо да сподели!  Praynig

# 693
  • Мнения: 171
Момичета, някой знае ли нещо за Мелабел Профешънъл ? Една дерматоложка ми спомена за него, каза че го няма в аптеките , а се предлага само на лекари - дерматолози? newsm78 Много интересно ми стана как така не се предлага дори и в аптеките!? Моля ако някой има инфо да сподели!  Praynig

Не съм запозната с конкретния продукт, за който се интересуваш, но по принцип на Биотрейд има наистина продукти, които са предназначени само за професионална употреба и не се продават. Спомням си, че преди доста време в сайта на марката съм ги разглеждала и точно това ми направи впечатление - някои продукти можеха да се поръчват он-лайн, други - не. И тези, които не се продаваха бяха за доста силни процедури - примерно пилинг - гликолова киселина 70%, с която реално един незапознат потребител може да си причини сериозни изгаряния и поражения на кожата, така че... съвсем нормално и уместно е наистина не всичко да може свободно да се купи  Peace

Предполагам този Мелабел, за който питаш, щом и в самото му име е обозначено "профешънъл"  е точно такъв - продукт, който изисква определени познания за да се прилага правилно и е предназначен само за хора с нужната квалификация  Peace

# 694
  • Мнения: 71
Момичета, някой знае ли нещо за Мелабел Профешънъл ? Една дерматоложка ми спомена за него, каза че го няма в аптеките , а се предлага само на лекари - дерматолози? newsm78 Много интересно ми стана как така не се предлага дори и в аптеките!? Моля ако някой има инфо да сподели!  Praynig

Не съм запозната с конкретния продукт, за който се интересуваш, но по принцип на Биотрейд има наистина продукти, които са предназначени само за професионална употреба и не се продават. Спомням си, че преди доста време в сайта на марката съм ги разглеждала и точно това ми направи впечатление - някои продукти можеха да се поръчват он-лайн, други - не. И тези, които не се продаваха бяха за доста силни процедури - примерно пилинг - гликолова киселина 70%, с която реално един незапознат потребител може да си причини сериозни изгаряния и поражения на кожата, така че... съвсем нормално и уместно е наистина не всичко да може свободно да се купи  Peace

Предполагам този Мелабел, за който питаш, щом и в самото му име е обозначено "профешънъл"  е точно такъв - продукт, който изисква определени познания за да се прилага правилно и е предназначен само за хора с нужната квалификация  Peace

Много благодаря за изчерпателния отговор!  bouquet

# 695
  • Мнения: 106
Никога повече Мелабел!!!!!Купих си го по препоръка,но след нанасяне чувствам кожата си като изгорена-такова щипене и болка не съм понасяла от крем.В упътването предупреждават за щипене,но при мен беше ужасно,а да не говорим,че след 2 апликации,зоната около очите ми,където са проблемните пигменти,е още по-зле и пигментите са по-изявени....днес отивам пак за крем за петна,но този път няма да жаля пари ,в този случай евтиното наистина ми излезе адски скъпо!

# 696
  • Мнения: 1 629
ако не се лъжа тези кремове не се препоръчват за зоната около очите Rolling Eyes Виж нормално е да да получиш някакъв страничен ефект, но аз лично съм доволна от тази серия, не бих казала,че съм си дала парите на вятъра. Може би твоята кожа е по-суха примерно и за това така ти се е получило, иначе щипане парене, сърбеж и аз съм имала  Whistling

Някой беше питал за билковия пилинг : ЕКСТРА Е!  от първата процедура на едната бузка ми изчезнаха петната, но на другата ми се появиха пъпки та сега нови петна имам от едната страна само. Но все пак имам още процедури да правя. Иначе беленето бешеееее един път  Laughing като змия бях и голям срам падна.

# 697
  • Стара Загора
  • Мнения: 74
Здравейте момичета. Все още не съм изчела цялата тема,но да споделя с  вас какво ми каза една лекарка за борбата с акнето. /което при мен се получи по време на бремеността и все още не съм си решила проблема/. Берат се листа от орех и в 500мл вода се слагат 5 листа,ври 5 минути прецежда се и се пие 3 пъти на ден половин час преди ядене. Пие се 3 месеца.(това е за стафилококова инфекция). Действало добре и при синузит - смърка се сместа 2-3 пъти в седмицата,т.к е много силна. Като се смръкне започвало да изтича обилен гноен  секрет от носа.
Иначе и аз съм пробвала какво ли не - ходих при дерматолог- изписа ми антибиотик,разни мазила,правих химичен пилинг, пих Диане 35 , но всичко беше с временен резултат. Сега пия хомеопатия - стафилококцинум / т.к. има бактерия-стафилокок/ и се надявам да я убия вече и да си реша въпроса с гадните пъпки. Ако не стане с хомеопатията ще пробвам това с ореховите листа. По нататък ще пиша резултати.
Иначе хим.пилинг при мен изчисти петната от стари пъпки много добре.

# 698
  • Мнения: 1 629
Аз четох в една книга, че освен това стафилококцинум има и едно тестостерон.  rosihris я кажи действа ли ти, че и аз мисля да си го взема?

# 699
  • Мнения: 10
На какво може да се дължи образуване на петно, което минава много трудно или на места не минава въобще. Мястото се пигментира веднага, дори след порязване от бръснач, например и петна стоят с месеци, имам и от година...Sad

Започвам да се плаша....? И съм с мазна кожа и не мога да си намеря крем от дълго време. Българските ми са тежки и мазни, но пък нямам възможност за скъпи.

# 700
  • Стара Загора
  • Мнения: 74
Абе, засега все още нищо не мога да кажа. Пия го от 17,09,. Незная дали си запозната с действието на хомеопатията, но при започване на лечение отначало се получава влошаване на симптомите т.нар.лечебна криза, т.е. започват да излизат много пъпки (това което е останало в кожата трябва да се избие ). При мен все още продължават да излизат ( тъкмо мина леч.криза според мен и ми дойде цикъла и започнаха пак да излизат). От вчера ми излизат по -малко.Но все още съм по-средата на лечението, та немога да кажа дали ще подейства.
Преди 2г.може би, ходих при боаронски хомеопат,който ми изписа Стафилококцинум 15 и други лекарства по схема, но неможа да ми оправи акнето ( като в последствие установих, че ниските потенции не ми действат и затова не се получи). След това посетих класически хомеопат и тя ми изписа Стафилококцинум 200 и 1М,което пия в момента. Като приключи лечението ще пиша дали има резултат или пак е поредния неуспех.

# 701
  • Мнения: 0
зравейте,
не съм чела цялата тема за това ще питам...
така ще си поръчвам този тоник http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=11&id=26 тъй като имам няколко петънца по лицето от пъпки или разранявания искам да попитам, тези които са го ползвали по колко пъти може да го ползвам да ползвам ли други продукти, за колко време се вижда ефект, също бях чела, че самата кожа се бели силно ли е беленето?
благодаря предварително Simple SmileSimple Smile

# 702
  • Мнения: 8
На какво може да се дължи образуване на петно, което минава много трудно или на места не минава въобще. Мястото се пигментира веднага, дори след порязване от бръснач, например и петна стоят с месеци, имам и от година...Sad

Започвам да се плаша....? И съм с мазна кожа и не мога да си намеря крем от дълго време. Българските ми са тежки и мазни, но пък нямам възможност за скъпи.
Аз ползвам чешки, които не са скъпи. Леки и хидратиращи, дори и за мазна кожа! А за петната- билков пилинг!

# 703
  • Мнения: 587
ако може мааалко инфо за този билков пилинг Simple Smile...извинявам се ако е разискван тук,не знам къде да търся newsm78

# 704
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте на всички и поздравления за чудесната тема.
Отскоро пия Еутирокс, но не мога да кажа, че той е причина за проблема. Излязоха няколко по-тъмни пигментни петна под очите, но не те ме тревожат. Тревожи ме т. нар. кафяв мустак, както разбрах, получил се от почти 2 годишното използване на ленти за лице. Вече даже не ги пипам, но той мноооого ме притеснява. За жалост започнах късно да си слагам слънцезащитен крем, взех си на Melascreen. Същата марка имат и крем против петна, но ми идва солеа цената му. Дайте ми съвет по въпроса, моля.
Сега като спомена за melascreen се сетих че преди много време една аптекарка ми даде тяхна брошура за избелващи кремове, те са от серията на Ducrey и се водят дерматологични, затова исках да те питам дали си доволна от слънцезащитния и изобщо да питам за мнения на някой който ги е ползвал.
Искам да се опитам да започна сега от есента някакви опити за премахването на този ужас.

Искам да похваля крема Melascreen Eclat на Дюкре против петна с Spf 15, взех си го преди няколко дена и петната над горната устна са видимо избледнели, направо не мога да повярвам, никога не съм имала такъв бърз успех с нито един крем, а съм ползвала доста.
Исках да пиша в една доста стара тема за крем против пъмни петна, но не ми дава да я подновя, затова пиша тук.
Там едно момиче питаше за отзиви за серума Омбелия на Галеник, но при мен не даде ефект, спомням си че беше много скъп, а много ми щипеше и дразнеше.

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 00:03 от Lindita

Общи условия

Активация на акаунт