Жената зодия Риби - 3

  • 27 528
  • 436
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 370
благодаря ви момичета,благодаря на нур,луна,вивидас,Stallion ,и всички други за пожеланията и подаръчетата за празника ни с НИЯ.много сте мили.  bouquet  love001целувамви всички.малката калпазанка остана много доволна от празника си и от подаръците. Simple Smileто бяха кукли ,игри,торти и какво ли още не. Laughingами 7 ГОДИНИ са си 7години,както и да ги погледнеш.
благодаря и на ben78 ,че ни е оформила темичката. Hug
виждам ,че Stallion  се е отчаял много.не бива.трябва да вярва като нас рибоците,непоправимите романтици,че всичко ще се нареди както искаме и ,че любовта може да закъсне е ,но я има.а закъснее ли си има причина.може би заради точния човек?никакво отчайване. Naughtyмисли позитивно.
иначе как сте днес?за какво ще си говориме?
тук венера пита дали рибите страдаме от комплекси и липса на самочуствие?ами аз специално бях много неуверена като дете.и понеже също съм мнго осамокритична,това ми пречеше.след години обаче видях и усетих способностите си и мога да кажа ,че самочуствие не ми липсва и разбирасе  е според възможностите ми и съответно комплекси мисля ,че имам ,но са в много малък процент и то за неща,които незнам дали ги мога. но като цяло нестрадам от тези неща.разполагам се според чергата си.иначе познавам риби,за които мисля,че нямат комплекси.поне така ми изглежда.рибата наистина с времето придобива увереност и застава над тази неща.

# 61
  • Мнения: 2 471
Моля ви, нали няма пак да си чатите тук? Все пак темата е основно за нас рибите. Ако се продължи в същият тон - да сменим заглавието... Stallion, внимание ли ти липсва в ежедневието?
Моля ви!

# 62
  • Мнения: 5
Само да вметна, че една от най-здравите и хармонични двойки в Холивуд дълги години бяха Пол Нюман и Джоан Удуърд.



Постовете по-горе ме накараха да се замисля чисто астрологично има ли обяснение голямата любов или всичко е въпрос на отделни условия и обстоятелства.
Отдавна разполагам с огромни бази данни с рожденните карти на известни личности и когато имам време ги разглеждам. Човъркам, сравнявам, вадя изводи и т.н. и т.н.
Вярно е, че голяма част от хората се свързват с половинките си по оста 5 - 9 т.е. с падащия се за тях 5-ти или 9-ти знак /Риби с Рак или Скорпион, Овен с Лъв или Стрелец, Телец с Дева и Козирог или Близнаци с Везни или Водолей/. Причината за това са не само хармоничните им Слънца, но и фактът, че вътрешните или лични планети /Меркурий, Венера/ често се оказват също в подобни позиции. Причината е, че се движат в приблизително близки орбити. Разбира се това е главен, но не основен фактор.
Невероятно силно привличане пък от друга страна изпитват хората, чийто Слънца са в опозиция /Овен и Везни, Телец и Скорпион, Близнаци и Стрелец, рак и Козирог, Лъв и Водолей, Дева и Риби и т.н./. Това е принципът на магнитите. Само че в течение на времето много от "магнитите" се обръщат и отблъскват. Плюс-минус, плюс-плюс, минус-минус-минус-плюс....Там нещата винаги са на кантар и не рядко се случва такава страстна в началото двойка да се раздели драматично след години.
Хората, които се събират по оста 3 - 11 /Овен с Близнаци или Водолей, Телец с Риби или Рак, Близнаци с Лъв или Овен или Рак с Дева или Телец, Лъв с Близнаци или Везни, Дева с Рак или Скорпион, Везни с Лъв или Стрелец, Скорпион с Козирог или Дева, Стрелец  с Водолей или Везни, Козирог с Риби или Скорпион, Водолей с Овен или Стрелец или Риби с Телец или Козирог/ често споделят общи интереси и са повече приятели, отколкото изпепеляващи любовници. Разбира се това отново е много общо казано и зависи от 1000 други факора в един хороскоп.
Най-здравите и силни връзки обаче се получават при хората от съседни слънчеви знаци. Причината е елементарна, особено, ако са родени пък в близки години. Тук често се получават съвпади между планетите в личните хороскопи. В дадения горе пример Слънцето на Пол Нюман във Водолей съвпада с Луната на Джоан Удуърд също във Водолей, а нейното Сълнце в Риби съвпада с неговата Луна отново в Риби. Това драги ми, съаквариумнички, е един от най-силно свързващите аспекти между двама души. Вътрешният емоционален мир на двамата намира напълно място за виреене в същността на другия, двамата едва ли не се разтапят един в друг. Ако продължим нататъка ще забележим и че Венерите на двамата са в абсолютен синхрон в знаците Козирог и Риби, както и Марсовете им във Водолей и Овен. И само да вметна още няколко силни съвпада в хороскопите на двамата - неговата Луна съвпада с нейната Венера в Риби, неговият Марс съвпада с нейният Меркурий и Марс във Водолей, неговият Марс съвпада с нейния Уран в Овен и т.н и т.н. Както виждате тия двамата и топ да ги беше бутнал нямаше да се разделят. Ако си спомняте често в пресата можеха да се видят статии за Пол Нюман от типа на "45 години верен на една жена", "50 години неувяхваща любов" /цитирам по памет/. До колкото си спомням за него това е бил втори брак, за нея не съм сигурна. Защо ви казвам това? От ясно по-ясно е, че като се запознаеш с някого е тъпо да хукнеш да му правиш хороскоп, за да видиш аджеба подходящ/а ли е за мене или не.  Но е добре да се знае, че "аз съм Риби и ми трябва Скорпион" или "Аз съм Близнаци, той е Водолей - значи е за мен" са абсолютни клишета.
И още веднъж, за да ви покажа колко силна може да бъде подобна любов, прочетете тука:
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2008-09-29&article=249762
Подзаглавието е потресаващо и говори само по себе си "Джоан Удуърд осиротя след 50 години брак".....Поздрави, сладурани
  bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • Мнения: 10
Моля ви, нали няма пак да си чатите тук? Все пак темата е основно за нас рибите. Ако се продължи в същият тон - да сменим заглавието... Stallion, внимание ли ти липсва в ежедневието?
Моля ви!


Ако си станала с дирника нагоре не си го изкарвай на другите. Видях, че темата отива на чат и за това отговорих на Вивидас в ЛС, а не тук.

# 64
  • Мнения: 2 471
Моля ви, нали няма пак да си чатите тук? Все пак темата е основно за нас рибите. Ако се продължи в същият тон - да сменим заглавието... Stallion, внимание ли ти липсва в ежедневието?
Моля ви!


Ако си станала с дирника нагоре не си го изкарвай на другите. Видях, че темата отива на чат и за това отговорих на Вивидас в ЛС, а не тук.


А ти си подбирай речника. Просто стана банален вече. Тук гадже няма да си намериш, има си сайтове за тази цел. Забелязвам, че имаш навика да ангажираш хората със себе си. И предполагам не само на мен си писал на лични. Спри се!

# 65
  • Мнения: 155
 
Цитат
Най-здравите и силни връзки обаче се получават при хората от съседни слънчеви знаци. Причината е елементарна, особено, ако са родени пък в близки години. Тук често се получават съвпади между планетите в личните хороскопи.


НУР, това със съседните слънчеви знаци важи ли и за Риби и Овен? И ние сме родени в близки години, аз - 84, той 81 година. По-напред ти бях писала за това кви са ни планетите, моят асцендент е Дева, неговият лунен знак е Дева, моят лунен е Рак, а неговият асцендент е Близнаци. Има и нещо за това за планетите и домовете, ама не го разбирам.  Crazy

# 66
  • Мнения: 2 471
Vividas насочи ме към сайт, в който да видя асцедентите на съпругът ми и мен, моля те Simple Smile

# 67
  • Мнения: 5
Важи, разбира се, за всички съседни знаци важи. Асцендентът може да се види в много сайтове, най-добри са http://www.astro.com/ или http://www.astrotheme.com/. Добре е часовете да се знаят ако не с точност, то поне с приблизителна точност. Важно е и мястото на раждане, тъй като Варна да речем е на една географска дължина, Благоевград на съвсем друга.
Впрочем що така нападате Сталион?  newsm78 Човекът ни отвори темата, държи се ок с всички нас. И в допълнение на мен не ми е писал лични  Naughty

# 68
  • Мнения: 2 471
То не се изисква много да се отвори тема. И не аз съм обиждала някого. Мисля културно помолих да не я превръщаме отново в чат и да не изместваме смисъла и.


Благодаря ти за сайтовете  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 5
Така е, но въпреки всичко не виждам нищо лошо от време на време да се подмята нещо не толкова общо, а клонящо към лично. Хора сме, личности сме, случва се да се изпуснем с нещо лично. В крайна сметка иначе тук ще се получи една доста суха, скучновата, едва ли не енциклопедична тема.
Както и да е, това е просто мнение. Относно Рибите - ако имате въпроси /общи/ по някоя конкретна тема, свързана със зодията ни - питайте. Имам толкова много материали, че не знам вече кое точно да ви поствам.

# 70
  • Мнения: 5
Айде е това да ви постна засега  Peace

ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ ЗА РИБИТЕ
Думата „съчувствен” описва най-добре този нежен и предан знак. Сговорчиви и отворени към хората, Рибите могат да бъдат забелязани в компанията на най-различни характери. Желанието им да се отдават емоционално им придава излъчване на добряци. Приятно е да имаш Риба до себе си. Макар, че рядко е лидер, с каквото и да се захване присъствието на този знак е силно и енергично.
Приятели и семейство
От нежните Риби се получават най-добрите приятели. Всъщност, те често поставят нуждите на другите пред своите. Предани, посветени, подкрепящи и съчувстващи, Рибите ще окажат съдействие при всеки проблем. Без значение в какво положение са, когато пред близките им изскочи предизвикателство, те ще бъдат там и ще помогнат с каквото могат. Силно интуитивни, Рибите често усещат, че нещо не е наред много преди то да се случи.
По природа Рибите са изразителни и не се притесняват да споделят на хората около тях за чувствата си. Не се учудвайте, ако Риба напише песен за вас или ви подари искрен подарък със силно значение. Харесват, когато другите са отворени, колкото тях. Във връзката с любимия, това е от особена важност.
Работа и пари
Интуитивни и често мечтатели, Рибите се чувстват най-удобно на позиции, в които използват творческата си натура за хуманитарни цели. Представителите на тази зодия могат да направят добра кариера като адвокат, артист, архитект, ветеринар, музикант, социален работник, дизайнер на игри. Девизът на Рибите е „Аз вярвам”. Важен е, за да се чувстват силни в стремежите си. Отдадени на работата, Рибите често вършат много повече от това, което са задължени да правят. Чувствителни, състрадателни, трудолюбиви, предани и надеждни, Рибите определено знаят как да стигнат до "сърцето" на работата. Качествата им много помагат в решаването на проблеми. Като цяло, Рибите не мислят много за парите. По-заинтересовани са от мечтите и целите си, въпреки че, ако парите са им нужни, за да постигнат стремежите си, те ще намерят начин да ги осигурят. Както и във всичко останало, и с парите Рибите са в една от двете крайности – или харчат като луди, или стават много стиснати. И все пак, накрая винаги им остават достатъчно за да живеят както искат.
Любов и секс
Дълбоко в Рибите бие сърцето на неизлечими романтици. Любвеобилни, нежни и раздаващи се, те много ценят близостта. Те са страстни любовници, които имат нужда от истинска духовна връзка с половинката си. Кратките флиртове и повърхностните отношения не им допадат, но пък за сметка на това им се случват нерядко. Когато обичат са напълно отдадени и верни. Обичат да раздават подаръци и да карат другите да се чувстват важни.
Планета
Планетите, които оказват най-голямо влияние върху зодия Риби са Нептун и Юпитер. Според астролозите, Нептун е планетата на интуицията, която властва над сънищата, илюзиите, музиката, духовността, мистериите, неясностите и любовта към поезията. От Юпитер Рибите получават идеализма и човеколюбието си, както и нестихващия си стремеж към знания и самоусъвършенстване.
Желан подарък
Предмет с внушителни цветове, които биха направили дома им по-красив. Плаване с лодка, романтична вечеря на лунна светлина, песен или стихотворение от любимия. Харесват духовни преживявания, времето, в което са сами, видео и телевизия, поспиването, романтиката, музика, плуването.
Ненавиждат
Хората с негативна енергия, жестокостта в каквато и да е форма, налагането на чужда воля.
Известни Риби:
Елизабет Тейлър, Дрю Баримор, Бенисио дел Торо, Томи Лий Джоунс, Брус Уилис, Ева Лонгория, Алберт Айнщайн, Джордж Вашингтон, Михаил Горбачов, Джон Бон Джоуви, Жулиет Бинош, Дженифър Лов Хюит, Кърт Ръсел, Кърт Кобейн, Синди Крауфорд, Ева Херцигова, Ева Мендес, Лайза Минели, Шарън Стоун, Орнела Мути, Валентина Терешкова, Юри Гагарин, Ники Лауда, Майкъл Болтън, Сийл, Ивана Тръмп.
Известни личности с Асцендент Риби:
Джордж Клуни, Деми Мур, Робърт Редфорд, Каролин принцеса на Монако, Антонио Бандерас, Уйтни Хюстън, Бах, Жорж Санд, Жан Габен, Ал Капоне, Ринго Стар, Джони Кеш, Александър Солженицин, Аристотел Онасис.
Искат да посетят
Скандинавските страни, Португалия, Египет, Йерусалим, Мека и изобщо светите земи, Испания.
Силни качества
Интуиция, съчувствие, артистичност, нежност, мъдрост, мелодичност, въображение, вдъхновение.
Слабости
Може да пострадат от предоверяване, тъга, желание да избягат от реалността.
Харизматични особености
Крехки, понякога дори „чупливи”. Имат силно изразителни лица и най-вече очи.
Най-добра среда
Във или близо до вода, особено море. Киното, театър, приятелски събирания.

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 13:49 от NUR

# 71
  • Мнения: 155
Благодаря НУР  Hug И аз гледам в същия сайт. Най-добрия е  Wink
А тези домове какво осначават? Примерно, че слънцето ти е в първия дом, а Венера в петия...  Crazy

# 72
  • Мнения: 155
Хей, открих много интересен сайт с таблица за партньорствата - http://www.dressking.com/horoscope/index.htm
Enjoy!  Wink  bouquet

# 73
  • Мнения: 370
супер вивидас, ама нищо не му разбирам.може ли превод?моля. Praynig интересуваме риба-скорпион

# 74
  • Мнения: 155
Мила Ivafara, пробвай с Google Translate и аз не съм супер с английския, но колкото за мен си преведох някои неща. На две на три видях и за вашия случай, ами какво да ти кажа - много добра комбинация, ти пък все едно не си го знаеш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт