ПрЪвописТния Бласелин на прИстените- 30 Любилярен броИ

  • 26 186
  • 796
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 523
Цитат
името Благовест- не е странно хубаво е но докато го запомня все казвах Благосвет

# 76
  • Мнения: 2 388
"А коя музика издава класа? Подозирам, че е метала."

Мое творчество. Blush
 

# 77
  • Мнения: 6 274
И "блаогдаря" - мое творчество.   Embarassed
 Joy

# 78
  • Мнения: 672
антибьотик  Shocked

# 79
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892

 rotfImbo rotfImbo
Това е малко като Рамбо Силек...

# 80
  • Мнения: 6 274
Не знам какво става с тоз' народ:  ooooh!

Цитат
Здравеие...... мерси за комплемента дано се запознаем догодина  .Мими наистина си прили4аме с малкия,но има и на ба6та си малко на една снимка го има с него( косата му е при4еска пин4о )Абе вси4ки си бяхме страхотни много ми харесахте   4акам с нетарпение другия велигден

Не е всеки ден ВелиГден.  Tired
И още от същата тЪлантлива пУтребителка:


Цитат
Здравеите.Гледам сре6та стягате браво мои4ета  ,......... незнам ако познажа6 някои или маика ти да и леят кур6ум на малката не я насилваи 6те забрави с времето.Да ти е жив и здрав мажо наистина 40 год не се празнуват,а тук при нас има и балгари които не празнуваха годинка на де4ицата.Ние се оправяме ве4е от настинката сегамлкия се лигави 4е му излиза катник и е ужас.Хаеде после 6те  сложа дже снимки на хеко от питника.

ХаЕде сега някой да превежда, моля.  Crossing Arms

# 81
  • София
  • Мнения: 8 036
Цитат
Давайте всякакви идеи за дрешници... слагайте картинки ... даже свой ако имате...колко са ви големи дрешниците какви рафчета имате... имате ли от тези поставки за вратовръзки, колани и т.н. от къде ги закупихте... абе всичко, което се сетите  Hug ... много искам и аз да си направя такъв в новия апартамент, които няма да стане скоро, но давайте идейки  Hug Hug Hug

Задъхах се.... А колко мразИМ пОнктУацията, не е истина просто.... Crossing Arms

Джуличка, преди време имаше копирано нещо подобно за един убит блифер Simple Smile 

# 82
  • Мнения: 6 274
Джуличка, преди време имаше копирано нещо подобно за един убит блифер Simple Smile 

За какво?  Shocked

# 83
  • София
  • Мнения: 11 135
Споко за Шлифер (6лифер) става дума.  Laughing

# 84
  • Мнения: 6 274
Споко за Шлифер (6лифер) става дума.  Laughing

 Joy Joy Joy
Убихте ме, честно.  hahaha
Помислих, че за някакво убийство става дума
ooooh!
Но сигурно е било интересно - убити шлифери не съм срещала.  Whistling

# 85
  • София
  • Мнения: 8 036
Той не беше прост шлифер, а зле убит блифер.  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 6 274
Той не беше прост шлифер, а зле убит блифер.  Mr. Green

Мале, мале...  ooooh!
Че и зле убит, на всичкото отгоре.  Mr. Green
Явно още е мърдал, когато са го намерили.
Как пък не са успяли да го убият по-добре?
hahaha

# 87
  • Мнения: 1 924
Оххоохохо,това за зле убития блифер и мен за малко зле да ме убие от смЕх! Joy
Цитат
като ме заболи кръста пия нощта

# 88
  • Мнения: 348
Цитат
като ме заболи кръста пия нощта
А деня сигурно го ядеш тогава  Laughing

# 89
  • Мнения: 672
а ние от Москва до Токио с Аирофлот ниамаше маси4ка за повиване и познаите каде смениахме памперса обиколих целиа самолет и накраиа стиуарда избута десертите с една ръка и ми посо4и с усмивка маси4ката

би трябвало да особенно на 11 4асов полет но този нямше а в Японските аиролинии имасе вси4ко в тоалетната от самобрасна4ки и 4етки за зъби до тампони 

мамо на старата вештица никога не бих казала маика ми е тази която ме е родила и отгледала а не тази жена

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт