Фетална Морфология в София?

  • 86 154
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 589
При Марков, ако си на зор, можеш да си запишеш час и по-рано. Аз му се бях обадила по телефона лично и веднага ме вкара в графика си.

# 16
  • Мнения: 1 291
Да можеш да се вмъкнеш ако е нещо важно.Ако не обади се още от сега.Има страхотна технияка на която се вижда всичко което е необходимо Peace

# 17
  • Мнения: 849
Марков прави и сериозни грешки, имайте поне няколко наум, особено ако прегледът не премине съвсем по мед и масло - от лош опит го казвам.
Още един център по фетална морфология с много добра техника и специалисти: Център за диагностика на ранната бременност - МЦ "София-2006", София ул. "д-р Ст.Сарафов" №7 /в сградата на 14-ти ДКЦ/ телефон: 02/953 36 76 , GSM: 0895 77 07 17. Email : info@zarodish.com. сайтът им е www.zarodish.com, но на мен напоследък не ми се отваря, не знам защо. Там преглеждат д-р Янкова и известният д-р Велковски, който е смятан за най-добрият детски кардиолог. Препоръчвам ги горещо, имат опит с близнаци!

# 18
  • Мнения: 4 589
Аз бих препоръчала с две ръце д-р Сигридов, но също така знам, че д-р Колева от Токуда е много добър специалист във ФМ.

# 19
  • Мнения: 849
И аз знам, че д-р Колева от Токуда е много добра. Тя следи много успешно изключително сложната и тежка бременност на моя приятелка.

# 20
  • Мнения: 124
Записах си час при д-р Марков в началото на юни за началото на август-дано не съм сбъркала. Моят лекар ми каза, че ако има някакъв проблем, видим при ФМ, тогава се прави фетална ехокардиография /друг лекар ми препоръча д-р Велковски в Трета градска болница за това/.

# 21
  • Мнения: 4 250
Аз ходих при доц Томова за фетална морфология и ехография.
Да знаете,че там цената на преглед на бебе е 100 лева ,за близнаци 200.Просто никой не го казва предварително и се получават недоразумения.

# 22
  • София
  • Мнения: 260
Във Фемина ФМ е от 75 до 115 лв за 2-те бебета общо, в зависимост дали има Доплер или не. Доц. Димитрова за ФМ и д-р Марков, а за фетална ехокардиография д-р Спасов от Фемина или д-р Велковски преглежда в Националния кардиологичен център / точно в сградата на 3-та градска/. За ехокардиографията платих 70 лева и за двете бебета общо Peace

То момичето вече си е направило сигурно и 3-тата ФМ ама темата да върви, че има кой да я чете

# 23
  • Мнения: 344
Аз ходих в МЦ Фемина и сам доволна.Бях при Славкова но и другите там са добри си мисля.После ходих и при Янкова и на още едно място и пак същото ми казаха както и във Фемина.Препоръчвам я!

# 24
  • София
  • Мнения: 32
Аз ходих при Мазнейкова, понеже се сетих в последния момент и само при нея имаше свободни часове. Останах разочарована поради следната причина: предварително бях се уговорила, че ще ме гледа на 4D, цената за което е 80 лв. Накрая ме гледа на обикновен 2D ехограф и пак ми взе толкова. По-късно разбрах от моята лекарка, че напоследък всички бременни се връщат от там с черно-бели разпечатки. Явно другият й апарат в момента не работи. Така че по-добре разпитайте преди да се запишете при нея. От друга страна и двете ми лекарки я похвалиха, че била много добра в това и че никога не правела прогноза за пола на детето освен ако нямала сериозни основания (тя първа ми каза, че чакам момиченца). Факт е, че се държа изключително любезно, обясняваше ми всичко до последната подробност и отговори изчерпателно на всичките ми въпроси.

Иначе чух много добри отзиви за д-р Димитрова от клиника Фемина. Даже след 2 дни имам час при нея.

# 25
  • Мнения: 34
Здравейте! Най-сетне и аз да се включа в темата. Аз съм рискова бременност и ходя при д-р Дяволов. Сега съм в 18 седмица по развитие. Той ме изпрати на фетална морфология при д-р Марков, но няма свободни часове за него, пък и излиза в отпуск. Затова се записах при д-р Елена Павлова. Някакво мнение за тази докторка, че не открих никъде? Благодаря ви много предварително.

# 26
  • Мнения: 17
Мариела,
Само при д-р Сигридов можеш да си запишеш час за по-скорошна дата, например след 1-2 седмици най-много, ако ти е спешно могат да те запишат и по-рано. А и прегледа само при него е 30 лв и е много добър специалист без значение за броя на бебетата. Навсякаде другаде искат по 80-100 лв,  а Томова ми поиска по 100 лв на бебе.  Добре че попитах предварително и се отказах.

# 27
  • Мнения: 34
Здравейте, благодаря много за отгоора. В крайна сметка реших да ходя при д-р Марков ще бъда в 22 г.с и 24 по развитие. Така ме посъветваха.

# 28
  • Мнения: 4 589
Във Фемина можеш да си запишеш час от днес за утре. Аз вече 2 пъти записвам така и винаги са ми предлагали по няколко възможности.

# 29
  • Мнения: 83
А на мен във Фемина ми казаха,че записват часове чак за юли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт