ИЗРАЕЛ34

  • 19 465
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Изяде си една пита със гвина булгарит и лютеничка  Peace отстрани му нарязох краставичка и тъй  Grinning Обаче я виж колко е умничка Мади и какви доводи вади,айде кажи как ще и откажеш  Mr. Green А за офанайм-а забравих да се похваля понеже не е вкъщи (искам го розов и го оставихме за боядисване  Blush ) Тежка е съдбата на блондинката (пък ако ще и да е изкуствена  Joy )

Дядо хаджия,не подхвърляй така трошички-пиши,пиши удоволствие е да те чета  Hug

Не трябва ние да ходим при Наина за ремонта а тя да дойде да се отърси от стреса...Доктора каза -Мъртво море и приятна компания  Peace

# 46
  • Мнения: 232
Тали,вече съм по-спокойна,а и мъжа ми се прибра!Поражения няма!Чакам във вторник да дойдат да сложат едни външни щори,и да я боядисваме,че вече ми писна!

Дядо Хаджия,с нетърпение чакам продължението,света наистина е малък!


Изяде си една пита със гвина булгарит и лютеничка  Peace отстрани му нарязох краставичка и тъй  Grinning Обаче я виж колко е умничка Мади и какви доводи вади,айде кажи как ще и откажеш  Mr. Green А за офанайм-а забравих да се похваля понеже не е вкъщи (искам го розов и го оставихме за боядисване  Blush ) Тежка е съдбата на блондинката (пък ако ще и да е изкуствена  Joy )

Дядо хаджия,не подхвърляй така трошички-пиши,пиши удоволствие е да те чета  Hug

Не трябва ние да ходим при Наина за ремонта а тя да дойде да се отърси от стреса...Доктора каза -Мъртво море и приятна компания  Peace


Ох,как искам да дойда!Пожелах си да посетя Израел,сега чакам да ми се сбъдне! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 11 607
Само да попитам тук скромно - може ли да се запиша за да следя разказа кога дядо Хаджия ще пише за  Йерусалим........А и други интересни неща, които вие пишете за Израел.....Няма да преча на никой! Ще следя и другата тема за готвенето тихо - обещавам!Благодаря!

# 48
  • Някъде там...
  • Мнения: 280
Мамо Цоцоланке,веднага си признавам,че тихо следя доста твои теми и постове и лично аз бих се радвала ако се разписваш и при нас защото си голяма сладурка и веселячка  Blush

Много ме притеснява нещо:Сред толкова фенове в израелска тема ами ако дядо Хаджия почне да къса билетчета  newsm78

Наинка,мечтите са за това да се сбъдват  Flowers Four Leaf Clover

# 49
  • Мнения: 232
Мама Цоцоланка ,добре дошла ,градска! Hug

# 50
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Мамо Цоцоланке,веднага си признавам,че тихо следя доста твои теми и постове и лично аз бих се радвала ако се разписваш и при нас защото си голяма сладурка и веселячка  Blush

Много ме притеснява нещо:Сред толкова фенове в израелска тема ами ако дядо Хаджия почне да къса билетчета  newsm78

Наинка,мечтите са за това да се сбъдват  Flowers Four Leaf Clover

Чекай, чекай малко! Виж сега, Бубе... за това има мениджъри, ПР-и и т.н. гадове! Ти остави човека да говори, пък ще завъртим и бизнеса лека-полека...  Wink

# 51
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка ,добре дошла ,градска! Hug

Светът е малък, какво остава за форума! Hug Благодаря ви на всички за милото посрещане!

# 52
  • Мнения: 232
Тигрис,предполагам,че ти ще му станеш мениджър Laughing,въртя ,сука на бизнес го обърна Joy JoyЕй,Вие евреите сте страшни Joy

# 53
  • Мнения: 1 410
Цитат
И да не забравя- мъжете са успяли да изкоментират зависимостта ни от форума  Mr. Green ( и тримата  Laughing)
С моя щяха да станат четирима .... Laughing

Цоци,мила,добре си дошла и тук!Тази тема е като наркотик - започнеш ли да я следиш и не я изпускаш.Имаме си и двама мъже - ама мъже ли....кой от кой е по-по-най....пупу ,да не им е уроки...... И не говори глупости за пречене ! Naughty

Тигре ,очакавах да се включиш след поста на Бубето за билетчетата .... Grinning На теб най-ти се полага!

В тази тема всеки си има позиция и т.к. компетенция по дадени въпроси ...аз съм от"черните станции" ...все се обаждам ни в  клин ,ни в ръкав ..... Embarassed


Кухня все още нямам.Майсторите нещо са объркали мерките,но имам наденички,кърначета и кюфтета на скара  Joy и шкафовете ще станат ,има време .... Mr. Green

Дадо Хаджи, и аз те оприличавам с Чудомир....Ти пиши,пиши,че ние нямаме насищане  smile3529

Наина,Тигриса равен няма - по нататък ще го ползвам за консултант по бизнес дела.....срещу съответен процент,разбира се ...  А ремонта във вас как върви или сте готови ?

Цитат
Не трябва ние да ходим при Наина за ремонта а тя да дойде да се отърси от стреса...Доктора каза -Мъртво море и приятна компания
И аз идвам! Crossing Arms

# 54
  • Мнения: 610
Привет на всички !

Бубе   bouquet за хубавата темичка.
Много хубава беше тайната ти  Grinning аз я разкрих  Wink още в петък , веднага след като прочетох поста на Тали в който пише - " утре ще ти се обадя да пробваме еспресото "  Simple Smile

Дядо Хаджия много ме трогна разказа ти .....разплаках се и аз, с голямо нетърпение чакам и останалите ти преживявания  Hug

Заповядайте, почерпете се за здравето на моят баща, днес има имен ден  Simple Smile много обичам този ден  Heart Eyes

 

 Hug

# 55
  • Мнения: 1 410
Близнаците, да ти е жив и здрав именика!А кои празнуват имен ден днес - гледах в календара ...но не открих .

# 56
  • Мнения: 490
     Мама Цоцоланка добре дошла! Дано ти харесат и нашите разкази не само тези на Дядо Хаджия. Peace
           Мента забравих да отговоря на твоето запитване. Та ще се опитам сега малко по ясно да обясня за моите полски роднини. Вуйчо на моята майка ( брат на баба ми), е женен за полякиня от 1979г. и живеят в Бялисток-http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%8F%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BA. Братовчедите ми, техните деца и внуци са в Ню Йорк. Това е от моя страна.
             От страна на мъжа ми пък неговия вуйчо(брат на майка му) се е оженил също за полякиня, но от Краков и понастоящем живеят в Норвегия, но с тях се чуваме по често.  Peace
         Дядо Хаджия, какъв сладкиш, малии, чак на мен ми се дояде като описваш, много са добри със сладкишите тук, за това и форма трудно се пази Laughing.
        
Цитат
 И да не забравя- мъжете са успяли да изкоментират зависимостта ни от форума   ( и тримата  ).
 Тали, и моят мъж не пропусна да го отбележи, ей мъжка солидарност бре.

# 57
  • Мнения: 610
Татянка- сладуранка  Simple Smile мерси  Hug
Днес е Томина неделя , баща ми се казва Тома.

# 58
  • Мнения: 1 410
Цитат
Татянка- сладуранка  Smile мерси  Hug
Днес е Томина неделя , баща ми се казва Тома.
Това си пимислих и аз ,ама да не се изложа си замълчах. Embarassed

# 59
  • Мнения: 490
Близнаците да ти е жив и здрав именника!  bouquet  party006 baloni

Общи условия

Активация на акаунт