Земетресение?

  • 11 542
  • 243
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 146
И в Ямбол се усети много слабо на последните етажи. Дори аз си помислих че нещо си въобразявам, защото никой друг не го е усетил. Обаче аз нали съм си наплашена от онези силните земетресения в Ямбол преди години. Sad

# 91
  • Мнения: 897
Наистина сте много бързи с инфото. В Сф съм на 7 ет. при последното земетресение ми се разлюля спалнята. Сега нищо не усетих. Таман се бях освободила от тази параноя и пак ме затресе нервата ...  Confused

# 92
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Цитат


Дано някой скоро се изкаже ще има ли сериа от повторения тази вечер.

Това едва ли може да се каже със сигурност...

# 93
  • Мнения: 194
От къв зор да всявам паника  Shocked Shocked Shocked
На великден суматии хора спяха на палатки и по колите  .Точно защото някои казал нещо .Нищо лично  Hug  bouquet

По повод на евентуалното Хасковско, по прогноза на оня идиот, попаднах на този сайт, като опровержение , че няма да има Peace

# 94
  • Варна
  • Мнения: 513
Цитат
Олеле, това като 77 година. Майка ми с ужас още помни тътените от това земетресение, и то чак във Варна е кънтяло така.  Sad
Дано някой скоро се изкаже ще има ли сериа от повторения тази вечер.

През 77-ма е било 7,5 във Вранча, а във Варна - 5,5.
По принцип няма нищо 100% сигурно, но първият трус е най-силен.
Не се притеснявайте   bouquet

# 95
  • Мнения: 2 821
Някой знае ли вече къде е бил епицентъра? Shocked

Вранча

Олеле, това като 77 година. Майка ми с ужас още помни тътените от това земетресение, и то чак във Варна е кънтяло така.  Sad

И кой да се изкаже?!??..Лещански може би Crazy

Дано някой скоро се изкаже ще има ли сериа от повторения тази вечер.

Далеч по-слабо беше...бях на около 4г. тогава...имам неприятни спомени...Не се сравнява със сега..Да не дава Господ! От тогава до сега е имало доста от там.

# 96
# 97
  • Мнения: 753
Май само ние не сме усетили нищо............сигурно, защото децата правят такова "заметресение", че истинското не се е усетило Grinning

# 98
  • Мнения: 419
....И все пак се успокоявам ,че всички форумски котки спят  Grinning
И моята е спокойна, и трите папагала  Shocked.
Изкарах си акъла, въпреки че при нас слабичко разлюля  ooooh!. Синът ми нищо не е усетил в Плевен  newsm78.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 269
В Пловдив не съм усетила, но съм от Свищов и ми се сви под лъжичката, като знам колко съм слушала за 77г. Радвам се, че баба ми, която щеше да пътува за там преди два дни не замина и още е тук!
Мисля си, че все пак е хубаво, че се "разреди" тектоничното напрежение там, за да няма такъв силен трус, като този преди 32 години. Тогава първият е бил най-силен, та вероятно и да има други ще са по-слаби...

# 100
  • Мнения: 194

Точно за това питах Heart Eyes Hug  bouquet

За радост, го няма там. Казвам за радост, защото това доказва за пореден път, че земетресенията са непредсказуеми на този етап Wink

Спете спокойно. Каквото е писано, такова Laughing

# 101
  • Мнения: 5 370
Ох....добре че повечето само сте слушали за 77.
Имам нещастието спомените ми за земетресения да почват от точно тази година. ooooh!

# 102
  • Мнения: 335
И край София се е усетило слабо.

За Лещански, или както се казваше там, не ми е интересно имал ли е... пресантиман днес   Simple Smile.
Но за жената, дето усещала "с тялото си" - да.
Не знам как се казва, но я дочух от някакво радио по Великден да "разобличава" хасковския пророк. Каза, че всява излишна паника, понеже тя не чувства нищо, а нейният усет не я бил подвел никога.


# 103
# 104
  • Мнения: 1 466
dannyangel, подобна табличка има и за април, но виж клипчето и ще видиш, че днешното го няма в нея. Simple Smile Земетресенията не могат да се предсказват.
Обикновено първия трус е най-силен. Следващите намаляват, така че не очаквам да усетим по-слабите трусове в цялата страна. Възможно е дори да не се усетят в България (зависи колко силни са де).
Аз поня смятам да спя спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт