Отговори
# 45
  • Мнения: 3 971
 Joy Сама ли си говориш вече  hahaha

# 46
  • Мнения: 4 733
Момичета, питах и в клю-но но за по-сигурно и тук. Може ли да ме насочите към хотели, които са близо около Аг-то. Благодаря предварително.

Пуснала съм си въпроса в старата ви тема по невнимание

# 47
  • Мнения: 48
Kasidy, открих това :  http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=61de3032db26d9cab893cf5b6edd0 … &initsearch=0

дано ти свърши работа  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 554
хотел близко до аг-то не се сещам,но Реваранс е на центъра срещу общината,пак е близо кажи речи до аг-то,все главен път Laughing ох как го обясних Crazy

# 49
  • Мнения: 94
Ей, варненски мацки!
Привет от мен,бре..аз съм добре, върнах се на работа на 1/2 ден, сега почти изкарах шофьорския курс ( че откогаааа се канех ) и се чудя да не сте ме забравили, хихи..

ако трябва пак ще пиша в рими незабравими  Joy
Как е при вас, как дела, още ли сте в майчинство или на работа..
Аз мога и да ви се пооплача и да ви похваля един Лекар.. моя вече не малък Алекс има от малко след раждането хемангиом на ръчичката.. и за него тъкмо стана цялата истерия. Ама да не занимавам всички, която се интересува, ще разправя in details , дет' съ вика.
Аз ли нацелвам кофти лекарите или просто в днешно време те са бол.. по-вероятно, НО все пак има и лекари - хора, отзивчиви, добри, човечни и безкористни..затова като ги срещна не мога да повярвам на очите си.. и ги издигам в култ Simple Smile
Имаше една мама тук, където дъщеричката и имаше хемангиом..ама и забравих ника- щерката май се казва Лора... дайте жокери ..
Айди вече ще ви пиша по-честичко, обещаам.. искрено и лично ! Цунки по муцунки!
Flutter

# 50
  • Мнения: 617
Ей, варненски мацки!
Привет от мен,бре..аз съм добре, върнах се на работа на 1/2 ден, сега почти изкарах шофьорския курс ( че откогаааа се канех ) и се чудя да не сте ме забравили, хихи..

ако трябва пак ще пиша в рими незабравими  Joy
Как е при вас, как дела, още ли сте в майчинство или на работа..
Аз мога и да ви се пооплача и да ви похваля един Лекар.. моя вече не малък Алекс има от малко след раждането хемангиом на ръчичката.. и за него тъкмо стана цялата истерия. Ама да не занимавам всички, която се интересува, ще разправя in details , дет' съ вика.
Аз ли нацелвам кофти лекарите или просто в днешно време те са бол.. по-вероятно, НО все пак има и лекари - хора, отзивчиви, добри, човечни и безкористни..затова като ги срещна не мога да повярвам на очите си.. и ги издигам в култ Simple Smile
Имаше една мама тук, където дъщеричката и имаше хемангиом..ама и забравих ника- щерката май се казва Лора... дайте жокери ..
Айди вече ще ви пиша по-честичко, обещаам.. искрено и лично ! Цунки по муцунки!
Flutter

Добро утро и днес ще е супер временце!
Ей Insatiable - къдесе изгуби, стискам палци да се оправи бързо Алекс. Аз съм в отпуска, бях за малко на работа и така майчинството свърши.
Относно за вчерашния ми пост, Коко се погрижи да ме затрудни и изтрие всичко. Виждам че някой няма какво да прави и се базика.
С НАпредваме с мисията за гърнето, в къщи сме по слипчета вече и навън още да се стопли и ще махаме памперса.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 893
Insatiable за нас питаш  Wink
на ръката щом е няма да го пипнат - ще се махне сам. при нас се наложи операция защото беше на клепача и пак я свършиха на половина Rolling Eyes
питай каквото те интересува на лични че да не товарим темата Hug

# 52
  • Варна
  • Мнения: 965
Insatiable, моя хубостник също има хемангиом - на слепоочието. От около година започна да "спихва" и сега почти не се забелязва. Радвам се, че не послушах лицево-челюсния хирург в Окръжна, който се опитваше да ме убеди, че е едва ли не животоспасяваща операция, а търсих и други мнения и информация.
На кожен лекар ходили ли сте? Обикновено те преценяват от какъв тип е и дали наистина се налага да се махне, или ще се махне с израстването.
Вержи, май не съм ти честитила племенничето - да ви е живо и здраво!   bouquet А ти как си? Пазиш ли се?

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893
Viki_76 ами пазя се...до колкото е възможно Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 8
 Привет момичета, днес се очертава прекрасен слънчев ден. Ние след 13ч ще сме из морската. Така че ако има желаещи, може да се видим. Sunglasses

# 55
  • Мнения: 2 960

ако трябва пак ще пиша в рими незабравими  Joy
Как е при вас, как дела, още ли сте в майчинство или на работа..
!
Flutter
Insatiable  Hug  bouquet
Брейййй,чудя се от дебрите на здрача
коя самодивка изненадващо изкача Joy
Пък то не щеш ли познайница стара
дето "инкогнито"доста време изкара Mr. Green
Слушка ли те Алексчето или много шава??
От него бандитче или ангелче ли ще става????
Ай честит да ти е  шофьорлъка
да си жива,здрава  и дослука!!!!!

 Joy Joy  :  bouquet
Десчо ,ти като ходиш в 13 часа в Морската ,малкия там ли спи?В смисъл заспива си в количката ThinkingПитам защото Виктор от около 6-7 месечен беше и на обяд спеше винаги в къщи в кошарата си.Така откарваше по 2-3 часа.Навън е заспивал трудно и то по 20 минутки най-много.Пък сега абсурд да спи обедния сън навън???Затова излизаме /сега бабите го извеждат де/преди обяд в градинката до нас,а като се наспи към 15.30-16.00 се спускаме към Морската.

# 56
  • Мнения: 3 743
Привет момичета, днес се очертава прекрасен слънчев ден. Ние след 13ч ще сме из морската. Така че ако има желаещи, може да се видим. Sunglasses

Десчо, и ние ще бъдем в Морската, но след 15ч сигурно. Звънни ми, ако сте още там да се видим. Моят телефон е 0899 945 538.

Данинка, Диди хич не спи следобед като сме навън /нито минутка/, но и вкъщи толкова спи напоследък следобед. Иначе преди обяд си спи около 1,30-2ч /от 10-10,30 до 12,00/. Хората отказват предиобедния сън, ние следобедния Crazy. После как ще свикне с режима в яслата, не знам Rolling Eyes

# 57
  • софия
  • Мнения: 757
Добро утро, мами!
намесвам се леко в темичката Ви, но ако може малко повече инфо...предстои ни пътуване на Конс.и Елена за празниците.
Но като гледам времето по емисиите...поне тук в София е доста хладно.
Как е във Варна времето? Все още има възможност за отмяна на резервацията... Tired

# 58
  • Варна
  • Мнения: 391
Добро утро Simple Smile
Данинка,  Hug много ме развесели Simple Smile страшна сииииии Joy
Iniici - днес времето е приказка, и вчера беше така. Но как ще е по празниците - нямам идея...За плаж няма да става де  Joy
Кроя планове и ние да се смъкнем към градината, но ще видин как ще се развият нещата (по-точно настроенията на шеф-диригента).
Дани и моя не иска да спи навън. Тертиплия е - иска си пижамата,кошарата,одеалцето....Ако имам късмета да заспи то няма да е за повече от час. Започвам да го тренирам, да видим дали няма да постигнем по-голям рекорд....

# 59
  • Мнения: 8
 При нас всеки път е различно. Понякога спи, но понякога е невъзможен. Например вчера докато се приготях той заспа, оставих го 30мин и го вдигнах. Като се прибрахме от разходка заспа в 16.30 и откара до 19.30 и  си викам сега цяла нощ ще будува, но уви не. Заспа си най спокойно сам в 22.30. Общо взето режим нямаме.
 Нещо май слънцето се скри, само да не вземе някой дъжд да завали.
Галче ако съм още в морската ще ти звънна да се видим.

Общи условия

Активация на акаунт