Отговори
# 30
  • Мнения: 149
Днес не ми беше ден, нищо не можах да свърша. Не можах да взема урина на детето за изследвания, после пък се раздуха много тука и не исках да рискувам с разходка в този вятър, после пък пекна  Outta Joint Това време не знае какво иска.
Понякога разликата в регионите е много силно изразена - от Чайка тръгвам с потник блуза и яке (и ми е студено), на центъра вече съм само по потник (и ми е добре). А детето изобщо не знам как да го обличам за тази вятърно-температурна разлика, затова си стиом вкъщи докато не се стопли и при нас Praynig Дано да е скоро

И аз с идеята, че след 3 дена идва първи май затова, ама какво да се прави. Ще се смени на второто от списъка като му дойде времето.

Миме, айде у нас да лепите плочки Joy шегувам се естествено. Ние имаме само една неделя за почивка през тези почивни дни, частния бизнес не зачита никакви празници, пък нямаме и Георги, така че изобщо ни няма в празнуващите, но пък теракота ни чака Sunglasses

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 17:07 от didi-23

# 31
  • Мнения: 2 960
Така написано заглавието няма рима,не е благозвучно.,няма ритъм и чувство... hahahaа така не се прави изкуство... ooooh!
Ей го     .....заминава.... остана...???????

Трябваше да го оставим и да си го сложим в началото на май PeaceСпирам вече ,защото поетичната ми душа крещи и  вече съм  в несвяст Mr. Green

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 16:41 от daninka

# 32
# 33
  • Мнения: 3 971
daninka   Hug Heart Eyes

MariaE Прегледаха ни .Леко зачервено гърло,но може да е в следствие на Т а не причина.Надявам се до 24ч да се стабилизира инъче ще сме на АБ .Тъй като от петък сме с Т Tired

# 34
  • Мнения: 149
Извинявам се за "малката" правописна грешка. Днес се ядосах с тези изследвания и забравих да пусна проверка за правопис (което не трябваше да пропускам) Rolling Eyes

# 35
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
запис
Лек и усмихнат ден на всички  bouquet

# 36
  • Мнения: 46
Добро утро   kaffeetrmker_2
Днес гледам че слънчево и смятам да го използвам за дълги разходки, дано да става де. Следобед ще сляза към морската, малкия да си побесней малко.
На болните дечица, бързо оздравяване, че слънчо ги чака на вън да играят  Hug
Лек ден на всички, приятни разходки  Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 144
DZ , а ушите гледаха ли ? Как така АБ , без да са изяснили причината за Т  newsm78
Оф.... дано се разминете  Praynig

# 38
  • Мнения: 2 960
Айде ,добър ден  bouquet
Заповядайте на едно морско варненско кафенце:

Дилянка ,много грипаво това време.Дано малкия сладурчо да се оправи изневиделица..ей така от раз ,чак да се изненадаш  bowuuPraynig Praynig

Вале ,как сте с Теди??
Тони ,какво прави Коко???
Поспаланка ,синеочко щурее ли??
DeCuTa ,да ти е сладко кафенцето и приятна разходка. Hug

Мацки,вече направихте ли си планове за празничните дни от 1 до 6-ти.Ние сме се настроили да ходим на Ченге .Дано времето е благосклонно за игри и закачки.

didi,ти пък за какво се извиняваш.Я стига Peace
Десчо ,как е кръста???
MariaE ,нашите планове са както писах за Ченге ,през останалите дни в Морската ,в Капелата  ,на гости...ей такива "разнообразности" Joy
Галче ,спиш нещо -няма те на фронтовата форумска линия Joy
Пфууууууууу аман с този свински грип пък сега ooooh!

# 39
  • Мнения: 3 743

Галче ,спиш нещо -няма те на фронтовата форумска линия Joy


А, тук съм, тук съм. Чакайте да ви пусна нещо интересно от една варненска мацка: http://mimchence.multiply.com/video/item/111. Диди вчера взема уроци от нея, не ми даваше да спра клипчето Joy

# 40
  • Мнения: 8
 Привет момичета, аз се загубих от хоризонта за известно време. Но нали си бях в С.Загора и там голямо митлосване, цял ден с приятелки по кафетата, но и малкия неотлъчно с мен че и там няма кой да го гледа. И на сватба бяхме, много хубаво си изкарахме.
Снощи се завърнахме и за по напряко моя реши да минем през Пловдив. На всичкото отгоре забравил столчето на детето, тоз дребния ме подлуди и ме смля.
 Данинка за сега кръста бива, до скоро бях на хапчета, доктора още не ми е видял снимката от скенера. Но доколкото разбирам от писанките нямам дискова херния.
 Благодарности за морското кафенце, липсваше ми. Идеите ти за заглавия са страхотни. Laughing И нова снимка си сложила - имаш две прекрасни дечица.  Hug
 Галче моя като видя таз малка госпожица как танцува, се залепи на екрана и големи радости. Но малката ме накефи, ще речеш че е учила стъпките. Joy
 ДЗ бързо оздравяване на мъника.
 Лек и усмихнат ден на всички.

# 41
  • Мнения: 3 971
Ммм така -след като от вчера рядко я свалям под 38Т .А и се вдига до 39,5Т Rolling Eyes Навсичкото отгоре е запечен от събота и го боли коремчето Rolling Eyes
Днес пак бяхме на лекар.Гърлото ще се окаже проблема.Имали сме наченки на ангина .Леко кратерче от едната страна сме имали без гной.Но така или инъче АБ няма да ни се размине .
troia има такъв грип с висока Т Tired

Ние днес се разходихме хубаво. Като естественно избягвахме деца и бебета bowuu

# 42
  • Мнения: 2 960
.Имали сме наченки на ангина .Леко кратерче от едната страна сме имали без гной.Но така или инъче АБ няма да ни се размине .
[
така е -има ли постоянно Т и вдига ли се над 39 градуса-надничай в гърлото и търси "следите"по сливиците.Има ли кратерчета или вече налепи-работата отива към АБ.
Покрай Красито съм станала спец по гнойните ангини.Като тръгна на градина има няма на година ми правеше по 4-ри ..особено в началото.
Предния месец и двамцата с Виктор се втасаха с ангини...повтори ги дори,два АБ пиха.Вече са здрави ..ама голям ужасТ.с тези температури. :ooooh
:

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 15:39 от daninka

# 43
  • Мнения: 3 971
 Rolling Eyes ние за сега сме нямали и дано с този АБ да го хванем навреме.

# 44
  • Мнения: 617

Коко дивее , умора няма  Joy

Общи условия

Активация на акаунт