Отговори
# 60
  • Мнения: 173
направо им го изтупах без да се церемоня много много.Те си ме знаят че съм такава.Бях на 21 години

# 61
  • Мнения: 552
Моите родители бяха шокирани,когато им съобщих Shocked
Те допреди това никога не бяха чували,че дори си имам приятел...дойде им като гръм от ясно небе.Впоследствие много се зарадваха и сега са щастливи баба и дядо Simple Smile

# 62
  • Мнения: 2 090
Първият път бях на 24,втория-на 27 години.
Първият път родителите ни не бяха толкова изненадани,колкото втория път.Мислели че имаме други планове,а не такива за второ дете.То и аз така си мислех,ама мъжа ми е мислел друго Mr. Green.
Разбира се всички бяха много щастливи  Grinning.

# 63
  • Мнения: 270
Те нямаха търпение вече да го чуят,понеже от известно време правихме опити,но без успех.Иначе на 1 юни съобщихме и на двата чифта родители Mr. Green Всички бяха много щастливи.Аз бях на 26 Peace

# 64
  • Мнения: 2 908
Ами казахме им-това е.Бях на 24.

# 65
  • София
  • Мнения: 3 789
На всяка страница ли трябва да има едни и същи теми? newsm78 Thinking

# 66
  • Мнения: 17
Ами ние казахме по различно време на близките си.
В момента в който аз излязох от банята с положителния тест в ръка и ми звънна баба ми, за да ми каже че прабаба ми е починала. И се почувствах мн кофти. Незнаех как да реагирам. Веднага след това се видяхме с майка, която вече знаеше за прабаба ми и като и казах и тя беше мн объркана, но се зарадва. на свекъра каза мъжът ми. Аз не писъствах на разговора, но е било нещо от сорта:
"-Тате, ще ставаш дядо.
-Искра пак ли е бременна. /само едно пояснение - Искра е етървата/
-Ами не, не е Искра.
-Еми хубаво, стават и такива работи."
Баща ми разбра доста по-късно. реакцията му беше горе-долу като на свекъра.
Всички други много се зарадваха като им казах, и половината от тях бяха мн изненадани.
Иначе им съобщихме на най-близките точно преди коледните празници, а за нас беше като подарък.
На 22 съм, скоро ще правя 23 години и вече сме в 6-тия месец. Чакаме бебо с нетърпение.

# 67
  • Мнения: 2 960
-Мамче ,дъщеря ти ще става майка!!!
Бях на 22.Прие го с ограмна радост!!

# 68
  • Мнения: 1 322
Направо казахме, че ще си имаме бебе. Бях на 23г.

# 69
  • Мнения: 165
Казахме им още веднага след като разбрахме пък и те отдавна ни подпитваха за кога чакаме, защото с моя отдавна живеехме заедно.Бях на 26 години

# 70
  • София
  • Мнения: 1 139
След като разбрах,че съм бременна,веднага съобщих новината.
Много се зарадваха,тъй като вече им се искаше да станат баба и дядо.
Бях на 27 години Peace

# 71
  • Мнения: 69
Първия път бях на 21 и не го о4акваха (нашите) , а за втората брем. - вси4ки сякаш с облек4ение се зарадваха. Ние няколко пъти се е слу4вало да казваме 4е не  искаме второ. Майка ми оба4е все викаше "Как ще я оставите така сами4ка".  Разбира се  няма голямо зна4ение кои какво казва, защото изборът си беше наш   Hug  Неговите родители знаят 4е синът им е малко  #Crazy  и не му се връзват много . Те затова не са му повярвали първо  Joy

# 72
  • Мнения: 1 098
Казах им още в самото начало. И на лекар не бях ходила дори. На 25 години бях.

# 73
  • Мнения: 1 054
Казвах го директно и няколко пъти преди да си направя тест.... и всеки път чувах "Абе трай си бе, кой те пита, има време, не се знае!" Всъщност няколко месеца преди това видях един положителен тест и всички се радваха, но за кратко... Сега познах същите усещания и придърпвания и затова бях така сигурна, но пък другите явно ги беше страх да се радват вече Thinking Та, така... Няколко дни имаше спорове докато кръвните тестове не започнаха да растат и то с доста и накрая ми повярваха  Mr. Green На 22 бях.. и още съм  Laughing

# 74
  • Мнения: 789
Бяха доволни всички,съобщих им без заобикалки.Бях на 27г.

Общи условия

Активация на акаунт