Отговори
# 90
  • Мнения: 494
Бях на 28, казах им направо и всички много се зарадваха.

# 91
  • Мнения: 19
Цитат
ние правихме опити в продължение на 11 години да имаме дете.с много мъки,време и средства стана.и на коледа стават чудеса,направих си тес и излезе че ще имаме бебче.моя май се казва Христо и на коледа винаги се събираме при тяхните.вечерта им казахме новината и те в началото стояха кат втрещени от новината .но после имаше само прегратки и сълзи.когато забременях бях на 30 а мажо на 38.
nie pravixme opiti v prodaljenie na 11 godini da imame dete.s mnogo maki,vreme i sredstva stana.i na koleda stavat 4udesa,napravix si tes i izleze 4e 6te imame beb4e.moq maj se kazva Xristo i na koleda vinagi se sabirame pri tqxnite.ve4erta im kazaxme novinata i te v na4aloto stoqxa kat vtre6teni ot novinata .no posle ima6e samo pregratki i salzi.kogato zabremenqx bqx na 30 a majo na 38.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 11:17 от AnMary

# 92
  • Мнения: 354
И двата пъти още в началото на бременността се налагаше да постъпвам в болница. Близките научаваха , че бременността е застрашена и това им пречеше да се зарадват истински. Първият път бях на 25 , вторият на 33.

# 93
  • Мнения: 571
на 21. Не ми се зарадваха особено Simple Smile
Мислеха, че съм малка. Сега ги разбирам по-добре.
Но пък приятелите ни много се зарадваха.

# 94
  • Мнения: 239
Цитат
на 21. Не ми се зарадваха особено Simple Smile
Мислеха, че съм малка. Сега ги разбирам по-добре.
Но пък приятелите ни много се зарадваха.

И аз бях на 21 майка ми беше ужасена

# 95
  • Мнения: 9 814
Бях на 23 и всички го очакваха, бях омъжена от няколко месеца.
За второто обаче се изненадаха някои приятно, други не.

# 96
  • Мнения: 277
На 26. Майка ми като чели трябваше( поне според мен )да се зарадва повече Rolling Eyes Сестра ми ми крещя 5 минути от радост в слушалката Party

# 97
  • Мнения: 3
Първия път ги поканих всички на вечеря - семейството на мъжа ми и моето. По средата на вечерята просто им казах - стана като по американските филми ;D
При второто просто се обадих на майка ми.
Когато им казах за последното - седмото, не бяха особено развълнувани ;D

При първото бях на 22, при второто - 24, третото - 26, четвъртото - 28, петото - 30, шестото - 32 и седмото - 34.

# 98
  • Мнения: 793
Tallullah ти си майка герой ....възхищавам ти се (ако е истина че имаш 7 деца) . Ти си жена мечтата на всеки мъж  Peace

# 99
  • Мнения: 96
Разбрах ,че съм бременна ,след като голямата ми дъщеря настоя да си направя тест.Когато се появиха 2 чертички,тя се разплака от радост,а аз гледах като изтребител,все пак тези чертички ги чаках 15 години.Да си призная ,като че ли почти никой не посмя да се зарадва от страх да не се случи нещо лошо.Тогава бях на 38 години и слава Богу вече се радаваме на малкото 1 годишно фъстъче.

# 100
  • на морето
  • Мнения: 1 385
И за двете  деца бяха много щастливи близките,но за сина ми просто бяха на седмото небе,защото си мислеха,че ще си останем с едно детенце.А най-щастлива беше каката Simple SmileНа никой не бяхме казали,че действаме по въпроса.Дъщеря ми я родих на 24, сина ми на 32 Simple Smile

# 101
  • Мнения: 191
Здравейте мами!Преди да разбера за бебчо бях болна смятам знаете,че в такъв случай закъснява цикъла. и така закъсня ми седмица като се оправих изчаках още седмица нищо и отидох на гинеколог. прегледа ме и каза че има възможност да съм бременна малко се стреснах отидох до аптеката и си взех 2 теста излязоха с две чертички не повярвах. след два дена отидох отново до аптеката и си взех още два и те излязоха положителни отидох на друг док и той ми потвърди малко се панирах но ми мина прибрах се. Съпруга ми и свекито си бяха в къщи когато им казах те го приеха сякаш нищо не сам им казала. разочарована излязох от къщи и отидох сама в градинката да размишлявам.........

# 102
  • Мнения: 826
10 сутринта, аз и приятелят ми храним кучетата на вилата, с нас е и моята майка. Вече ми закъсняваше 5-6 дена, но аз преди закъснението знаех, че сме успели. Правя си теста в тоалетната, и макар и да ми притреперва под лъжичката, виждам очакваните  EFP. Бях щастлива...
Изхвърчах на вън и му прошепнах:
"Честито, ще ставаш татко!"
Той, не знаеше какво да каже. Зарадва се, но те мъжете, нали не винаги знаят какво да кажат, та се изцепи:
"Време е за една бира." Mr. Green
И отиде да си отвори една бира човека... така по-лесно осъзнава нещата. Laughing
Но през цялото време не съм се съмнявала колко го иска и как се радва...
Майка ми разбра веднага след него и също се зарадва много, но не си отвори бира hahaha
След време (не си спомням точно, май към края на четвъртия месец) разбраха и приятелите ни. Както си седяхме в една кръчма, сума народ, жената на брат му (те вече знаеха) се изцепи пред всичките ми приятели:
"Ти каза ли вече, че си бременна?"
Аз горката, се облещих и изчервих, а на половината им паднаха ченетата и едва не си изплюха водската със сельодка Mr. Green (в руски ресторант бяхме, все пак). Не повярваха... ама хич, защото според повечето мъже от компанията (дъртаци на по 32-33 години) сме още млади за семейства, бебета... Те момичетата тайно искат, ама още не могат да ги "вържат" наш`те ергени.  Joy
И така, свикнаха малко по малко, като почна и да ми личи, повярваха, че одъртяваме вече. Бях на 25 години. Сега съм на 26 г. и след десет дена е моят термин. tooth

# 103
  • София
  • Мнения: 2 132
"Време е за една бира."  Joy Joy Joy Ми то така си е било...
Дендри, писахме си в началото на бременностите ни за "Доверие"  ако си спомняш. Радвам се, че вече си на финала, пожелавам ти успех и след няколко дни да се сбъднат мечтите ти!

# 104
  • Мнения: 614
а дали някъде има тема "Как казахте на шефовете?" ??? Моля за линк
Предварително благодаря !

Общи условия

Активация на акаунт