"Познах" половинката си от първата секунда

  • 7 212
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 172
поздрав за всички тук Hug
http://www.vbox7.com/play:e2afc9a8?cfilter=2

# 91
  • Мнения: 2 898
Песента е страхотна за моя случай / пък и за темата де / !

В момента, в който го видях за пръв път на вратата на офиса как ме гледа, през ума ми мина за секунди мисълта: "Този ще бъде мъжът ми."

   И аз имам един миг с тази мисъл, само дето не беше в никакъв офис, а на улицата / и бяхме на по шестнадесет /.... Така и стана. И вече 25 год, сме заедно, от 23 - семейство. Леле, стреснах се като написах цифрите...

# 92
  • Мнения: 90
С моя се познаваме от деца и още тогава той беше големия батко по който си въздишах Heart Eyesказва,че и той ме харесвал,била съм неговата несподелена детска любов Mr. Green,а аз си го харесвах много незнам защо е решил,че е несподелена Crossing Arms.Та така минават 10 години през които не сме се виждали,аз сгодена,той в чужбина и идва един прекрасен ден в който се видяхме в негова братовчетка(моя много близка приятелка)и опсссс все едно някой ме удари с мокър парцал,след 1 минута знаех ,че това е моя мъж,а след 5 вече знаех,че искам да прекарам живота си с него!

# 93
  • Мнения: 87
Така казва сьпругът ми за мен: "Още от първата минута като те видях знаех,че ти си моята Жена".

# 94
Искам и аз като сценарии от романтичен филм с happy and...    Hug най- на края..стига съм се препъвала вече  Stop

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Когато го видях първата ми мисъл беше-много е готин,но няма да стане.Знаех,че му предстои дълго отсъствие,съпротивлявах се на чувството,но не би...Висях да чакам радиограми 6 месеца,след като бяхме заедно 3 дни,без секс,без нищо.Май се целунахме два пъти само...Писано ми е било да съм с него.
Интуитивно бягам от чувсвата,отхвърлям човека,точно защото знам,че ще съм  него и няма спасение.

# 96
  • Мнения: 806
За секунда не съм си и помисляла, че мъжът ми и аз ще стигнем до някъде, камо ли и брак.  Не бях влюбена в него много време, а и връзката не беше сериозна дълго време.

# 97
  • Мнения: 27
Влюбих се от пръв поглед - 2 години по-късно събрах смелост да му привлека вниманието, той отговори на чувствата ми по негов си начин  Simple Smile

# 98
  • Мнения: 18
Оххх и аз винаги съм си мечтала да го позная още в първата секунда...толкова е романтично и може да ви прозвучи много тъпо но все търсех някакви съдбовни знаци и ала бала щом някой мъж се завъртеше покрай мен, пък и не бях имала особено сериозна връзка до този момент  Sad като изключим един провал ....
и все търсех ли търсех.... ОТКРОВЕНО СИ ПРИЗНАВАМ когато за първи път ГО видях го помислих за...крадец. Ужас мислех да звънна в полицията и да го изпортя. Трябваше да ми оправи един проблем на компа и ми взе кабела като само остави някакав тел и поиска моя и изчезна...Аз като глупачка реших че щом не ми остави никаква квитанция за кабела просто е дошал за да го гепи...изтичах след колата и му записах номера....
Боже мой.... ако знаете как се смееше когато вече по-късно му го разказах....
Ама и аз съм една звеяна патка  Grinning

# 99
  • София
  • Мнения: 547
Ама и аз съм една звеяна патка  Grinning
не си завеяна патка Simple Smile просто си предпазлива Peace
в днешно време това си е качество
което пък ми напомня как аз така връчих чисто нав лаптоп (на 1 ден), рутер (също нов) барабар с мишка, чанта и др на един дето не бях сигурна, че е техник от кабелната - и той ги взе, остави си тел. и изчезна, а аз патката стоях на улицата и си представях как после се обяснявам в полицията ooooh!
добре, че се оказа наистина техник от кабелната Mr. Green и звънна след един час, точно преди да получа удар..
те на това се казва "патка завеяна" Crazy

сори за оффа

# 100
  • Мнения: 18
xaxa  Grinning blagodarq be6e milo ot tvoq strana Simple Smile

# 101
  • Мнения: 227
И при мен беше така! Знаех ,че това е Той още след първата среща!  Heart Eyes

Да...  Heart Eyes а на третата ни среща се оженихме... Heart Eyes .. и така вече повече от 3 години  Hug Praynig Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 998
Много романтична тема Two Hearts
Определено ми направи впечатление и помня всичко около първата ни среща(случайно ни запознаха),но в интерес
на истината не съм го разпознала.

# 103
  • Мнения: 236
Не съм го разпознала нито Мъжа ми, нито сериозните преди него. По един и същ начин като че ли са започвали всичките ми връзки - втурвала съм се през глава в тях, т.е. при всички е имало онова особено чувство в корема, но не бих казала, че при мъжът ми, с когото сме вече 4 години, е било по-различно, напротив. Даже в началото от моя страна имаше по-скоро само любопитство и сексуално привличане. В последствие нещата се задълбочиха и.... ето на до днес Peace

# 104
  • Мнения: 37
и при мен беше от прьв поглед аз бях на 17 ,но знаех 4е ще е той и това е,просто го усетих дойде да пие кафе на заведението кьдето работех и от 1-ия пьт по4уствах 4е това е мьжа на живота ми!!!

Общи условия

Активация на акаунт