Клуб „Приятели ЗАЕДНО” в подкрепа на Защитено жилище ЗАЕДНО

  • 156 763
  • 501
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 849
Момичета, радвам се, че успях да се запозная с някои от вас и най-вече, че мога да съм поне малко част от това което правите за младежите...  Hug
Свалих си няколко снимки на синът ми.  Wink
Благодаря.

# 31
  • Мнения: 4 195
Момичета, радвам се, че успях да се запозная с някои от вас и най-вече, че мога да съм поне малко част от това което правите за младежите...  Hug
Свалих си няколко снимки на синът ми.  Wink
Благодаря.
Който също като майка си, се оказа голям сладур.
Възхищавам ти се, че се вдигна и влачи детето по маршрутки и пеша, че той изтърпя цялата жега и че си един истински прител на децата, който се оказа и много потаен, защото аз наистина не бях наясно.
Беше ми драго да те видя и ще ми е приятно заедно да посещаваме децата Hug

# 32
  • Мнения: 1 493
Hug     bouquet    Peace     bouquet    Hug

Здравейте, момичета !

 Hug     bouquet    Peace     bouquet    Hug

Обичам ви !

 Hug     bouquet    Peace     bouquet    Hug

Чуйте тази песен :
http://www.youtube.com/watch?v=tb20QyH8d1s

# 33
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Спешно трябва за момче от защитеното жилище учебниците по биологи за 8,9,10 клас за кандидатстудентските изпити.
Момчето иска да кандидатства в Лесотехническия университет специалност ландшафна архитектура, където се влиза с математика и рисуване, НО ще пробва и с биология, за да има по-големи шансове да го приемам каквато и да е специалност и след това да се премести. Той е много умен и аз вярвам, че ще успее.
В този университет има кандидатстудентски курсове, на които искаме да го запишем, защото ще му е по-лесно да искара изпитите така. Курсовете струват по около 300лв. и ще е добре акоможе да отиде поне на 2, ако някой исак да помогне нека се свърже с нас. Опитваме се да му издействаме намаление, но това зависело само от съответния преподавател на курса и ще знаем следващата седмица.
  bouquet

# 34
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Спешно трябва за момче от защитеното жилище учебниците по биологи за 8,9,10 клас за кандидатстудентските изпити.

Обикновенно учебниците са няколко вида според авторите.  Thinking
Има ли конкретни, за да знам какво да търся?

# 35
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Спешно трябва за момче от защитеното жилище учебниците по биологи за 8,9,10 клас за кандидатстудентските изпити.

Обикновенно учебниците са няколко вида според авторите.  Thinking
Има ли конкретни, за да знам какво да търся?

В понеделник чак  ще ги знам  ooooh!

# 36
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Това са учебниците по биология които трябват за момчето:

1. Биология за 8кл., автор - Вл.Овчаров и съавтори, 2002-2003, изд. "Булвест - 2000", София - този вече го намерихме от lavender
2. Биология и здравно образование за 9кл., учебник ЗП, автор Огнян Димитров и съавтори, 2002-2003, изд."бу;вест - 2000", София този е намерен и изпратен вече от antom
3. Биология и здравно образование за 10кл., учебник ЗП, автор Огнян Димитров и съавтори, 2001-2003, изд. "булвест - 2000", София - този е намерен и изпратен вече от antom

или всички други одобрени от МОН учебници по Биология и здравно образование за 8,9 и 10кл.


В момента в Защитеното жилище има още младежи, които се готвят за изпити по едно или друго направление, приравнителни, не взети матури и още поне една кандидатстудентка, затова се оказа, че трябват и всякакви други учебници по Български и литература от 7-12 клас, помагала и учебници по Алгебра и Геометрия и математика от 5-12 кл. , сборници със задачи и тестове по математика за 7 кл.  и  за кандидат студенти. Сборници с тестове по биология и български език.

Моля, ако на някой са му останали от децата или има познати с вече пораснали деца да ни съдейства.     bouquet
 

Последна редакция: вт, 26 май 2009, 14:51 от Karol&Erik

# 37
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Здравейте скъпи приятели   bouquet

тази седмица е изпълнена с много инициативи за и в Защитено жилище ЗАЕДНО. Всеки който иска и има време е добре дошъл да се присъедини към тях, както с помощ, така и с добро настроение.

Утре, 28 Май 2009, нашия абитурент, заедно с Гергана Пожарски и Емил Дунчев ще са почетни участници в бала, който организира президента Първанов за абитурентите от домовете за деца без родителска грижа.

В петък, 29 Май 2009, е бала на нашето дете и ще му спретнат семейно изпращане в следобедните часове в къщата.

В събота сутрин, 30 Май, около 10 часа в къщата на Защитеното жилище се организира садене на зеленчуци в бъдещата зеленчукова градина на Защитено жилище ЗАЕДНО. Заповядайте, ще имаме нужда от мноооого помощ,както от копане, такаа и от някой който да прави кафетата на тези които ще садят  Mr. Green За целта,който иска да дойде и има възможност може да донесе както инструменти за градина, но тях ще молим и съседите да дадат, така и разсад на домати, краставици, тиквички и каквото друго се сещата.

В неделя вечер, 31 Май, по случай 1ви Юни, Деня на детето, на езерото Ариана в Борисовата градина се организира благотворително мероприятие съвместно Софийска община и Кипърското посолство в България. Част от събраните средства ще отидат за Защитено жиище ЗАЕДНО. Гери ПОжарски и част от нашите младежи ще присъстват намероприятието,което започва от 16:00 часа.

Отделно от мероприятията живота там си тече с пълна сила. Днес с lavender (Роси) заварихме едни много ентусиазирани кандитатстуденти и ученици с учебници  в ръце.  Младежите се явяват тази седмица и на изпити за листовки по кормуване, ще им стискаме палци да е успешно и да отидат скоро и накормуване. Всички ходят и на работа и други курсове.

Ами това е от мен, ако съм пропуснала нещо Роси ще допълва.   bouquet

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 15:48 от Karol&Erik

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нямам какво да допълня,освен,4е в събота съм на линия за 10.00 в Гурмазово (до към 13.00) МОга да поема желаещи с колата по трасето Г.Милев-Ст.гара,Сливница,Люлин Peace

на 31ви също след 17.00 съм на Ариана Hug

# 39
  • sofia
  • Мнения: 7 477
имаше абитуренти в ЗЖ миналата седмица Heart Eyes

Мишо ве4е има у4ител по фотография,Линде  bouquet

# 40
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Днес ходих до Защитеното
Мишо ми показа страхотни негови снимки. определено има талант.   bowuu Харесала съм си 2-3 снимки за тапет на десктопа.
Другите момчета усилено четяха правилника и решаваха листовките почти без грешки. Уверена съм че ще се справят на изпита  Peace
Свързахме донесения от мен компютър (за жалост не е нов  Rolling Eyes).
Решавахме доста задачи с едното момиче - има невероятно желание и напредък. Но има нужда от учебници и сборници по математика 7-11клас  Praynig.

# 41
  • Мнения: 488
За кандидатстудентски сборници ли става въпрос? Ще видя какво ще мога да намеря. Лошото е, че не са ми в къщи, ами са чак в Младост. Ще се свържа с Кари, като са налични и ще го измислим някак.

# 42
  • Мнения: 403
Една приятелка е получила днес учебници  ,тя е от София,може да ви дам телефона  и да ги вземете от нея.Учебниците са : учебник Литература 12 кл
учебник Литература 10 кл
учебник История 8 кл
учебник БЕ 9-10 кл
христоматия Литература 9 кл
3 бр помагала по БЕЛ

# 43
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
ikr_mi, Ani_Ani  каквото трябва ще направим ще направим за да ги вземем.   bouquet

# 44
  • Мнения: 651
Имам  учебници и помагала по фонетика и морфология...
Мога ли лично да отида (когато намеря време - предимно вечер) и да ги занеса? Живея в центъра на Божурище (поне до края на август)...
Ако има нужда може да изкуриерствам на някой Сф-Божурище  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт