Когато един мъж се "бръкне"...

  • 7 558
  • 183
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще разберем дали е секс презумпцията, когато дойде, накара те да затвориш очи и да забиеш пръст върху картата зад бюрото ти на произволен принцип. Ако те офертира с уЙкенд до точката, върху която свети изискано лакирания ти нокът - за секс е. 

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Скромният ми опит показва, че повечето мъже го правят с цел впечатляване на обекта на техния интерес. Не е задължително интересът да е само и единствено сексуален. А бъркането всеки го разбира различно, според възпитанието си и според доходите си. За едни е букет, плащане на сметката в заведение, чивас вместо водка флирт и пр. За други е сертина, шанел...За трети бугати Mr. Green Като последното вече надали е само жест на внимание Wink

Аз цветя не бих възприела като покана за секс, но като намек за чувства - да.

# 17
  • Мнения: 8 999
Ако си държавен служител, може и малко подкупче да е. Плах опит да те корумпира, някак си.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако си държавен служител, може и малко подкупче да е. Плах опит да те корумпира, някак си.

Шегуваш се?!
Или никога не ти се е налагало да прокараш фирмен интерес чрез държавен служител...

# 19
  • Мнения: 674
100% ще си поиска на по-късен етап нещо...... Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ще продължи да се бърка, докато получи нужното внимание.
Ако клъвне рибката, добре, ако пък не морето е пълно с риба  Wink

# 21
  • Мнения: 3 634
Получавала съм букети и подаръци от колеги и шефа ми, често сме ходели на обяд само двамата, без да говорим по служебни въпроси. Някои хора са достатъчно интелигентни, за да умеят да поддържат приятелства и уважение на работното място по този начин. Не винаги е свързано с желание за интимност.

# 22
  • Мнения: 830
Няма какво да се чудиш, времето ще покаже дали и какво ще поиска. Радвай се на букета  сега  Laughing

# 23
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нищо

# 24
  • Мнения: 2 891
Една приятелка получи от анонимен ухажор тасове, анонимно монтирани на колата и. Явно освен внимателен е и практичен  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 394
За да направи впечатление.В природата мъжките екземпляри са по-красиви по-цветни и натъкмени от женските и с това ги привличат.При хората обаче е тъкмо обратното и някои мъже с това се опитват да блеснат в очите на жената.Иска да те впечатли според мен и да ти покаже колко е романтичен.Ако не е много богат-големият и скъп букет трябва да значи много за теб!Но ,ако разполага със средства и такъв скъп букет му е все едно е пил едно кафе...може да си помислиш...дали не е покана за ...секс например...

# 26
  • Мнения: 78
Една приятелка получи от анонимен ухажор тасове, анонимно монтирани на колата и. Явно освен внимателен е и практичен  Mr. Green
Интересен подарък, и практичен
щото ако се беше бръкнал за лети джанти  Sunglasses

# 27
  • Мнения: 593
..........днес на работното си място по куриер получих огромен букет рози от човек, с когото не съм имала нищо повече от "здравей-здрасти"...Странно защо ли се охарчва има-няма 60-70 кинта - за да ми достави радост, за да ми направи впечатление или?...

Жил был художник один,
Домик имел и холсты,
Но он актрису любил,
Ту, что любила цветы.
Он тогда продал свой дом,
Продал картины и кров,
И на все деньги купил
Целое море цветов.

--RF--   Миллион, миллион, миллион алых роз
Из окна, из окна, из окна видишь ты,
Кто влюблен, кто влюблен, кто влюблен и всерьез,
Свою жизнь для тебя превратит в цветы.

 newsm76

# 28
  • Мнения: 8 999
Една приятелка получи от анонимен ухажор тасове, анонимно монтирани на колата и. Явно освен внимателен е и практичен  Mr. Green
Интересен подарък, и практичен
щото ако се беше бръкнал за лети джанти  Sunglasses

Бих обърнала внимание на такъв ухажор. Оня мухльо с цветенцата изобщо няма шанс. И изобщо не бих се задълбочила толкова да тълкувам мотивите му за тая трева.
Такава съм си, материалист до мозъка на костите.

# 29
  • София
  • Мнения: 38 536
Огромните букети са наистина особена работа.
Много пари за нищо.
Въпросът е какво ще последва след това.
Но не си правете илюзии, те вехнат като цветята!

Общи условия

Активация на акаунт