Когато един мъж се "бръкне"...

  • 7 622
  • 183
  •   1
Отговори
# 75
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
А бе то че иска нещо е ясно. Срлещни се с него и ще разбереш , какво иска.
А до букета - прекрасен е .

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Как ми се иска да вярвам, че има и романтични мъже, които нищо не искат, само да се преклонят пред обекта на желанието си...
Ама май само в поредиците на "Арлекин"  останаха такива.
Букето е хубаво нещо, дано и човека е свестен.

# 77
  • Мнения: 3 634
Фъррр, 5 рози са комплимент.
Букетчето на Олимпия си е чист намек.

Надявам се и двете страни да го интерпретират правилно, защото обратното е много неловко.
Явно всичко опира и до житейски опит, но за мен са доста отживяли тези"остроумия" свързани с подаряването на цветя и секса.

# 78
  • Мнения: 2 388
Какво ще си помисля зависи от мъжа, който ми ги е изпратил. Може да означават много неща.
Знам обаче, че ще ми остави много приятно чувство "пратката", защото обожавам червени рози във всякакви количества ( една, букет, кощница... ). Simple Smile

# 79
  • France
  • Мнения: 726
Как ми се иска някой да ми изпрати голяяям букет? Нищо няма да си помисля...дори ще го покажа на мъжа ми.
Желаещи?

# 80
  • София
  • Мнения: 3 480
Разбира се, че е знак на възхищение. Силно възхищение с... готовност за продължение, съдейки по цветята.
Какво от това?
Ангажирана си с друг мъж, но не си семейна и нямате деца, ако разбрах добре.
Познавам мъже, които биха постъпили по подобен начин, ако една жена ги впечатли и биха пожелали темата да е с продължение, при желание от нейна страна.
Сега от теб зависи да прецениш това, очевидно следва някакъв отговор.
Според отговора ти за цветята, вероятно ще последва предложение за вечеря, кафе, обяд и прочие.
Ако просто кажеш, че изненадата е била приятна и си очарована от цветята, но деликатно откажеш поканата, ако мъжът отсреща е адеквтен, ще разбере и няма да те притеснява повече, но ще му остане приятното усещане, че е доставил удоволствие на жена, от която, очевидно се възхищава и е успял да я изненада приятно.

# 81
  • Мнения: 212
Как ми се иска да вярвам, че има и романтични мъже, които нищо не искат, само да се преклонят пред обекта на желанието си...
Ама май само в поредиците на "Арлекин"  останаха такива.


Няма да забравя как в гимназията имах една такава романтична любов. Аз тогава наистина бях много романтичен. Наистина нищо не исках, прекланях се пред обекта на чувствата ми, боготворях я, исках само да гледаме звездите и да й държа ръката и да я гледам в очите и да съм на седмото небе.
Естествено тя ме заряза точно след един месец гледане на звездите, като обяви публично, че явно нещо не ме бива като мъж защото цял месец нищо не съм си бил поискал...
Оттогава никога повече не съм допуснал тая основна грешка. Винаги изяснявам още в началото какво си искам а после може евентуално и цветя да има, но не е сигурно... Общо взето цветята са най-малкия проблем в случая.

# 82
  • Мнения: 12 697
Само Azzy ме разбира! Добре, че мъжете не разсъждават като вас! Когато кажа на колега, че ризата му е много хубава се надявам той да не мисли, че искам да я съблека. Да умееш да правиш и получаваш комплименти издава твоят личен стил.

Скоро бях на интервю за работа и интервюиращия ми направи много елегантен комплимент за цвета на очите. Не съм си помислила, че ме ухажва.

Но когато му купиш риза, може дори това да си помисли.
Ако на интервю обърнат внимание на очите ми, доста ще си помисля. Например, аджеба, защо трябваше да подготвям куп докименти.  

# 83
  • Мнения: 5 370
Боже мили!
Сега се сетих!
НЕ ЗНАМ дали съм казвала в други теми, но и аз имам такава изненада в далееееечното минало, когато навърших цели 25.
Букетът беше бучнат в снега пред оградата на къщата ни, с малка бележчица вътре, но неподписана.
За ония години сумата от 25 лева за букет рози беше колосална.
Розите, обаче, не бяха естествени. И до ден днешен ги пазя в една висока ваза, в къщата на нашите.


един голям постскриптум - касаеше се за женен, около 40 годишен мъж, който ТОГАВА беше много яко хлътнал. Не го огря, щото никога не съм си падала по мулти-мъже.ю
(Само по мултимилионери  Mr. Green)

# 84
  • Мнения: 3 268
В гимназията е едно,в живота друго.Тук става въпрос за привличане между мъж и жена,а не между момче и момиче.Нещата са повече от ясни.Има желание за секс и може да си струва преживяването.

# 85
  • Мнения: 3 634
Ако на интервю обърнат внимание на очите ми, доста ще си помисля. Например, аджеба, защо трябваше да подготвям куп докименти.  

О, защото сигурно не си седяла в една стая с хирурзи! Провокативността им обикновено се проявява с арогантност и остроумие.
Освен това непознати винаги се впечатляват от очите ми, особени са.  Flutter

# 86
  • Мнения: 3 371

Букетчето на Олимпия си е чист намек.
какъв ти там намек, чист натвърдек  Laughing

# 87
  • Мнения: 2 139
Само Azzy ме разбира! Добре, че мъжете не разсъждават като вас! Когато кажа на колега, че ризата му е много хубава се надявам той да не мисли, че искам да я съблека. Да умееш да правиш и получаваш комплименти издава твоят личен стил.

Скоро бях на интервю за работа и интервюиращия ми направи много елегантен комплимент за цвета на очите. Не съм си помислила, че ме ухажва.
Не само тя!Беше споменато и за възможностите на този , който ги подарява!
И не разбирам, какъв е проблема, ако си обвързана?Той не знае ли?
Аззи го е казала точно Peace

# 88
  • Мнения: 2 388
И аз не разбирам защо задължително трябва да е намек за секс.
Може би е просто комплимент, както е отбелязала Аззи по-напред.

# 89
  • София
  • Мнения: 39 166
А може просто да се е объркал с датите. Или имената. Или даже адресите.
Най-добре Олимпия да го попита направо и да ни открехне тука, ако е удобно.
Щото така може да си гадаем до утре.

Между другото, не знам защо свързвам името  Олимпия точно с рози.
Т.е. - знам защо.  Wink
О, не са били рози, а букет цветя!
http://www.shafe.co.uk/crystal/images/lshafe/Manet_Olympia.jpg

Общи условия

Активация на акаунт