Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 090
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 220
Сега загледах и нашият Джъмбо пакет 5ца, който купихме преди 2 седмици от промоцията в Кауфланд Плевен - когато бяха на 19.48 (или на 19.68 - не помня вече  Blush ) На тях няма лента, която да започва с TR или POL. Но на пакета под баркода минава сив надпис, състоящ се от цифри  и завършва с Made in Germany, и номера на баркода 401 също отговаря на Германия (от 400 до 440 започва баркод на стока произведен в Германия)  newsm78. Някой попадал ли е на такива?

И аз купувам от Кауфланд Плевен ,незнам от къде ги внасят ,за да са толкова евтини ,но наистина напоследък качеството е лошо .На пипане са твърди,все едно вестник ,миришат  гадно,нещо не са като преди. newsm78

# 1 066
  • Мнения: 86
Аз съм доволна от пелените в на Памперс и ненамирам разлика между турските , Полските или Германските

# 1 067
  • Мнения: 45
Пазарувам от"Билла"-Русе,там са само турски,но съм доволна
...и все още трупам мечки/надеждата умира последна/

# 1 068
Мили дами,да ви кажа,че в Била-Надежда има промоция на памперс-джъмбо пакет и мокри кърпички и подарък патето на Фишер Прайс.Промоцията ще продължи до неделя -днес и утре от 13 до 18ч,събота и неделя от 10 до 16 ч Grinning

# 1 069
  • Мнения: 34
Ееее, наистина ли няма да има игра?Аз питах в един магазин и ми казаха да си пазя мечетата, че ще има игра!

# 1 070
  • Мнения: 501
Някой знае ли в Плевен дали ще има промоция?Памперсите са ми на привършване и така и така ще купувам,поне да зарадвам детенце с пате  Peace

# 1 071
  • Мнения: 54
В Била Люлин също има промоция - момичетата са там до 20ч до неделя включително...

# 1 072
  • София
  • Мнения: 6 263
И в Билла-Славия вчера имаше промоция.  Peace Даваха патета, сигурно с/у пакет памперси и кърпички, но не се възползвахме, че вече сме големи (кърпички още купуваме редовно).

# 1 073
  • София
  • Мнения: 415
И в Билла-Славия вчера имаше промоция.  Peace Даваха патета, сигурно с/у пакет памперси и кърпички, но не се възползвахме, че вече сме големи (кърпички още купуваме редовно).

А каква е цената на памперсите ?

# 1 074
# 1 075
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Може пък и да има игра втората половина на годината след юни Praynig Praynigда се надяваме остана  bouquet

# 1 076
  • Мнения: 23
Вярно е това, че в Англия Памперс са много по-ефтини. Миналата година тук бяха 30-тина лв големия пакет, а там един пакет излизаше 22лв - при това в обикновен кватрален супермаркет. И Хъджис бяха долу-горе на същата цена. Имах място и си донесох - срамота  Mr. Green - при това къде ще сравниш нашите с техните заплати  #2gunfire

Последна редакция: пн, 22 фев 2010, 10:05 от vanila_varna

# 1 077
  • Мнения: 13
Djindjari аз малко късно се вкл., но да си кажа запазила съм изразходвана опаковка и точно на тези дълги кодове и точно Актив бейби пише на този пакет и че е произведено в Германия, а на тези сега ми пише, че е произведено в Турция, а втория съм го купувала от Кауфланд за първия дето пише, че е Германия не съм сигурна от къде го взех, а и разлика не намирам много особена освен, че миришат малко по-неприятно Турските и май наистина във външния вид има нещо, защото след отваряне на пакета ми изглеждаха по различни, но реших, че си внушавам нещо и че са си същите и не търсих разлики  Joy, но ще го направя скоро при издирване и закупуване на германски пакет  Rolling Eyes. Сега разгледах пакетите външно и мога да кажа, че никъде няма разлика на турския не пише "Актив бебек" или както там казвате пише си "Актив бейби", майката и бебето са същите, доби квадратчетата на дъното са с еднакви цветове, разликата е само в дългия код дето е щампован близо до баркода единия започва с TR и цифри, а другия с цифри, час и и тогава MADE IN GERMANY.

# 1 078
  • Мнения: 182
Турски купих преди 2 дена от Пикадили, освен че са с по-ярки цветове от немските, друга разлика не видях, дори и в качеството. По принцип памперси пазарувам от Кауфланд и там от доста време попадам само на произведени в Германия. На тях пък освен облачета отпред има нарисувани момченце и момиченце.

# 1 079
  • Мнения: 516
Последните ми 4 пакета са закъпени от Кауфланд, всички са произведени в Полша. Качеството си е както обикновено,без забележка.

Общи условия

Активация на акаунт