Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 096
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 2
Мами, незнам явно има два вида памперси едните, на които пише TR може да са произведени в Турция. Но другите,за които ви казах са Prima и пише Aktif Bebek, няма друга разлика (даже и под мечетата пише Aktif Bebek), пакета на външен вид е същият. За тях имам информация, че се прозивеждат за турският пазар. Аз купувах Prima заради разтегателните ленти, защото бяха с такива доста преди Pampers да станат. Останах доволна и от качеството им.
Сега чета на първа страница има инфо относно мечетата точно от този тип, на които пише Aktif Bebek - явно има и други, които са ги ползвали.

# 1 081
  • Мнения: 15 379
Нищо чудно няма продаваните Памперс в Кауфланд да са произведени в Германия. Веригата Кауфланд прави паралелен внос за българския пазар, от този на Кавен Ирадис, затова и цените в Кауфланд са най-ниски за пакет.

# 1 082
  • Мнения: 1 218
Е, чак най-ниски цените не са там - говоря за Бургас. В Карфур са по-евтини.
Но най-интересното е, че не откривам такива германски памперси в тукашния Кауфланд (днес огледах, де що имаше пакет на памперс и не открих ...)
Искам много да ги пробвам , но ... нъцки  ooooh!

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 21:54 от Djindjari

# 1 083
  • София
  • Мнения: 1 892
В нашия Кауфланд са по 19.60 лв - полски.  Peace

# 1 084
  • Мнения: 18




http://papa-bebe.com/test/test_p.html

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 23:56 от sweet dream

# 1 085
  • Мнения: 13
В нашия Кауфланд са по 19.60 лв - полски.  Peace
В нашия Полски тези дни и уж извадени на промоция най-отпред 21.90 лв. може и да бъркам стотинките, но със сигурност са 21 лв.. Може ли да има такава разлика и ако Да каква ли е причината  newsm78.

# 1 086
  • София
  • Мнения: 1 892
      Значи грешката е моя. 19.60 бяха преди 2 седмици, днес като ходих ги взех на 21.11 лв.  Peace  Не знам иначе дали са еднакви цените в разл. градове.  newsm78

# 1 087
# 1 088
  • Мнения: 93

Както си и знаех...и аз съм по-доволна от Прима, отколкото от Памперс...  Peace

# 1 089
  • Мнения: 10
Момичета ако знаете на какви памперси съм попаднала ----УЖАС!!!
Всеки път като сменям памперса с ужас установявам че целия е мокър.smile3514Купих памперсите от Кауфланд на тях пише че са турски а самия памперс е с лилава лента отпред.Леле такова чудо не ми се е случвало досега.Ами те дрехи не му останаха бе мами.И в тоя ред на мисли да отивам да пускам пералнята да му се изперът че трябва и да съхнат.

# 1 090
  • Мнения: 5
Мами и аз имам проблем с памперсите.Вчера ми се наложи 5 пъти да го преобличам.ППамперсите пропускат  #Cussing out по точно Турските. Сега съм купила Полски  Praynigдай боже да са по добри.

# 1 091
  • Мнения: 220
Започвам да мисля,че за тази цена,най-вероятно са второ качество или нещо от сорта.

# 1 092
  • Мнения: 15 379
Започвам да мисля,че за тази цена,най-вероятно са второ качество или нещо от сорта.
Напротив, цената на пелени Памперс е ужасно висока, а качеството е под всякаква критика!

# 1 093
  • Мнения: 2 495
Никога не съм имала проблеми с Памперс-и оригиналните и турските. Peace.Ползвам ги, откакто се е родил.Миналия месец бях купила 2 пакета от Кауфланд за 19.99 лв, въобще и дума не може да става че са с ниско качество-както казах, никога не са ми пропускали.

# 1 094
  • Мнения: 15 379
въобще и дума не може да става че са с ниско качество-както казах, никога не са ми пропускали.
Ако сравниш пелена Памперс от английския или немския пазар ще разбереш разликата. Непропускливостта не е единствения критерий за качество.

Общи условия

Активация на акаунт