Какво стана с играта с мечетата на Памперс? - 6

  • 77 093
  • 1 115
  •   1
Отговори
# 1 095
  • Варна
  • Мнения: 11 340
въобще и дума не може да става че са с ниско качество-както казах, никога не са ми пропускали.
Ако сравниш пелена Памперс от английския или немския пазар ще разбереш разликата. Непропускливостта не е единствения критерий за качество.

Точно това щях да кажа и аз. Откакто се е родил Пипо му купувам пелени от Англия, преди месец някъде привършиха и реших да купя оттук - взехме 2 пакета от Кауфланд точно. След първия пакет целия, не само по дупето, но и по гръбчето, крачетата и ръчичките, стана в лишеи. Close Ужасно просто! Продадох втория пакет и минахме на Хъджис - за 2 седмици се оправи. Peace Просто не мога да проумея как така тук ни вземат за балами - хем качеството е ужасно, хем цената е по-висока. ooooh!

# 1 096
  • Мнения: 1 218
Странно наистина  Thinking
Ние пък от Хъджис се обринахме, (с Пуфис бяхме нон стоп мокри, Либеро ... мнооооого са дебели, имах чувството, че слагам 5 памперса наведнъж... )   ooooh!  
С Памперс нямаме такива проблеми (стига да са от полските).

# 1 097
  • Мнения: 534
Аз пък, никога не съм имала проблеми,не съм обръщала внимание дали да турси или полски.Купувани са основно от Билла,Метро и Плюс ,последния пакет.Никога не е бил мокър или обринат.Пробвах муулфикс но бяха и дебели и широки и не ми харесаха(а и на детето не му бяха удобни).Пуфис съм взимала и от тях нямам оплаквания.Направо недоумявам като ви чета.Но явно децата ви са с по-нежна кожа ли не знам(въпреки, че и на моя щурчо му е мн. нежна).Хубавото е ,че имаме избор на пазара,за да намерим най-доброто за детето ни.

# 1 098
  • Мнения: 41
Момичета, има ли някой който все още не си е получил играчките от играта на Памперс?
Още началото на февруари ми се обади една любезна госпожа да си избера от вариантите играчки, които изпращат вместо уолкъра. Каза, че до две-три седмици ще си ги получим. Преди малко звъннах на куриерската фирма да питам и ми казаха,че след нова година вече не са получавали пратки от играта. Незнам,  дали да не се обадя на организаторите да питам... Има ли и други като мен?

# 1 099
  • Мнения: 95
Дали скоро пак ще има игра с мечета на Памперс?А за качеството - твърдо ДА! Всяка една марка произвежда отделно за западна и отделно за източна Европа. Като върл почитател на шоколада смело мога да заявя, че Милка в БГ няма нищо общо с милка донесен ми от Германия. За справка - цените там и тук са еднакви. Но качеството...няма база за сравнение. С нетърпение чакам следващото прибиране на братовчетка ми от Германия с пълна чанта с шоколади...После с месеци не се сещам за БГ шоколад...Изключвам Линт /наистина са превъзходни и тук и в Германия/.
За праховете също...Поръчвам си Ариел по познати шофьори и не само отлично качество по немски, но и ги получавам на доста по-ниски цени от българските.
И за финал, и за размисъл...онзи ден ми донесоха 70 бр. таблети за съдомиялна на цена 5 евро. На фирмената марка на Била, не са Калгонит, но мият чудесно и са 70бр. само за 5 евро.

# 1 100
  • Мнения: 5 026
 Thinking памперси, шоколад,таблети... аз ли нещо недоразбрах  Thinking

# 1 101
  • StZ
  • Мнения: 223
Вчера нямаше четворка на Памперс и купих Хъджис - ами не стига, че са твърди, щироки между крачетата и тесни в кръста ами вече два пропуснаха Shocked
Много ме е яд, че ме домързя да отида до друг магазин #Cussing out

# 1 102
  • Мнения: 95
Публикувана от: Atrakcia 
Вмъкни Цитат
  памперси, шоколад,таблети... аз ли нещо недоразбрах   

Опитах се да докажа с примери, че с немците плащаме едни и същи цени за продукти с еднаква търговска марка, но с различно качество. Все пак в последните постове се коментираше май именно това-памперси закупени в БГ и съответно памперси закупени в Турция и Англия. Аз се включих с Германия-ползвали сме памперси от там. Наистина малко излязох извън темата, но предполагам че е имало и хора, които са разбрали, какво исках да кажа. Атракция, надявам се вече и ти да си ме разбрал/ако не да обясня пак?/.

# 1 103
  • Мнения: 56
ЧЕСТИТ 8 МАРТ  newsm51

# 1 104
  • Razgrad
  • Мнения: 282
и при нас няма проблем с памперсите,купуваме ги от кауфланд

# 1 105
  • Мнения: 439
Вчера в Кауфланд - 6-ца Памперс на 21,11 лв.  Да го има като информация Simple Smile днес може и да са сменили цената, знам ли...

# 1 106
  • БГ
  • Мнения: 1 167
От днес сме на памперс Prima №3!  Peace  На пръв поглед - очарована съм - мекички, ароматизирани, изглеждат надеждни, ще се включа с отзиви в скоро време!   Thinking

# 1 107
  • Мнения: 659
И днес продължава промоцията в Кауфланд на 21,11 лв.
А вие Примата на колко ги взимате?Аз съм ги взимала между 21 и 26 лв  newsm78

# 1 108
  • БГ
  • Мнения: 1 167
И днес продължава промоцията в Кауфланд на 21,11 лв.
А вие Примата на колко ги взимате?Аз съм ги взимала между 21 и 26 лв  newsm78

Пакет 80бр Прима, размер 3 - 25лв.   Peace

# 1 109
  • Мнения: 439
А къде в София мога да намеря Прима?

Общи условия

Активация на акаунт