Мами от Пловдив кажете ми детски център

  • 43 475
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 206
ами вземи и отиди и тогава пиши колко е голямо и просторно, защото е нито едното, нито другото

# 46
  • Мнения: 606
ами вземи и отиди и тогава пиши колко е голямо и просторно, защото е нито едното, нито другото

Поли, какво ти става бе човек... не разбирам защо така се отнасяш към твоите конкуренти. Направо ме учудваш... Че конкуренцията не могем да я избегнем- тя ни прави по-силна.

# 47
  • Мнения: 6 206
точно как се отнасям, норче?
помещението е 100 кв м - това ли е голямото?
ако на просторно казваш толкова високо колкото широко, ок.
нямам нищо против да си коментираш, но неща факти, когато нещо не е истина в повечето случаи го премълчавам
а колкото до конкуренцията - всеки който ме познава знае - за тях или хубаво, или нищо говоря.
плюс нека сама си преценям какво ми е конкуренция - точно този център не е, по абсолютно никакъв параграф

# 48
  • Мнения: 966
Lazy town - детски център,имат и сайт
На моите деца им хареса там,нямам забележки  Peace

# 49
  • Мнения: 2 132
Какъв е сайта, че не го намирам в нета? За 2-3 годишни деца има ли подходящи играчки?
Близо до главната има ли друг клуб? Аз само за този в Гранд се сещам и за центъра на Йес, който е малко по-различен тип. Тон Бонбон 1 Каспър каза, че не работи вече.

За този срещу мол Пловдив има ли някой впечатления, че последните 2 пъти моето дете се разревава още на 15-20мин в тон бонбона?

# 50
  • Мнения: 6 206
Какъв е сайта, че не го намирам в нета? За 2-3 годишни деца има ли подходящи играчки?
Близо до главната има ли друг клуб? Аз само за този в Гранд се сещам и за центъра на Йес, който е малко по-различен тип. Тон Бонбон 1 Каспър каза, че не работи вече.

За този срещу мол Пловдив има ли някой впечатления, че последните 2 пъти моето дете се разревава още на 15-20мин в тон бонбона?

Лейзи таун е център на моя бивша аниматорка. Направила го е с много любов момичето и истински се надявам да й потръгне.
Играчки като в моите центрове няма, но пък има много топлина и внимание за децата.  тя е мен преди 5 години, различни сме много и по темперамент и по стил на управление, но любовта към децата и на двете ни е голяма. Тя е винаги там.... Или поне 80% от времето.
А за малката, че се разплаква, сигурно я пускаш в лудницата, когато има 20 други деца. Заведи я ей сега като са само 4-5 и няма да можеш да я извадиш и след 2 часа.

# 51
  • Мнения: 84
Маккуин до река Марица в новата червена кооперация зад ВХВП,Карфур

# 52
  • Мнения: 4 588
Намира се на улица "Силистра", номерът не го знам, но улицата е близо до кръстовището на "Пещерско шосе" и "Царевец".

този център ми хареса , оставих го сам без да ме вижда и седнахме в съседното кафе , много му хареса както там , така и в ''галерия'' до метро
тон бонбон в мола  не го пропускаме, но вече и галерията също няма да подминем , защото е просторно има много интересни неща и мога на спокойствие да пия кафе и да пуша, единствено наредените зрънчовци и чипсове не ми се понравиха
не е по темата , но си харесах и много детски кътчета на открито

# 53
  • Мнения: 1 380
Ние бяхме в центъра до у-ще Димитър Благоев мисля беше(близо до Съда) ... казва се Парти център Дисни.
На малкия много му хареса, новичко е ... има доста неща за занимание както и мини детска стена за катерене. Моето хлапе само си се катереше и много се занимаваше и готвеше с мини детската кухничка.

Кафенето и детския кът не са отделени и можеш да наблюдаваш детето непрекъснато както и то да те вижда... и най-важното - не се пуши както в центъра на МОЛ Галерия.  Peace

Рожденни дни също правят там.

# 54
  • Мнения: 2 132
radostche_plovdiv може ли някакви улици да кажеш, че нито училището, нито Съда знам къде е Simple Smile

# 55
  • Мнения: 1 380
Jeni, мисля, че улицата е 4-ти януари ... абе точно до офиса на нотариус Адела Катц ... аз го знам като място дано не съм объркала улицата ... Laughing
Ако искаш на лични мога да ти обясня повече, но е на лесно място ... точно в кооперация срещу училището ... миналата седмица видях,че точно преди тях започва нов строеж.

# 56
  • Мнения: 2 132
Видях го на картата. Училището се казва Ал.Батенберг Wink

Днес бяхме в Лейзи Таун. Просторно е, детето си игра с каката 2 часа Simple Smile Каза, че и е харесало и че иска пак да я заведа.

# 57
  • Мнения: 966
Ето адреса на Lazy town :мебелен салон Galero,ет.5.ул.'Екзарх Йосиф"16
сайта неможах да го откия   newsm78

# 58
  • Мнения: 91
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам: има ли от тези преброени от вас центрови подходящ за 1 годишно дете? Понеже искаме да го заведем с мъжа ми в някой център за 1-2 часа за разнообразие, има ли достъп и за двата родителя?! Не искаме да го наблюдаваме отстрани - искаме заедно да прекараме това време. Е, ако той разбира се сам няма да забрави за нас покрай тези развлечения  Laughing
Ще съм много благодарна ако ще ни насочите към нещо.  Hug

# 59
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
В Тон Бонбон 2 има бейби зона  Peace
Защо ще влизате с детето? Оставете го да се забавлява с какичките и с другите деца, пък вие пийте кафе на спокойствие  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт