Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 265
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Честит празник на всички именяци.
Да им е живо и здраво името.
Редовната закуска поднасям.  Hug
Лек и хубав слънчев ден.   bouquet

# 241
  • Попово
  • Мнения: 687
Честит Имен ден на всички, които носят красивите имена Константин и Елена  Hug
бъдете здрави, обичани и късмет  Hug

# 242
  • Мнения: 0
  Привет на всички сладурани тук!
 Деситта, хиляди благодарности за информацията, която ми подсигурихте със съпруга ти! Бъдете живи и здрави! Ще те помоля отново да го поразпиташ. Зъболекарят, който ще прави зъба на Алекс каза, че ще ползва истинския зъб. Ще отреже корена и така ще го залепи между съседните 2 здрави зъба. Не мога да се представя как точно ще стане това! Дали ще има разстояние между зъба и венеца? 3-те зъба ще са като един ли? И дали ще е достатъчно здраво това залепване? Няма ли да потъмнее този зъб скоро, нали не е жив вече...Моля те, пиши ми при първа възможност! И отново, благодаря Ви!
   Извинявам се на всички останали момичета, че Ви пренебрегвам, но болната ми тема сега е този пусти зъб! Честно казано само това ми е в главата! Ако знаете или чуете нещо по моя проблем, приемам инфо и съвети от всички!  newsm51

  Приятен ден и целувки за всички!

# 243
  • Мнения: 119
Добро утро!
Честит празник на имениците !

Кате, ти щом затова си се ядосала, че даже разревала, да не би да сте заченали момиченцето и хормоните да бушуват, бе  newsm78
Верно е, че са от друга планета и за тях не е логично, че трябва да купуваме тоалети за всеки повод. Мислят си, че гардеробите ни са достатъчно пълни и имаме мнооооооооого дрехи, някои с етикетите даже  Laughing. А за обувките да не говорим  Laughing Но "НЕ, ТВЪРДО НЕ" , никога не е достатъчно, ние нямаме какво да облечем. И аз затова след малко излизам за да си намеря подходящо облекло за няколкото повода, дето наближават. А един приятел, като му казах, че ние пазаруваме, но основно за децата, той ми отговори : "Да, да и им купувате роклички, дето ще ги носят като пораснат"  Joy
Блонди, по какви задачки бегаш? Я си признай бързо без бой!
Пепитке, и ти я  разкажи за " мистерията на венчалния пръстен".
Десита, супер бабче имате! Аз много обичам да контактувам с представителите на "третата възраст" . Като отворена книга са.
Жу, брееееей, какво ли включва този грим? Може би е със ботокса за толкова пари  Rolling Eyes. Истината е, че нямам идея колко струват подобни неща в България. Знам само, че козметичката ми вземаше по 20-25 лева за почистване , масаж и разни маски на лицето. Аз никога не съм пробвала услугите на професионален гримьор. Би ми било интересно да експериментирам. А личните ми умения в тази насока се простират до поставянето на блясък за устни и лакиране с безцветен лак. Мноооооого съм добра в това  Laughing
Лек ден на всички!
Магазините вече отвориха и ме зоват.

# 244
  • Мнения: 140
Здравейте и от мен!
От известно време само прочитам набързо и немога да смогна да пиша Sad
Добре дошла  на Кейт! И аз да ти кажа- не мисля че има нещо,което неможеш да намериш в Кипър. Вземи си само малко от триците,за да имаш за първите дни,докато се дойде ред да излезеш по магазините Peace
Росита,пиши повече като имаш време-как ти се струва,харесва ли ти,на малчо понася ли му промяната Hug
Жу,ти направо ме изумяваш-какъв е тоя грим бе????
Кати,разбирам те напълно,и аз много мразя така...за мое съжаление обаче в такива случаи нищо не ми грабва окото или все нещо не ми е по мярка  Cry Ама аз по принцип съм си карък и малко не влизам в стандартните кройки Peace Така че съм сигурна че ти ще успееш в твоята "мисията невъзможна" Hug  Hug  Hug
Дани,много неприятен инцидент... Но за съжаление никой от нищо не е застрахован Peace Стискам ви палци бързо да се оправите и забравите и да си намерите добър лекар Hug
Пепита,и аз да попитам от къде се излюпи пръстена че ми е любопитно Heart Eyes
Да кажа нещичко и за нас... от понеделник пуснахме нашата малка принцеса на градина и ми беше едно такова криво,смотано,тъжно...само на прозореца висях,щото градината  е точно отсреща,даже я чувах гогато плаче Sad  Cry  Sad
Снощи като приспивахме пак плака и вика че неиска да ходи щото лелките били лоши...и ето днес сутринта е с температура Sad Незнам какво да я правим...сега отиваме при личната да видим какво и е Peace
Хубав ден на всички и на неспоменатите много целувки и  Hug  Hug  Hug

# 245
  • Мнения: 327
Благодаря ви много момичета за топлото посрещане!Не очаквах да се отзовете толкова бързо,дано имам щастието като дойда да се видя с някоя от вас!

# 246
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРООО,ПОчТИ ВСИчКИ НА ЛИЦЕ newsm10.МБРАВОС, smile3501,ТАКА ДЕ Е ПОСТОЯННО  :love001
love001
Дессита,ти страшни купончета си спретнала на старчетата dancing 15,я кажи какво цокна бабето cheers,шом и цигарка е опънала Laughing,купона трябва да е бил жесток newsm62,сигурно добре си прекарват,като на втори меден месец married....а поооосле има да раааасправят за приживяванията при теб blahblah blahblah еееее  Peaceкой като тях....Може ли едно въпросче да отпраша кум мъжо ти?..,сина ми сменя зъби,изкарахме отгоре 4,но вече 2 мес.са излязли само 2 и то толкова големи,че просто незнам другите 2 къде сте се намърдат,но защо толкова се бавят?,има ли смисъл да се юркам,или е нормално... smihesorry,май сте са 2 въпросчета...всички зъбки излизат преди да се е разклатил,какво да говоря паднал горния зъб,на какво основание се дължи?Мерсаж предварително,само ако имаш време,не е толкова спешно,че гледам,доста си ангажирана newsm51
Жабче,  love001  love001  love001,както винаги си се погрижила за нас,да не умрем от глад,но само ни угояваш,нищо не драсваш,по така да разнищем клюката blahblah
Реренка,как са дечицата?,раздуй и ти нещо tooth
Дани,гледай да оправите нещата със зъбчето newsm10,пък нии сме тук,после сте ни оправяш всички по ред newsm62...
Винаги,що не свиркаш ,бе душа Whistling,като гледам имаме едно и също хоби-,,дълго обикаляне по магазините,,,май и на теб както разбирам ти прави кеф,,мома да не е дома,, newsm62,любимото ми занимание,макар,че нещо в последно време малко съм излязла от правата smile3521,малко
Жу,раздухай повече,за този спец грим..,че май всички ни хвърли в  newsm78,разсъждения и любопитство smile3506 smile3506,това цените по европейския стандарт ли са? Rolling Eyes и то на майката,а на абитюренката двойно или тройно взимат Whistling #Crazy
шанкулова,не се предавай на плачове и номера от страна на децата Hug,знам,че ти е трудно,особено,ако за първи път се разделяте с малката,и на нея и е същото,но сега сте измисля сумати номера и оправдания,само и само да не ходи на градина,но това е временно и сте отмине,ще започне с радост да ходи и даже в почивните дни сте пита,дали няма градина? Peace,но ти не се придавай,бъди твърда и настоятелна.Обяснявай,говорете,че всички деца ходят,че е за нейно добра и всичко останало..Ако се чувства самотна,може да я пращаш с любимата и играчка Peace Hug...А ти не се тормози и избягвай прозореца,да слушаш как плаче,намири си по-добри занимания..Всички сме минали по този път..Аз като пратих синковеца за първи път на пред/щна се побърках..трябваше да го взема в 1,аз отидох към 12 и уч/ката ме изгони:,,Ти като го научиш,така и постоянно сте иска да си трагва,по-рано"...аз настоявах,че нали за първи ден,не се е отделял от мен...бля бля и тя ми го даде/какво да прави,като не разбирам от дума/,а детенце ми вика:,,Мами,защо ме взе ,тъкмо шяха ,да ни четат приказка"?????ААААУУУУУ smile3511 smile3514,не си го простих doh....След 2 мес.започна,,Ходене на Богородица по мъките",започна да плаче,че не искал да ходи,не му харесвало..........и  smile3514 newsm45 всяка сутрин,учителките го дърпат,аз стоях там по цели часове spam2и нищо не помагаше..Само чувах,сте му мине и така 3 мес. #Crazy,докато един ден стана сам и каза,че е голям и сте ходи сам ооолеее,как се зарадвах newsm68 newsm44,Търпение и твърдост е елача Peace
Милички,сега за пръстена....Тук в Кипрото си кукуваме водата за пиене с тубичка Joy,да не обяснявам ,защо че то няма да ми стигне темичката....,та значи отиваме вчера в бебка и тубучката,тя отзад при нея/тубата/в колата и както винаги и сваля тапите,чат пат ги губим Tired,но ....та значи напълних аз водичката и се дупя в колата да търся,тапите...а едната мъничка и ето ви на и пръстена отдолу smile3515 newsm74,пощурях от радост.../вече го бях отписала/веднага на агапито  phoneuu smile3552 а той го прие естествено,само едно добре Tired Tired...Но въпроса е какво прави там? newsm78,и как е оживял като в събота водих колата на баня??...Изобщо не мога да си обясня тово чудо newsm78...ако намеря и обичката на беба ще съм,наи щастливия човек.... Peace,но си казвам всяко зло за добро Naughty
ХАЙДЕ,ВЕСЕЛ ДЕН НА ВСИчКИ newsm76 Two Hearts

# 247
  • Мнения: 0
      ЗДРАВЕЙТЕ МАМИ !ОТСКОРО СЬМ РЕГИСТРИРАНА ВЬВ ФОРУМА И НЯМАМ МНОГО ОПИТ .КАЗВАМ СЕ МОНИКА.ИМАМ СИН НА 8 ГОДИНИ-КРИСТИЯН.И МЪЖ ИМАМ,ДЕ !ОТ 2 Г. СМЕ В КИПЪР-В НИКОЗИЯ. ТА....ДА СИ ДОИДЕМ НА ДУМАТА-ПРИЕМАТЕ ЛИ "НАВЛЕЦИ" ?

# 248
  • Мнения: 0
Добре,дошла яниско, може и да бъркам,здрасти моника welcome,как е Християн,тои трябва да е 2,ри клас
Добре ще се чувстваш тук, Peaceсамо не разбрах,защо да си навлик newsm78 smile3508 newsm62
Всеки,кой Rageто не го мързи да пише ,не само да чете Twisted Evil е добре дошъл
Малеее
ее сега виждам Кеит,  welcome малко закъснях Joy

чЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПРАЗНУВАщИТЕ,ИМА ЛИ НЯКОИ ДА ПОчЕРПИ newsm78 newsm78
НИЕ СМЕ ТУК newsm22 eat  bouquet

# 249
  • Мнения: 28
ами чакаи да помисля ЯНИСКО! newsm53 smile3516

# 250
  • Мнения: 28
Абе приемаме всичко,всеки,всяко! lalalala.голям е купона при нас.заповядаи и ти!добре си дошла от мен.
пепита,и аз чакам някои да почерпи ,ама УВИ! smile3506

# 251
  • Мнения: 5 001

чЕСТИТ ПРАЗНИК НА ПРАЗНУВАщИТЕ,ИМА ЛИ НЯКОИ ДА ПОчЕРПИ newsm78 newsm78
НИЕ СМЕ ТУК newsm22 eat  bouquet
Аз не съм иманник днес,но да сложа една почерпчица  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Моника,Добре Дошла и от мен! Аз не съм в Кипър,ама съм от фен клуба ви и се привързах към момичетата пишещи тук в тази темичка....Пък и те ме търпят и не са ме изгонили още  Joy Joy Joy


     

# 252
  • Мнения: 28
ЕИ т'ва се казва почерпка!браво на ТheNMaster newsm10 smile3501

# 253
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пепита , ква клюка да ти кажа.  Rolling Eyes
Новото е , че направих резервация за самолета и щерката
и внука на 1юни летят за Испания при мъж ми.  Peace
Платих ги вчера , дребния няма намаление , понеже бил над
2 годишна възраст. Ма здраве да е , те не са много скъпи -
884лв. отиване и връщане за двамата.В това число летищни такси ,
багаж и тем подобни.  Simple Smile
Там ще са 1 месец и поне ще изкарат морето там и ще
починат.Дребния каза , че нямало да го познаем ,
щял да стане черен като цигане.  Mr. Green
Проготвил си е от сега плажните аксесоари и си брой дните
до заминаването.  Crazy
Та това е новото около мен. Peace

# 254
  • Мнения: 0
Здравейте сладуранки!

Честит имен ден на всички именници!Да сте живи и здрави,името ви да ви закриля и да ви пази!!!


Дани,мн се радвам,че сме ви помогнали,колкото може от разстояние.Днес при нас е празник-почивен ден и бяхме на поредния вояж,та мъжо отиде да закара колата на автомивка.Като се върни,ще го питам и пак ще пиша.Не се тревожи,мила Дани!Всичко сте е добре! Peace

Пепитка,ще ти пиша и на теб...радвам се,че си си намерила пръстена!Така е много готино,нали...вече си се примерила и хоп....излиза търсената вещ Party

Винаги,шоппинг терапията е една от наи-любимите ми!Винаги има какво да си хареса една жена...особено в началото на лятото!...абе и аз като теб се чудя какви са тия цени за макияжи в БГ,ама не се учудвам!Там понякога цените ме изумяват,като се има предвид стандарта на живот!Абе всеки гледа да печели набързо и това си е....бабето е мн стабилно!Не се оплаква аз нищо минала,въпреки да знам,че я болят костите.Ама откакто е тук при нас,каза че съвсем нищо не жа боли:-))))Много е позитивна и това и дава стимул за живот!Много са развълнувани с дядото на мъжо ми,щото от 30 години не са излизали на екскурзия ,но сега се решиха-мечта им беше да видят Швейцария.ААА,сега се сещам,че бабет беше преди 3 години в Германия на гости...Наи-интересното беше,че ние с мъжо вече от години не пушим,но останали тук цигари...абе смяхме се..ама мн сам изморена....разбираш ме:-)))

Shankulova,разбирам те изключително добре!И аз бях така,като за първи път оставих Ади!Пепита е права със съветите си....при нас продължи този период около 1 месец-ревове,тръшкания,драми....и после от само себе си се оправи всичко.Но сте направили важна крачка-така тя ще стане още по-самостоятелна и ще има контакт с други деца.А и з теб ще остава време за релакс.Сега се сещам,че са много важни фазите з адаптация в детската,в смисъл постепенно детето да свикне с новата обстановка , та въпросът ми е-има ли вече в БГ такава фаза за адаптация по детските!

Мастерче,мн мерси за почерпката....мнммммм.....вкусно

Моника,добре дошла!Тук е супер!И аз не съм в Кипър,но много ми допаднаха сладураните от форума

Милички,аз ставам вече...хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт