Отговори
# 270
  • Мнения: 3 641
Привет и от мен момичета Hug
няма да мога да изчета всичко, което сте изписали, искам да поздравя новодошлите дами ида им пожелая лека бременност и пухкави бебчета Hug
И ние най-накрая се завътнахме след пътешествие из БГ. Ходихме до роднини на мъжо в Монтана и Търново. Погостувахме в Шумен на моите родители, ходихме до Мадарския конник. Беше много хубаво, пълно с туристи. Въобще имахме нужда от разнообразия и релакс сред природата.Изкачихме всички стъпала до крепостта на Мадара и сега имам мускулна треска.
НЕ мога да кажа,че още удещам бебо, имам нбякакво движение ,но не съм сигурна.
Много ми хареса на Ани коремчето Simple Smile

Една снимчица с моята племенница и коремчето ми Blush
http://www.foto.bg/data/500/medium/Picture_2836.jpg

Последна редакция: ср, 06 май 2009, 19:39 от *Jeny*

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета, и ние се завърнахме. Искам да ви почерпя виртуално - днес съм именничка. Но съм доста изморена от пътя за каквото и да е празнуване - ще го оставим за догодина. Този път при свекървата нямаше много работа за вършене, а и тя жената гледаше да ме оставя да си полежавам на спокойствие - поне проявява разбиране. Отивам да си полегна сега, до утре сутрин!

# 272
  • Мнения: 98
Здравейте и от мен!! Първо честит празник на всички именници!!
И ние сега се завърнахме от провинцията,беше много разтоварващо!! И аз и бебчо се чувстваме добре, но още не го усещам да се надявам че скоро и това ще стане!! Нямам и коремче, и от време на време имам някакви странни течения,но хубавото е че на 14.05 сме на преглед. Искам да ви попитам какво точно е усещането когато бебето започне да мърда?
Лека вечер и се надявам да ми остава повече време за да влизам при вас, защото наистина ми липсвахте тези седмици!!
  bouquet

# 273
  • Мнения: 203
Добър вечер и от мен!
Добре дошли на всички нови Октомврийски мами  bouquet
И аз сега се завръщам от гости на моите близки!
Относно това с усещането на бебенцето и аз съм в групата на тези,които не са усетили нищо още!Хубави коремчета виждам пък иначе Wink
Лека вечер желая на всички до утре!

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 26
И аз да се запиша на този хубав празник   bouquet Честит имен ден на всички,които носят святото  име Hug
Аз едвам гледам,че днес не знам какво ни стана,но с мойто слънце му ударихме едно яко чистене цял ден  newsm75 newsm79-голяма кочина беше в къщи  Blush и сме смазани Tired Даже бебишорчо цял ден си кротуваше и спинкаше явно от полюшването ,а като седнахме на вечеря се почна едно наместване...  Joy
За усещането на бебчо, аз не усещам ритничета или каквото и да е,а само как нещо се раздвижва от време на време и това е  Thinking Praynig
Ние утре сутрин сме на преглед при д-р Врагалева май на така наречената ранна фетална морфология (дано да не бъркам) или на това ,което се прави между 18 и 20г.с.   Praynig Praynig Praynig newsm78
Обещавам веднага да се отчета Hug Praynig
Сладки сънища на всички!  babydust7

# 275
  • Мнения: 571
Привет и от мен.  Hug
И аз сега се прибирам. Изкарахме чудесно.

Честит имен ден на всички именици.
Добре дошли и на новите момичета.

Руми благодаря за СМС-а, много ме трогна.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета!

И ние днес следобед се прибрахме,но отидохме направо у мама да се видим и с тях,че много се бяхме затъжили Flutter
Сега ми остана малко временце да ви попрочета,но много ми се спинка вече и утре повече ще пиша.
Рони Hug

Лека вечер и много ми липсвахте Heart Eyes Heart Eyes

# 277
  • благоевград
  • Мнения: 164
Добро утро гледам всички добре сме изкарали тези дни  Peace
Аз да се опла4а снощи от преяждане ли от бременността ли цяла нощ повращах  Sick
сега 4ак гърлото ме боли сякаш галтам браснарски нож4ета  Cry
И нищо не помага ни 4ай ни мед  Tired
Някой има ли лек за това  newsm78

# 278
  • Мнения: 183
здравейте, дами! Как сте?

Гледам започвате да се завръщате вече от ваканцията и всички са доволни! Браво!! Много ви се радвам!
И ние вчера си направихме една разходка, само че из Морската! Не можете да си представите колко малко хора имаше! Пусто... в сравнение с друг път, когато времето е толкова хубаво! Докато се рахождахме срещнахме и три колички, като тази, която ще ми дават на мен и половинката и той се влюби в нея. Даже спряхме да говорим с едното семейство дали са доволни и мъжо я пробва как върви. Много доволен остана и много се запали, а семейството бяха много мили... даже седнахме да пием кафенце с тях. Много положително ми подейства тази среща с непознати! Разменихме си телефони и може би пак ще се видим скоро. А момченцето им е невероятно сладко! Такова сладко и весело детенце....
После ходихне на пазара. Купихме си зеленчуци, пошматкахме се... ама и там необичайно пусто! Сергиите пълни, а хора няма.... А като се прибрахме и като се метнах аз... правих питка, сладкиши, готвих.... 5 часа до фурната! Накрая естествено преядохме и в 8 вече спях като къпана!

През целия ден малчо се вълнуваше много. То не беше скачане, то не беше въртене...
Днес трябва да отида да си запиша час за ФМ за утре. После смятам да обиколя малко магазини и да си отбележа малко цени.

Ина, вземи си нещо заза гърлото. От тези за смучене -Проплките казват че стават за бременни - много бързо облекчават гърлото. И много лимончета яж. И в чая и във водата. Дано ти мине бързичко!

# 279
  • Мнения: 63
Здравейте от мен днес.
Мъжа ми днес е на работа от рано сутринта, та си поспах по-докъсно  Mr. Green!
Днес все едно ми се е смалил корема. Сигурно, защото снощи не ядох толкова. А имам и подозрения, че ми го надуват тия тъпи американски витамини, които ми даде гинеколожката.
Добре завърнали се на всички пърешественички! Радвам се, че сте си изкарали добре.

Руми77, не се притеснявай за полета изобщо. Това е кратък полет, няма да имаш проблеми. Аз съм бивша стюардеса и съм минала много севриозен треийнинг и знам, че с нищо не може да навреди. Освен ако има супер голяма турболенция, но това аз не съм го виждала честно казано. До 32 г.с. може да се лети без преоблем. Аз от самото начало постоянно летч, като пътник де, и то на дълги полети, а в началото бях с кървене. Последно ходихме до Нова Зеландия, който полет е повече от 20 часа. Така че можеш само да се кефиш. И да не забравите да отидете на British Airways London Eye! Лондон е един от любимите ми градове Simple Smile!

# 280
  • Мнения: 203
Добро утро и от мен!Захващам се да приключвам месец #Crazy

# 281
  • Мнения: 27
Добро утро и от мен !

Гледам , че всички сте изкарали добре .Да се похваля и ние също .Много добре си починах, а  сега с начала Simple Smile.По - късно ще пусна и снимка с моето коремче .Много ми порасна през празничните дни  Embarassed - май попрекалих с храната.

# 282
  • Мнения: 1 341
Добро утро!

Радвам се, че всички сте изкарали добре и сте си отпочинали.

*Jeny*, много добре изглеждаш! Peace

moondream, в празнични дни най-хубаво се почива в големите градове. Голямо спокойствие е. Wink

Деси, чак паника за грипа не бих казала че има тук. Ама те франсетата свинско не ядат като нас. Аз в нито един ресторант досега не съм видяла да се предлага свинска пържола, само телета плющят. Simple Smile

Ние снощи празнувахме до късно, легнахме си в 4 сутринта. Аз станах в 8, защото трябва да ходя на Ема до лекаря за бележка за училище. Още гледам стерео, ама няма как, един Георги си имаме и го уважихме подобаващо. Crazy

Времето при нас е приказно. Мъжът ми си е вкъщи, аз ще се разходя сама, а следобеда семейно ще посетим парка. Simple Smile
Хубав ден на всички ви и лека работна седмица на работящите. Hug

# 283
  • Мнения: X
Добро утро момичета! Днес след дългата почивка отново на работа. Честито със закъснение на всички именници, рожденници и празнуващи   bouquet. На нас още не са ни прекарали интернет и нямаше как да пиша. Благодаря на всички за пожеланията за новия дом  Hug
Пожелавам ви хубав и слънчев ден  Hug

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро и от мен! И на мен днес ми е терсене на работа - нещо не мога да вляза още в ритъм.

Общи условия

Активация на акаунт