Отговори
# 255
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
kaki моите деца всичките са с доста голяма разлика - между дъщеря ми и сина ми е 4 год 4 м, а между  тях и бебето - живот и здраве 11 и 7 год. Но пък като се върна назад във времето, когато се роди синът ми, Зара почна да се държи пак като бебе - напика се няколко пъти, капризничеше, искаше да си спи в кошарата, която вече беше на Никола. Това са нормални реакции и отминават бързо. Зависи много и от характера на децата. Например при нас Ники е по гальовен, идва гушка се, постоянно се върти около мен, докато Зара си има нейни си интереси и е по дистанцирана, но пък понякога се сърди, защо обръщам повече внимание на Ники.
Всички знаем, че като поотраснат децата, ще са си най-голямата опора в живота и най- добрите приятели, така че просто трябва да сме търпеливи и да се стараем да отделяме еднакво внимание на всички.
Ger4o знам, че говореше за истински газове, но пък на  Winkмен това ми напомни, че онзи ден четох някаква статия, в която точно така се определяха първите движения на бебето.

# 256
  • Мнения: 1 341
kaki, аз мисля, че разликата ще е доста малка, за да проявява голяма ревност.
Въпросите ти предполагам всяка майка чакаща 2-ро се пита...дали няма да нарани голямото. Аз си задавам и други може би глупави въпроси. От сорта...дали ще обичам и малкото колкото Ема, дали ще мога да компенсирам с внимание и към 2-те...и ей такива?!

Момичета, аз днес си получих поръчката от Некст. Всичко е много хубаво, но сандалките са й огромни.
Дали ще може някоя майка с 4 годишна девойка да измери крачето на детето, че да се ориентирам дали за догодина ще й станат на малката ми кипра, защото наистина са огромни. Crazy

Аз все още си имам газове, но вече различавам кога се обаждат червата и кога е бебока. Peace

# 257
  • Мнения: 126
И аз като всички си задавам такива въпроси дали ще обичам близнаците колкото Светли или дали няма да го лиша от достатъчно внимание дали няма да почне да ревнува май всички тия мисли са от хормоните.Разликата между Светли и близнаците ще е 1г и 11м общо взето ще е пълна лудница с три бебета ще ме правят разногледа  #Crazy Grinning

# 258
  • Мнения: 432
и аз като Ронката се чудя за обичта си към двете деца.Все си мисля че първото си го обичам адски много и може би няма да мога да разделя обичта си м/у двете,здраве и живот.И как ще взимам правилната страна ,когато се карат и ей такива ми ти щуротии.
Ронка кой номер са сандалките ?Като гледам на моя младеж крачето му расте с 2 номера от лято до лято т.е миналогодишните сандали му бяха 23,а сега ще купувам номер 25.
Пете,как беше полета със самолет?Питам,защото след 10 дни ми престой полет до Лондон и нещо психясвам.Знам че не е опасно за бебо,казаха ми да си взема дъвки,а някакви лекарства дали ми трябват-за повръщане евентуално?

# 259
  • Мнения: 1 341
Деси, сандалките са 9-ка. Rolling Eyes Гледах разни таблици и уж тя трябваше да отговаря за 25 номер, но не би. Ема сега носи 24-краче 15-15.5см, а стелката на сандалките е 17.5см! Crazy Доста голяма разлика и все си мисля, че догодина лятото ще може да ги носи.

Относно полета не мисля, че трябва да се притесняваш, ако досега си пътувала и не ти е ставало зле. Не мисля, че трябва да има промяна. Peace
А как ти завиждам за Лондон, много хубави дрешки да накупиш на децата от там, заслужава си! Peace
И аз се надявам да го посетим преди да родя, но все отлагаме.

# 260
  • Мнения: 432
Ронка,за първи път се качвам на самолет.А това е шанса ми да видя Лондон,защото друг път може би няма да мога.Притеснявам се за полета,за свинския грип,само глупости са ми в главата.
Сандалките ги остави за догодина,ще им дойде времето.

# 261
  • Мнения: 1 341
Деси, мисли само положително и всичко ще е наред. Няма нищо страшно в полета, важното е да мислиш за Лондон и пазаруването там! Party Мале само харчалък ми е в главата. Има хора с панически страх от самолетите, но предполагам ти не си от тях.
Колкото до свинският дрип...измишльотина както с лудата крава, така и с птичия грип, глупости на таркалета, само стряскат народа.

# 262
  • Мнения: 1
Деска не се притеснявай за полета.На мен ми беше за първи път и се бях притеснила,но вси4ко мина нормално.Лекарства не съм взимала,защото моята бременност до момента проти4а много леко,изобщо не съм повръщала,само в на4алото ми се гадеше от някои по силни миризми.
Не мисли за полета,а за приятните мигове,които те о4акват в Лондон. Hug

# 263
  • Мнения: 432
Ние с теб го обърнахме на чат Laughing
При вас има ли паника за грипа?
Пете и аз съм добре,даже понякога се чудя дали наистина съм бременна.Пу пу

# 264
  • Мнения: 1 668
dessy77 , аз съм с фобия от високо, проблеми с вестибуларния апарат, но пак летя... Не бих казала, че ми е любимо нещо, но се изтрайва. Ако ти не си от тази порода сигурно полета ще ти е направо приятен. Дъвки задължително за да предотвратиш гаденето и всичко ще е наред. Аз преди полет вземам лекарства за понижаване на кръвното за да мога да спя и тъй като в момента не са препоръчителни та тази година ми пропаднаха пътуванията със самолет. Но моето си е патология. Мъж ми може да изкара във въздуха целия сиживот - страшен кеф му прави това. Дано и на теб ти достави истинско удоволствие.

# 265
  • Мнения: 71
Здравейте отново днес бяхме цял ден навън, сега едвам сядам. Деси, не се тревожи за полета, няма нищо опасно за бебето сега. МЕн в колата ме тръска повече от самолетите. Аз минах през 3 полета за 10 дни. Само на отиване повръщах и то от мириса на хората пред мен, не от нещо друго Sick Вземи дъвки против гаденето. Относно грипа-мисля , че първоначалната истерия взе да отшумява. Оказва се май,че смъртноста е като при обикновен грип.  Наслаждавай се пълноценно на престоя в Лондон!

# 266
  • Мнения: 12
Деси, аз катоп ътувах със самолет, доки ми каза да изпия две Но-шпа преди полет, така че ако искаш да си по-спокойна, можеш да го направиш. Аз и сега като пътувахме до Добрич пак си взех за всеки случай. Иначе определено със самолет пътуването ми беше по-комфортно от няколко часа път с кола.

Отново по темата с дацата: ние с брат ми имаме разлика 4г. и половина и като се роди той, аз трябваше някак си изведнъж да порасна. Майка ми винаги се хвали колко съм била послушна, колко съм й помагала и т.н., ама аз да си кажа честно имам чувството, че са ми ограбили детството с тия отговорности покрай малкия. Това е и една от приничините да искам деца с малка разлика-да са си на един акъл Laughing ще видим как ще се справя, де , живот и здраве Mr. Green

# 267
  • Мнения: 1 107
Вземи дъвки против гаденето.
само да допълня, че дъвките ще ти помогнат при излитането и кацането да не ти заглъхнат много ушите от височината Peace
Приятен престой и наслаждаване на Лондон!

# 268
  • гр.София,кв.Овча купел
  • Мнения: 11
Ето ме и мен:)
Добре дошли на новите мами:)
Честит празник, на всички именници!
Ние тези дни отскочихме  до село(Дупнишко).Вчера се събрахме, бая голяма компания и  отидохме на Рилския манастир,беше страхотно,времето беше малко променливо,но пък това не ни попречи да похапнем на чист въздух и да се позабавляваме..
За съжаление ,днес трябваше да се приберем в София, че сме на работа:(
Много са ви сладки снимките  с коремчетата,ще гледам скоро да ви се покажа и аз,надявам се:)),че както забравям напоследък hahaha
Това е за сега от мен,отивам да работя.

# 269
  • Мнения: 99
Ха здравейте от мен  Hug

Честит празник на празнуващите   bouquet

Ние днес ходихме на екскурзия до Рупите, Роженски манастир, после Мелник, Сандански и от там за по-преко отидохме до Рилски манастир  Crazy Изкарахме си страхотно  Party времето беше супер. А бебчо не спря да танцува  Laughing Не знам дали е нормално ама при мен сигурно спи 5-6 часа и през другото време е едно мърдане и ритане особено ако го стягат гащите ми  Joy Та и днес защото нямаше начин да легна постоянно се опитваше да си разшири и постоянно буташе а щерката за да му стесни ми легна в скута и настана едно шоу  Joy
Ани не мога да ти опиша колко приятно е на село в двора сега, тревичката е окосена, цветенцата са тръгнали а някои са цъфнали и е много хубаво, не ми се влиза вътре  Laughing
Дани били сте ми близо а не си се обадила а  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт