Отговори
# 285
  • Мнения: 152
Добро утро и от мен.
Честит имен ден на всички празнуващи вчера.
Аз прочетох всичко, но нищо не запомних. Сега не знам как ще се включа в темите.
Ронка, моята мома е на три години и половина и носи 26 номер, май. Ама то от марка до марка има голяма разлика. Не е при мен и не мога да и измеря крачето. Прибери ги за догодина. Все ще и станат, може за кратко да е, но ще ги поноси. Аз поне така си мисля.
Ани, много сладко коремче. Ама аз те бия. Но нямам апарат сега, да се снимам, но е огромен. С Кити корема ми беше толкова голям в 7 месец. Но си имам и доста паласки и голямо дупе. Добре че все още не съм качила на кг, че иначе не знам. Имам си доста в излишък.
Моите деца ще са с разлика почти 4 години - каката ще направи 4 на 05.11, а бебето е определено за 25.10. Кити иска да е кака, но казва, че ще бие бебето тайно. Вече започва да ревнува - гушка се все повече в мен, докато преди дори не ми даваше. Но мисля, че големия проблем при нас ще е с таткото. Кити старшон много го обича - не ми дава да го целувам и прегръщам. Сега от време ме оставя, но ми казва, че това е нейния татко.
Аз за себе си знам, че ще обичам и двете деца. Не мисля, че ще правя разлика, но таткото е друго нещо. Той от сега мисли, че ще обича повече Кити и дори си ми го казва. Аз обаче мисля, че няма да е така. Може би това чувство идва от там, че той няма брат  и сестра. Не си дели обичта с някого. Аз имам сестра с 5 години по-малка от мен. Майка казва, че съм я побъркала от ревност първите дни и месеци. Аз не спомням много. Знам, че правих разни магарии на бебето, че не си давах дрехите и количката. Тогава отнесох и единствения шамар от баба си. Преди изписването тя гладеше и сгъваше всичко, а аз ги мачках, хвърлях и не ги давах. това си го спомням все едно е било вчера. Та най- вероятно ще има и при нас нещо такова, но ще се справим някак си.

# 286
  • Мнения: 20
Здравейте, и аз съм вече тук. Ще се връщам да ви изчета днес,
Пламито- успех мила днес Grinning да разказваш после Wink
Добре дошли на новите мами  bouquet
Честит имен ден на патерица на ВСИЧКИ празнуваши именници!!!  bouquet
Ще пиша повече малко по-късно Wink

# 287
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета, на всички ни днес май на работното място ни е кривичко, след такава голяма почивка, но няма как. Честито на всички, които вчера празнуваха. Аз нямам нет у дома и не можах да се включа навреме. Иначе са ок нещата при нас, дебелеем си и така. Само дето и аз още не мога да се похваля с първо ритниче, но силно се надявам и това да стане съвсем скоро.Понакупих си малко дрешки от пазара в Димитровград, как иначе, щеше да е срамота да не го уважа пазара, като съм близичко и сега отново в София и отново на работа. Утре или в понеделник си чакам резултатите от БХС и малко се притеснявам от време на време, като се размисля, но се държа общо взето. Няма да ви натоварвам с това, и без друго днес е малко трудничък първи работен ден, затова ви подарявам една  Simple Smile и продължавам напред.

# 288
  • Мнения: 3 641
Добро утро и от мен Hug
Пламито , успех и от мен миличика Hug
Рони Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Твоята Ема е едно прекрасна малка принцеска Hug Радвам се, че сте изкарали толкова добре Hug
MVinzens и аз като теб си мисля,че витамините надуват корема. Моите си ги бях забравилаи и 6-7 дена нищо не съм пила, мисля,че корема ми е по-малък.Ама ,знам ли Rolling Eyes
Mirkam , чакаме да докладваш как сте изкарали и вие Simple Smile
Герчо и Деси днес нещо ми се губят Simple Smile

# 289
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен! Започваме да се събираме май май.....Много пусто беше тук почивните дни....И аз си починах страхотно, никак не ми се искаше да свършва,но няма как....Снощи като се прибрахме и се качих на кантара -резултата е 2 кг отгоре само за 5 дни, определено добре съм си похапвала.Като си говорите за усещането на бебето- аз мисля, че усетих нещо още преди една седмица, но не съм съвсем сигурна дали не бяха червата.Вчера пак усетих едно помръдване, като вълнички и си мисля, че може би е бебето, сега карам 16 седмица и съм си слаба по принцип,така, че мисля, че е съвсем възможно.Другата седмица съм на ФМ и 3 Д, надявам се всичко да е наред...Ще си снимам и аз тия дни коремчето..вашите са много сладки, а на Ани ми води класациите!!!!
Хубав ден на всички

# 290
  • Мнения: 958
Добро утро момичета, ей докато ви изчета един час мина.
Аз днес от сутринта търча. След прегледа при Ковачева, се разбрахме, че днес ми е последен шанс за БХС, та сутринта тичах в Тина Киркова, да мери бебето, след това в лабораторията, там побеснях, първо отивам горе, чакам за една зала там една лелка проверява добре ли са ми попълнени данните, след това слизам долу, чакам за каса, след това пак горе, чакане за лаборатория, че дублирали номерцата, аман. Както и да е, минах, резултата след 4 работни дни.
Исках да ви питам, които сте на ЖК, в Тина Киркова, обръщат ли ви внимание?
Ковачева ме вкара в кабинета, прегледа ме и след това вкара 3 бременни девойки наведнъж. На едната и мерят кръвно, на другата корема, третата на ехографа. Та псуваха ехографа, че не бил хубав, точно излизам от стаята и налетях на Кали (певицата, ако се сещата) явно и тя е там, и нея я набутаха вътре. Просто не знам как успяват, да обърнат внимание на всеки. Мен н а 30 ме гледа 45 минути, все едно бях на фетална, мери всичко, което я интересуваше и накря си игра 15 минути, да чака бебето да се разкрачи, то не спря да се върти и да ме рита в мехура, едвам издържах.
Та аз освен че пишкам през 5 минути, бебето се е настанило точно върху мехурчето ми, ами имам и зверски киселини, не се трае вече, каквото и да хапна киселини. Боли ме гърба, пъшкам, охкам, и вече едва стигам детето, като се юрне.
Да не говорим, че едвам се качвам до втория етаж, пъшкам ужасно, даже малката се е научила, като се наведе или клекне да казва ох  Embarassed И аз спя по корем, със свит крак отдолу, и ми е добре, преди до раждането спях така, на гръб не мога, боли ме, настрани ми е кофти, висват ми и гърдите и корема, и така най-добре. Иначе си вдигам детето, вдигам и други тебки неща, въобще не се усещам. Засега издържам, още 4 месеца, ще избутаме Simple Smile

# 291
  • Мнения: 3 641
joya , позната картинка.Винаги е така в ЖК. Влзиат по 3-4 човека, най-много по 5 мин на преглед. Даже кръвното ми не измериха, само на допотопния ехограф. И не мога да разбера защо е такова отношението ,все пак си платил 400 лева уж за някакво внимание.А ,те се държат сякаш някаква услуга ти правят.  Кали е пациент на Ковачева наистина.
Да не говорим,че да се обадиш по телефона за релузлтати е мисия невъзможна

# 292
  • Мнения: 1 668
Ето ме и мен... Толкова работа имам да свърша, че не е истина просто... Аз от понеделник съм в офиса, но само трупам задачи за след празниците, че цяла бг почива... Днес пак се изнервих яко, защото от 7 места, на 2 ме отстириха, че хората които ми трябват са в почивка до понеделник. Няма такава групост като събирането на празниците другаде по света.... Ама ние като богата държава можем да си го позволим...
Тъй.. Аз да разкажа за моя юнак. Вчера се разбрал с братовчед си, че като се роди бебето директно му го дава. Нямало проблеми. И двамата дойдоха доволни да ми съобщят за сделката, която са направили и бяха доста разочаровани, че им срязах мераците. Та моите надежди, че ревност няма да им се изпарихе на мига просто.
С киселините и аз съм зле. За момента успявам да овладея положението без да пия нищо, но незнам докога просто.

# 293
  • Мнения: 571
Аз с киселините проблем нямам.
Появи се един със запичането обаче.
За бебето от оня ден го усещам много осезателно.
Днес съм на ФМ, стискайте ми палци всичко да е ОК.
За корема... ми голям е. Ето снимка от вчера: http://picasaweb.google.bg/edirara/05062009g?authkey=Gv1sRgCMD-6 … 32998190637633794

# 294
  • София
  • Мнения: 463
Здравейте  Hug
Свършиха страхотните слънчеви празници Sad и аз съм пак на работа.
Гледах ви снимките с коремчетата, ми моя като ,че ли изостава...даже се попритесних и си записах час за понеделник да видим всичко наред ли е с бебчо, че не го и усещам даже и само кърша пръсти от притеснение. През един от почивните дни бяхме на гости на една мама -същия ден я бяха изписали с бебето ,тя каза че 21-ва седмица е усетила бебето,ама на мен си ми е притеснено .

# 295
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Здравейте,  Grinning
за киселините - това е голям проблем и за мен и при трите ми бременостти и ще ви кажа, че единственото, което ми помагаше, помага и сега е домашната лимонада - малко лимонтузу на върха на чаена лъжичка, пак толкова захар, добавя се вода и се бърка докато се разтворят лимонтузуто и захарта и накрая се слага малко сода. Лимонадата трябва да започне да фъшка и се пие на екс докато фъшка. Почти веднага почвам да се оригам  Crazy Sick но така трябва, защото с киселините е свършено поне за 5-6 часа.
Изпила съм литри такава лимонадка и съм много доволна от ефекта. Който иска да опита.

# 296
  • Мнения: 1
 newsm10
Привет и от мен!Честит празник на патерица на всички !
Плами чакаме добри новини и резултати,пиши и аз днес съм на фетална при доц.Томова.
Дано всичко е наред с бебо и дано да не е срамежлив че не издържам вече искам да му знам гащичките...........
Имам силното желание за момче обаче на няколко пъти се улавям че му говоря в женски род Rolling Eyes

# 297
  • София
  • Мнения: 48
Привет вече и от мен!
Първо честит имен ден на всичките ни вчерашни именници! Много успехи да ви носи славното име!!!
Еди - честит рожден ден на теб, мъжа и свекървата!!! Много незабравими моменти ви пожелавам на всички таз година!
Аз се завъртях в Ловеч за една вечер и един ден само и не остана време да звънна (не ми е малка там родата, а трябваше да мина на отчет;-))) - иначе супер изглеждаш, явно в зоопарка сте ходили - супер любимо местенце! То в Ловеч кое ли не ми е любимо... Аз кат си тръгвах и кат му ударих един рев Rolling Eyes - тез хормони яко започват да се бушуват.....

Иначе за киселините - и аз съм в кюпа, мн.зле... Аз за сега ги боря с газирана вода (тази на Михалково), на мен ми се появяват когато си легна... Много са неприятни - за сега и газ.вода върши работа, но ако се засилят ще пробвам и лимонадата на кака дора!!!

П.С.: Успех на всички с фетални и други прегледи днес - да пишете после!!! Аз съм чак другата седмица  Tired

# 298
  • Мнения: 23 271
Здрасти от мен.
Изчетох ви,лелеле колко сте изписали.
Поздравявам всички нови момичета и пращам поздрави на целия отбор.Имам работа днес,та изчезвам.Ще пиша като мога.
П.П;Пак изгорях на очила на Тасос...смЕх.... :0

# 299
  • София
  • Мнения: 48
Деси - качвай снимки да ти се порадваме (очилатите изгаряния са ми любими  Laughing)

Лелелел - сега ти погледнах линийката - почти приполовихме!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт