Безвъглехидратна диета - Тема № 11

  • 56 625
  • 446
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 54
Аз не пиша, защото прегреших. Една колежка черпи, защото вчера имаше имен ден и аз черпих за рожденният ми ден и уж нямаше да се изкушавам ама....... Embarassed
Така, че от утре отначало започвам, този път много сериозно Peace

# 61
  • Мнения: 37
И аз прегреших  Embarassed #Cussing out

# 62
  • Мнения: 0
Как сте безвъглехидратки нали бях решила да мина малко само на месце и яйца ама се отказах без салатка не ми е вкусно.килограмите ми за сваляне не са много та реших да включа и таратор в менюто си с повечко вода де знам че е забранено  Naughtyама страшно го обичам и ще хапвам от време на време.По тези празници си върнах килограмчетата до един и сега на ново.

# 63
  • Мнения: 521
Здравейте момичета и аз се писъединявам към вас пробвала съм тази диета преди време имаше ефект и сега ще я пробвам отново имам да свалям 5 кг и се надявам да успея
успех на всички и много минуси Simple Smile

# 64
здравейте и от мен!! Hug емм...аз за сега не съм прегрешавала...да чукнем на дърво .. скоро да не се издъня...щотото много искам да ги сваля тия 6 кг ... от 2-3 дни съм само на месо ... иии ... малко ми е трудничко ... ама ... ще стискам зъбки ... няма как ... иначе честито на тези дето са свалили .. и да продължават в същия дух ... айде пишете и по-честичко ... до скоро  bye

# 65
  • Мнения: 19
здравейте и аз да се запиша за днес
като гледам май почти всички сме прегрешили вчера и аааааааз естествено се издъних
днес съм само на месце ще се пробвам някоплко дни да видя какво ще стане
много ми се иска да се удържа няколко дни да не се качвам на кантара и изведнъж да покаже че ги няма 2-3 кг Joyпак се размечтах baby_neutral
добре дошла при нас на мариа колкото повече наближава лятото се увеличава нашата дружина

# 66
  • Мнения: 10
Здравейте , момичета =)
Ооооооох , защо всички се дъним и аз не знам ... Това мое пусто кило от почивката кога ще го разкарам като продължавам в същия дух =) Не знам , момичета ... не знам ... Доста време беше с това месо , как да не му омръзне на човек ?! Днес си купих два нови парцала ... утре тръгвам по магазините за още =) Хвалят ме иначе , че доста съм отслабнала ... да не се отказвам иии т.н =) Та да видим !
От утре дай Боже да почна без никакви прегрешения !
Сега ви оставям, после пак ще пиша =) Цун-цун от мен =) ! И до скорооо 

# 67
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аз хапнах прилично,ама имам един въпрос.Имаме ли ограничения в количествата и броя на храненията,щото аз май доста си хапвам Embarassed.
Преди време я бях правила тази диета и бях свалила 12кг,обаче не си спомням как беше,само помня че тогава прегрешавах със сладко понякога,но въпреки това даде ефект,дано и сега да е така.
Добре дошла на Мария и дано се увеличим още,за да се нахъсваме и да я караме по-лесничко диетката. Hug  bouquet
Лека нощ и сладки сънища! Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 1 324
Добър вечер! Три години по-късно пак съм тук. Правих диетата през 2007 г., тогава във форума "Диетата на Аткинс". Свалих 8 кг. за 52 дена без прекъсване /Тръгнах от 62 кг./. На следващата година я започнах, но за 20 дена не свалих нищо и я спрях. Първият път хапвах майонеза /по препоръка на колежките от форума/, шоколад Финес, пиех бяло вино след шестия ден, ядях безумни количества храна по 5-6 пъти на ден. Следващият път - без майонеза, без шоколад, но с вино /бяло, сухо/ вечер от първият ден, ядях доста умерено - предимно зеленчуци. Сега имам следните въпроси:
- Защо трябва да има почивка - За да си починеш психически или да си разчовъркаш метаболизма?
- Защо не може майонеза - олио и яйца /яйчен прах/?
- Говорите за извара? Защо?
- Шоколад "Финес" - 4 г. въглехидрати за 100 гр. /целият шоколад е 60 гр/  - защо не може, по-малко са, отколкото в доматите?
- Хрупате моркови. Тогава мацките категорично го забраняваха /не помня доводите/.
Този път започнах от 1-ви май, тази вечер си сипах вино, нямам кантар вече и нямам намерение да си купувам, дрехите не ми улабват. Е?
Успех на всички! Не пропускайте да пиете витамини. Задължително поне LECIVIT - витамин А, витамин Е, Лецитин, Соево масло.

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 00:15 от кльомба

# 69
  • Мнения: 19
добро утро сипвам кафето идвайте
клъомба добре дошла отново ще се помъча да ти отговоря на някой въпрос
мисля че почивката е нужна наистина за раздвижване на метаболизма
майонеза не защото има и захар
 за морковите и аз да си призная когато я правих преди две год. ми бяха дали разпечатка с позволени и  непозволени храни и морковите бяха към непозволените първия ми етап основно хрупах зелева салатка с морков имаше ефект newsm78
кано този пър още от втория ден имаш минус
dream и аз се хващам че ми е омръзнало вече с това месо  честити ти'' парцалкиа'' купи си нещо по тесничко за стимул
валерия няма ограничения в храненията а и за количествата е не естествено да не ставаш от масата

# 70
  • Мнения: 54
Добро утро и от мен момичета.
Меги налях си кафе и ми дойде много добре Peace
Аз днес съм решила само на вода да изкарам целият ден, малко да се прочистя.
А иначе кантара все още ми показва -3, ама аз много не му вярвям. Решила съм този път да се тегля по-рядко, ама ще видим дали ще издържа.

На новичките добре дошли Grinning

Засега чао и пак ще минавам да ви чета Hug

# 71
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Аха,мерси за отговорите и кафенцето. Peace
Аз съм само 1 кг надолу,но реших да си мръдна линийката за стимул CrazyТук времето е прекрасно и след малко изчезваме на разходки. Hug
Весел ден на всички диетуващи и без прегрешения моля Peace

# 72
  • софия
  • Мнения: 376
Здравейте и от мен,аз вече втори ден съм на тази диетка.Миналата година я правих и свалих 4-5кг само.Сега я започвам с надеждата за повече минуси.Надявам се да издържа отново.

# 73
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Здравейте, здравейте!

Ей ме на с разбъркан метаболизъм пак при вас. От днес я почвам. Мислех и аз да направя едно тридневно гладуване с луната, ама - не. Това не е за мен. Ще си лунувам само утре. Днес ще съм на яйчица, месце и някоя краставичка....

До довечера  Heart Eyes

# 74
  • Мнения: 4
Здравейте! Много сте сладки и сте сформирали супер компания.От вчера и аз съм на диетката отново.Миналия месец стигнах до 18-я ден, "преживях" Великдена, но детето имаше РД на 1.05 и се провалих Embarassed и то чак вечерта , когато дойдоха гостите, а когато цял ден приготвях удържах.Много ме е срам....ама такъв е живота.След няколко дни на почивка отново съм режимна и този път бих искала да споделям с вас, защото нещо волята ме е напуснала и цял ден само млечни ми се виждат пред очите(всъщност без тях ми е най-трудно)  Sad

Общи условия

Активация на акаунт