Безвъглехидратна диета - Тема № 11

  • 55 669
  • 446
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 164
Добър ден и от мен, пак съм с вас, прединя път се провалих, дано сега успея. Ще се радвам, ако ми се карате и ме хокате имам нужда, малко нямам воля. Ще се радвам, ако ме приемете отново при вас, щото съм една издънка, абе мани не ми се говори направо. Та така от вчера съм на диетка стартирам от 82 и искам поне тая година да дтана 70, 75 /като крайната ми цел е 65, но по-бавното сваляне нали е по-добре/. Успех на всички и весел ден.

# 436
  • Мнения: 493
ДА се оплача...снощи на вечеря седнах и без да обърна внимание започнах да ям салата с настъргано сирене(не я бях правила аз)...сепнах се на втората хапка и колко успях го обрах ...дано не съм прецакала нещата..
ДНес
Закуска - кафе ..и мезенца-луканка, шунка, филе - по няколко парченца(останали от снощи)
Обяд - 2 кебапчета с 1 краставица
Вечерята ще е бутчета с салата(аз не им махам кожата...)
Водата достатъчно...от режима така ми пресъхва устата, че пия като жаба...
А момичета...майонеза може ли да се яде? Питам защото в нея няма въглехидрат, но не смея..

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 18:15 от Дандулина

# 437
  • Мнения: 19
дундулина майонеза не само домашно приготвена защото има захар
а за две хапки сирене не се притеснявай чак толкова

# 438
  • София
  • Мнения: 5 258

ха добро утро на всички  Hug



малко кафенце да се събудим всички.
Дандулина : Е, нали знаеш - прекаления светец и Богу не е драг  Heart Eyes За 2 грама сирене едва ли ще е такъв проблем.
За майонезата - само домашна, а тя става за 2 мин  Peace

polq29 : Добре дошла и много минусчета ти желая  Hug

Лаленце: Как са изпитите? Минават ли?   bouquet

# 439
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен, нещо много слаба активност, защо така? Имам едно питане, дано някой може да помогне, та въпроса ми е: Стартирах в понеделник с 82кг., свалих 200гр нищо не е, но го отдавах на това, че чакам МЦ, тази сутрин ми дойде, но като се качих на кантара ми показа 82,2, как става това, възможно ли е да е от МЦ нещо, иначе съм си режимна и двата дена и не съм прегерешавала с нищо, ох и аз не знам какво да мисля, ако някой е бил на подобно положение като мойто да сподели, че ще се отчая май рано рано. Благодаря ви, извинете, че бях много дълга и приятен ден.

# 440
  • Мнения: 1 952
polq29 , 200 гр. може да варират през 5 мин. Зависи къде си поставила кантара, по кое време на деня си се премерила...

# 441
  • Мнения: 521
polq29 най вероятно е от МЦ на мен като ми дойде винаги тежа малко повече така че споко
а за протокола
обед телешки салам за следващите хранения за деня още не съм измислила Simple Smile

# 442
  • Мнения: 493
Отчет за днес
Закуска - кафе
Обяд - омлет с шунка, домат, краставица
Вечеря - пилешки шишчета и салата (така мисля)

# 443
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!

Аз продължавам с пълна пара, дано да устиска колкото се може повече.
Общо взето ям някакъв колбас с краставица или доматка. Това ми е като цяло менюто за целия ден.
Пия си кола лайт, пуша си цигари и си пия кафе.
С малкото бебе нямам време да пиша много, но свободната си минутка сега използвах да драсна тук нещичко.
Темичката беше на втора страница, но сега е на челни позиции.
Решила съм да се меря всяка седмица в понеделник и тогава ще давам отчети.

Целувки. До скоро  Hug Flutter

# 444
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Здравейте, момичета. Вече е крайно наложително да се присъединя към вас. Досега не го правех, защото се кърмехме с моята кукла, но кърмата ми вече значително намаля /до около 100-150 мл на ден/, давам й веднъж на ден и си мисля, че вече мога да започна диета, за да се върна на старите си кг. Предполагам, че сред вас има млади мами, които са наясно дали вече мога да се захвана с режим, тъй като не искам да навредя на детето си - все пак в кърмата се отделят вредни вещества при диета. Но от друга страна аз искам да сваля само 5 кг. Мога ли без да се притеснявам да започна тази диета? Наистина тези кг много би тежат, а и не си влизам в дрехите от преди бременността ми. Лято е, а аз се притеснявам да сваля дънките Sad

# 445
  • София
  • Мнения: 6 010
galisis, според мен ако си се насочила към тази диета трябва да спреш да кърмиш, защото в месото, което тук се яде често има доста токсини, които според мен ще се отразят и на кърмата ти. Ако пък не искаш да лишаваш бебчето си от най-полезното за него - кърмата, по-добре докато още къмиш да си изградиш някакъв здравословен и не много калоричен режим на хранене. Аз съм сигурна, че ако наблегнеш на плодовете и зеленчуците, махнеш тестеното, газираното и разните сладки неща също ще можеш да стопиш 1-2 кг и като спреш да кърмиш ще можеш да започнеш диетата. Освен това и със спорт също може да се слабее, а той не пречи на бебо.
Също така не бих те посъветвала да спираш да кърмиш само защото искаш да започнеш диета.
Успех!  Hug

# 446
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, заповядайте в новата темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406512.new#new

Общи условия

Активация на акаунт