Безвъглехидратна диета - Тема № 11

  • 56 624
  • 446
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 2 849
момичета искам да ви попитам каква е разликата между без въглехидратната и ниско въглехидратната диета?

При НВД са разрешени пълномаслени млечни, сурови ядки и ограничено количество плодове.

# 406
  • Мнения: 10
Здравейте момичета  Heart EyesБлагодаря ви за подкрепата.Да ви кажа след първата седмица и аз не изпитвам вече глад даже и сладко не ми се яде  newsm78 но, за една седмица съм отслабнала 4 кг. и имам чувството ,че вече не отслабвам.Нямам кантар в нас .Когато успея да се притегля ще разбера каква е работата и веднага ще напиша резултата.

# 407
  • Мнения: 19
здравейте сладурани аз нали съм кафеджийка пак да налея по едно
mesalina 4 кг за една седм. е много добре и е нормално да задържиш после малко ето аз за седмица 2.5 и сега от понеделник до сега0.500
ако сваляш  всяка седмица по 4 кг то за един етап на диетата си минус 16 кг струва ми се че е невъзможно пък и какво ще се случи с кожите ни Hug
аз искам до края на другата семица да видя на кантарчето 7-ца много ще съм щастлива Joy
аиде сега да бягам че да приготвям малкия дзвер за ясла

# 408
  • София
  • Мнения: 5 260


mesalllina : Според мен съвсем нормално свалящ за диетата. Нормално е в началото да има бум, след това застои и
след това почваш да сваляш, но по-бавно от първия период  Peace

МИГЛЕНА МИТЕВА : Не че има много желаещи, ама така по-добре за мен - повече кафенце ще остане  Blush

Отчет: Пържолка със салата зеле и морковки.
Закуска: Кафе
Обяд днес - още не знам  hahaha
Тази събота ще прегрешавам, че съм на РД на много близък приятел и .. ще се пие  Whistling В неделя ще си дам малка
почивка. Аз явно айляк ще го карам тоя път - понеделник до събота вечер точно диета; до понеделник сутрин - почивка.
Тъкмо ще мога да ви кажа ще има ли ефект от това  Crazy

# 409
  • Мнения: 498
Здравейте на всички...и аз се записвам тук, дано това ме прави по сериозна Praynig
Имам желание на изкарам 24 дни..
ДНес
закуска - кафе (нямаше време за повече)
обяд - кебапче-100гр и 2 домата
Кебапчетата си взех готови, проблем ли е това..?
И още един тъп въпрос ..пише, че може дробчета по селски ...в заведенията ги правят с много мазнина...дали е проблем? Извинявам се за тъпите въпроси Embarassed

# 410
  • Мнения: 19
дундулина добре дошла при нас Hug
по принцип готови кебапчета не но и аз си купувам готови  кюфтета .а дробчетата стига да ги обичаш добър апетит  smile3521
райни не се отпускай много да не ми плачеш на рамото понеделник
ех ама всички  ни изоставиха никой не пише newsm45 newsm45 newsm45 а и лаленцето поне да се появи да пусне нова темичка newsm17
чао за сега и дано аз устискам събота и неделя
иначе съм още 200 гр.надолу newsm44
чао

# 411
  • Мнения: 521
ох момичета аз днес прегреших доста но този ПМС ми подейства разяждащо Simple Smile от утре пак съм на линия с ваша помощ

# 412
  • Мнения: 498
Справям се , за сега ми е лесно..
Вечерях късн0 (преди час) , но бях на работа и нямаше кога..- 2 пилешки крилца и половин омлет
Следобедната ми закуска беше 45-50 гр. кебапче..
Обяда- 100гр - кебапче и 2 домата
Закуска - кафе
Надявам се менюто ми да се вписва....
Щом си купуваш кюфтенца(то кепабчета е същото) и не ти пречи ..няма да се ограничавам
Лека вечер, скапана съм от бач ooooh!

# 413
  • Мнения: 0
Добро утро сладурани, пия си кафето сама днес и се радвам на нови реzултати,Днес 13 ден от диетата минус 7 кг. newsm44 newsm44 newsm44.На обяд смятам да си направя zелена салата и да подновя тренировките (нямах времв теzи 3 дни).Целувки   love001

# 414
  • Мнения: 1 280
Извинявам се ,че така нахлувам в хубавата ви темичка,но искам да ви попитам: какво закусвате освен кафе? Питам,защото скоро може да намина и при вас..а цял живот си пия кафето с млйяко или сметанка,които са забранени,нали? Също така,моята работ ае физическа и трябва сутрин да закуся,иначе ми става лошо към 9,30..а и сутрин ям ленено семе,с какво за го забъркам?Сега го бъркам с кисело мляко..аз изобщо хапвам доста млечни и се притеснявам,че ще ми е много трудно да ги откажа..и сега се чудя..та затова питам,защото не ми се иска да започна и да се издъня на вторият ден...Много ви благодаря предварително..Много сте хубави,гледах ви снимките преди малко.. Hug

# 415
  • Мнения: 93
тази диетка ми харесва,само където не дават кисело мляко,а аз без него просто не мога.виждам че някой са писали за пържени тиквички,позволени ли са?и с какво ги пържете

# 416
  • Мнения: 19
здравейте и от мен днес
pinkito juju добре дошли при нас  ще се помъча да отговоря на въпросите ви
пържени тиквички без брашно Sick
а за закуска каквото позволено пожелаете пържени яйчица ,сварени,кюфтенца,наденички и тн.каквото ви дойде наум
и много пъти сме писали че ако рязко се намали храната може да се стресира организма и да спре да сваля
таниша абе изумяваш ме бе момиче smile3501 колко килограма си и колко искаш да станеш
аз си задържам но съм си стриктна ама ми се хапва нещо сладко но ще устискам
че и няма да съм на работа че хлапето малкото кашля и ще се гледаме в къщи  а имам повече изкушения smile3511
чао за сега

# 417
  • Мнения: 498
А цаца...пържена..оф много тъп въпрос ама ще ме търпите Mr. Green (май обяче я пържат с брашно в заведенията, ако е без става ли)
Менюто за вчера
Закуска - кафе
Обяд - бутче, кебапче, салата - бяхме на Р.Д и удържах Mr. Green
Вечеря - много късна..ама не смогнах да ям от работа - кюфте, няколко хапки омлет и малко суджук..колкото да нее без хич
Пиша менюто си, че да не объркам...поправяйте ме ако има нещо Simple Smile
А степче(без захар)..може ли да се пие???

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 12:43 от Дандулина

# 418
  • Мнения: 0
Здравейте, Меги след раждането на малкия успях да сваля 15 кг (иzляzох от родилното 93 кг Embarassed),но йо йо ефекта не zакъсня ,върнах си ги.Стартирах диетата на 93 кг, може би zатова  ги свалих  7 толкова барzо, имам много zа сваляне Embarassed.Днес ми е много трудно да устоя на сладкото( zасега успявам),тъй като и при мен се появи zастой,А толкова искам да си върна кг преди раждането (бях 61 кг smile3514).Моля помагайте дано иzдаржа днес newsm17 newsm17 newsm17

# 419
  • София
  • Мнения: 6 010
Дандулина, на 1 страница много ясное  написано какво може и какво не! Не може степчета нито със захар, нито без, на практика не е позволенито нищо със сладък вкус! Пият се вода, кафе и чай (но без захар и подсладители).
Можеш всичко да си пържиш стига да няма брашно, галета и т.н. Мазнината не е проблем при нашата диета. Не ти препоръчвам да си поръчваш по заведенията кюфтета/кебапчета, защото в каймата слагат соя или галета. По-добре една пилешка пържола  Peace
Tani6a, ще се справиш  Hug
Но недей само да мислиш за това, че си на диета, а го приеми като нов начин на живот, ако ти се прияде сладичко пий вода вместо това и ще свикнеш, в краен случай можеш да си вземеш дъвка орбит, те са без захар, но ще залъжат глада за сладко. Друго, за което се сещам е, че ако ти се яде сладко можеш да си измиеш зъбите, на мен ми помага доста. Водата с малко лимон също.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт