Безвъглехидратна диета - Тема № 11

  • 56 640
  • 446
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 5 262


Добро утро момичета  Hug

Гледам днес няма кафе.. па да почерпя аз днес кафенцето  Crazy


Аз вчера си изпекох на тигана пилешки пържолки за вечеря и салатка от домати и краставици -
много преядох обаче  Blush
Днес за обяд имам още от пилешките дробчета и смятам да хапна от тях  Flutter

# 391
  • Мнения: 1 952
Здравейте, от днес съм на диетата и вече прегрешение- шоколадова бонбона, ама черпят ли ме...кво да правя. От сега стриктно, може утре да броя първи ден.

# 392
  • Мнения: 19
много ни опустяла темичката smile3518 smile3518 smile3518
но пък си и имаме ново попълнение :wavey:the same muself по сериозно де още първия ден и прегрешение аз в такива случаи като ме почерпят не отказвам взимам бонбона  но го давам на някой  после Naughty
аз нещо задържам килца  но пък ще имам  скоро МЦ и сигурно задържам вода
нещо взех да задържам когато започнах да си хапвам готвени нещица  преди това си свалях по кажи речи 0.500 на ден
tani6a направо страхотен резултат само така напред smile3501направо си рекордьорка май няма  съфорумка свалила за толкова кратко време толкова кила #Crazy
чао за сега ще ви оставям и отивам да бъркам салатката

# 393
  • Мнения: 1 952
Изложих се, но това е типично за мене, 5 кг ги свалям 2г.
Много искам да отслабна, но..
И друго, наистина ли ядете салати с олио, мен ме е страх,

# 394
  • Мнения: 10
Здравейте момичета,  Grinning Аз съм на  диета от 8 дена .Ама голям глад за сладко ме мори. Embarassed Искам да попитам може ли да се пие сок от домати от консерва и да се ядът пържени яйца.

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 00:16 от mesalllina

# 395
  • Мнения: 0
Здравейте, the same myself  не можех да се откажа от сладкото доста време, все си каzвах от утре сам на диета и това утре продължава6е със седмици.Но в момента  не ме съблаzнява  и откаzвам  всякакви сладки .Когато кантарът ти покаже реzултатите няма и да си помисли6 zа прегре6ения(поне при мен е така).Меги днес кантарът ме покажа минус 6 кг, но няма да се тегля всеки ден, пак след седмица.Целувки от мен и стискам палци на вси4ки Wink

# 396
  • Мнения: 0
Mesallina може да се ядат пържени яйца, не съм сигурна zа доматения сок но мисля 4е не е проблем.

# 397
  • Мнения: 521
здравейте момичета аз нали пак съм с вас и минавам да дам отчет този път не прекалявам с движението и се чуствам добре
закуска пак няма време
обед риба тон
следобед също
вечеря салата и сач с пилешко и свинско навън разбира се не съм чак такава колинарка
Simple Smile

# 398
  • Мнения: 19
добро утро сладурани
днес аз ще пускам кафе

mesalina  добре дошла при нас  яйцата са позволени приговени във всякъкав вариант а доматения сок също щом е без захар
салатите си ги овкусявам и с олио  и нямам за сега проблеми  а и в олиото няма въглехидрати
 smile3525 лек ден и да сте по активни

# 399
  • София
  • Мнения: 5 262

Добро утро мацки  Hug

The same myself :  welcome и успех, дано успееш да ги свалиш тези килограми.  Peace
mesalllina: Виждам, че вече са ти отговори на въпроса - яйца да; доматен сок - само ако е без захар.
Ако те мори много глад за сладко - домашно приготвен сок от моркови (или фреш от някое заведение).

МИГЛЕНА МИТЕВА : Права си, че доста опустяхме... а ми е странно -това е една много лесна диета  Twisted Evil
Нищо.. ще ни надушат и останалите...  Whistling

# 400
  • Мнения: 1 952
Добро утро и от мен.
Аз в момента закусвам-зелен чай и 2 сварени яйца Simple Smile

# 401
  • Мнения: 1 952
Много сте мълчаливи....

# 402
  • Мнения: 19

здравейте  май нама много желаещи да пием кафе ама  за тези които искат направих
снощи след работа кантарчето ме зарадва с още -0.400 ама днес сутринта не даже показа малко повечко  не мога да се разбера newsm78 ама няма и да опитвам вече само да свалям пък  Thinking
почнах да си хапвам  сутрин към 10 и следобед към 4  и се чувствам много добре ама си хапвам домат и кюфте  или нещо такова и не чувствам вече този зверски глад да нямаш търпение да дойде обяд
лек ден момичета

# 403
  • София
  • Мнения: 5 262


МИГЛЕНА МИТЕВА : Аз ще се почерпя от кафенцето  Hug
За глад и аз не чувствам, ама аз си хапвам - ако закусвам към 9 след това обядвам към 14-14:30 и
след това или вечерям или не  Crazy
Чудя се довечера какво да хапна - за обяд ще е пържолка със салатка...

# 404
  • Мнения: 521
минавам за бърз отчет
закуска няма
обед пържени тиквички
следобед мисля риба тон
вечеря ще видим Simple Smile
момичета искам да ви попитам каква е разликата между без въглехидратната и ниско въглехидратната диета?

Общи условия

Активация на акаунт