Безвъглехидратна диета - Тема № 11

  • 55 671
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО ХУБАВЕЛКИ! ХАЙДЕ НА   food010 kaffeetrmker_2 morning
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
ВЛИЗАМ НАБЪРЗО ДА ВИ КАЖА ЗДРАСТИ И ИЗЧЕЗВАМ НА ХАЙМАНЛЪК.

# 46
  • Мнения: 19
добро утро и от мен
поли мерси за кафето  bouquet
днес имам да черпя преди 9 год се омъжих почерпети се за наще здраве


и за тези които ще прегрешат днес
днес и кантарчето реши да ме зарадва показа 84 вече newsm44 newsm44 newsm44

# 47
  • dobrich
  • Мнения: 13
МЕГИ ЧЕСТИТ СЕМЕЕН ПРАЗНИК! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА СЕ ОБИЧАТЕ ДЪЛГИ ДЪЛГИ ГОДИНИ  bouquet! ЩЕ СЕ ПОЧЕРПЯ ОТ ТОРТИЧКАТА ТИ - ВИРТУАЛНО РАЗБИРАСЕ Grinning Grinning Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 2 061
Честит празник на всички!

Аз да си призная два пъти прегреших по време на празничните дни, върнах си обратно сваленото килце и малко и ....сега започвам всичко от начало. От днес.

Мисля да направя два дни само на белтъчини /риба/ и след това да продължавам на зеленчуци, месце и яйца. Дано този път да издържа.

# 49
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Ще взема и аз да се присъединя към вас.
Правих я преди две години .Много зор видях в началото.За една седмица се свиква.Все посягаш към нещо-аз все дояждах на децата яденето Joy
И тогава вече почва истинската диета.
Аз отслабнах малко 4 кг. , аз не бях дебела 65-170.
Сега съм пак напълняла 67кг.
И ткрих , че не става ако няма с кой да си говориш и да те стимулира да се ограничаваш.
Пожелавам успех на всички-подкрепям ви.

# 50
  • Мнения: 37
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ КОИТО ПРАЗНУВАТ   bouquet

# 51
Честит празник на всички-празнуващи или не!!!

Ще започна с пожелания за много много щастие и успехи ...както в отслабването така и във всичко друго...tarlio радвам се, че се присъединяваш към нас... и съм напълно съгласна с това, че ако няма с кого да споделяш ...не върви ... ( правят се повече прегрешения Grinning ) ...

Иначе да си кажа..от 2 дни съм на месце...все още не виждам чак фрапираща промяна....но се надявам .. да издържа ...цялата седмица...и после малко ше сменя... +зеленчуци .. Simple Smile

Айде чакам да прочета добри новини ... Simple Smile .. и до скоро !!!  hug wavey

# 52
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Здравейте,мацки!Ние днес бяхме на маса,но се стърпях да не прегрешавам с торта и разни други вкусотии,ядох зелена салатка и мръвчици,а и водичката щях да забравя. Peace
Честито на всички които имат поводи да празнуват!  bouquet

# 53
  • Мнения: 54


Хайде на кафето.

Здравейте момичета. И аз съм все още тук, макар да не съм писала отдавна. По тези празници малко се поосвиних (нямаше как да не се, защото вчера бях рожденничка smile3521), ама от днес пак съм сериозна.
Засега чао от мен. Hug

# 54
  • Мнения: 0
Сипвам си кафенце и паля цигарка ,че без нея не мога.Като ви чета малко се успокоявам като гледам не съм се освинила само аз май ,но вече край празниците приключиха и да почваме по-сериозно иначе и това лято ще си караме пухкави newsm10

# 55
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!
И АЗ ВЧЕРА МАЛКО СЕ ПОИЗЛОЖИХ НО ПЪК КАНТАРА НЕ Е МРЪДНАЛ НИ НАГОРЕ НИ НАДОЛУ. ТАКА ЧЕ ОТ ДНЕС ПРОДЪЛЖАВАМ.ДНЕС ПАК СЕ ОЧЕРТАВАТ ДЪЛГИ РАЗХОДКИ.
УСПЕХ И МИНУСЧЕТА.

# 56
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Здравейте момичета!!!
Само се записвам в новата тема Grinning, че без вас не мога ей!!! Hug

# 57
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
О , изложих се .Хапнах два бонбона
Да видим за колко време ще вляза в норматив.
Сирене ядем ли?

# 58
  • София
  • Мнения: 2 061
О , изложих се .Хапнах два бонбона
Да видим за колко време ще вляза в норматив.
Сирене ядем ли?

Не! Naughty

Добро утро и от мен. Днес го броя втори ден. С прегрешенията от почивните дни съсипах предните 10. Така че ......започнах отначало - нали така пише в инструкциите към диетата?!

Нищо де, важното е все пак да успея.

# 59
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Що така никой не е писал от сутринта  newsm78,да не би всички да сте прегрешили?Аз съм си на линия,стриктна съм само дето си пия кола лайт и кафенцето със захар малко,щото инак ми е отврат... Sick
За сега съм махнала 1кг,но със сигурност е вода,затова нека да смъкна малко още поне 1кг и тогава ще си мръдна линийката. Peace
Бързо всички на отчет кой ял,кой не....стига се скътавахте  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт