Безвъглехидратна диета - Тема № 11

  • 55 667
  • 446
  •   1
Отговори
# 30
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ МИ ТО ИМАЛО НОВИ ХОРА БЕЕЕЕЕ
МЕЕЕ 92 ДОБРЕ ДОШЛА В ОТБОРА.
АБЕ ХОРА КЪДЕ СТЕ БРЕ ?

# 31
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз ви следя зорко, ама диетата хич я няма  ooooh! Просто имам изпити скоро и няма как да я спазвам точно сега... В главата са ми все интеграли и Паскал и все ми се иска нещо сладичко... Ще видим кога пак ще съм с вас.

# 32
  • Мнения: 37
Здравейте, Party още съм малко уморена,но като цяло сватбата мина страхотно,всички казват че сме били много хубави.Снимки все още нямам но обещавам да ви покажа като ми пратят Peace Днес пък имахме гости от Пловдив и диетата остана на заден план  Rolling Eyes Но от утре ще се постарая да си възвърна стария режим на четене,спорт ,диета  smile3529 jump smile3541 съчетано с отглеждане на дете  Това е засега от мен  bouquet
И НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ И УСПЕХ  newsm10

# 33
благодаря ви ...че ме приемате ... толкова сърдечно ... аз пиша малко късничко ... но чак сега ми остана време да пиша... иначе...аз да си кажа за действието от диетката....за съжаление вкъщи имам един стар кантар... и не мога да отчитам .. точно с колко се променя теглото ми .. дори нямам представа дали е верен.... доверявах се на този .. който е в залата която посещавам .. за пилатес.... но пък .. преди седмица .. нещо се повреди ..и сега съм малко на сляпо ... надявам се на приятна изненада ... като отново ... намеря .. някое вярно кантарче =))) ...еммм ..айде за тази вечер стига толкова от мен .... дано утрешния ден ... донесе много минусчета.. и пишете повечко .. Simple Smile)) чакам с нетърпение коментарчета .. Simple Smile))

# 34
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Здравейте момичета! HugОт утре и аз съм с вас на тази диетка,дано поне този път не ми омеква така мозъка за издънки и забранени неща. Blush
Радвам се на постигнатите ви резултати и се надявам да се похваля скоро и аз със свалени килца.По принцип съм 173см/73кг,но за идеалното ми тегло ми трябват поне още 7-8кг да смъкна  Blush

# 35
  • Мнения: 19
добро утро
пускам по кафе и ще бягам на работа
днес като се яхнах на кантара очаквах да ми покаже повече че вчера си хапнах слънчоглед и бирен фъстък Embarassed Embarassed Embarassed но той пък реши да ме зарадва и не съм мръднала Joy
ще се пробвам след 6-ти няколко дни само на месце да видя какво ще се случи
поли може ли да си хапвам и яйца тогава .честити ви зъбчета и дано другите не го мъчат толкова даваш ли му нещо за успокоение
ети
сигурна съм че си била страхотна кума ще чакаме снимки с нетърпение
добре дошли и на новите диетки с нас е по лесно
аз като кажа вкъщи че съм на диета никой кой знае колко не се вълнува че да споделям .а тука взаимно се радваме на всеки свален грам
чао до довечера отивам да се трудя

# 36
  • Мнения: 0
Сипвам си кафенце и си паля цигарка.Меги може де си хапваш и яйца като решиш да минеш само на месце и аз съм решила няколко дни да бъда само на месце и яйца ама да видим кога ,че вчера и аз наруших диета отново пак на гости и пак ракийка е с друго гледах да не прегрешавам но то е достатъчно.Днес да пишете повече момичета че цял ден съм сама да има какво да чета.Чао от мен засега и много минуси на всички.

# 37
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО КРАСАВИЦИ!
МЕГИ МЕРСИ ЗА СУТРИШНОТО КАФЕНЦЕ И ЛЕКА РАБОТА.ДОВЕЧЕРА ДА СЕ ПОХВАЛИШ С ГОЛЯМ МИНУС.
ВАЛЕРИЯ АЗ СЪМ 175СМ И БЯХ ОКОЛО 69КГ И ЗНАМ КАК СЕ ЧУВСТВАШ И ЗА ДА ИЗГЛЕЖДАШ И ДА СЕ ЧУВСТВАШ ДОБРЕ ТРЯБВА ДА СИ МАХ 60кг. НЯМА СТРАШНО С ПОВЕЧКО ВОЛЯ И ПРИЯТЕЛСКО РАМО ТУК ВЪВ ФОРУМА ВСИЧКИ ЗАЕДНО ЩЕ УСПЕЕМ.ТАКА ЧЕ ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС!
МИМИ ЕДНА РАКИЯ НЕ Е ЧАК ТАКОВА ПРЕГРЕШЕНИЕ НО ГЛЕДАЙ ДА НЕ ТИ СТАВА НАВИК Naughty
МЕЕЕ 92 ПЪРВО ЩЕ УСЕТИШ ЧЕ СВАЛЯШ НА САНТИМЕТРИ А СЛЕД ТОВА НА КГ. ТАКА ЧЕ 1-2 СЕДМИЦИ ЧЕ НЕ СИ СЕ ТЕГЛИЛА НЕ Е ФАТАЛНО СЛЕД КАТО ДРЕШКИТЕ ЗАПОЧНАТ ДА ТИ ХЛОПАТ.
ЕТИ С НЕТЪРПИНИЕ ЧАКАМ ДА ВИДЯ НАЙ-КРАСИВАТА КУМА.
ПРЕДИ МАЛКО ЗАКУСИХ МНОГО МАСЛИНИ С ШПЕКОВ САЛАМ.
СЛЕД КАТО НЕ КОНСУМИРАМ МЛЕЧНИ МАСЛИНИТЕ ГИ ЗАМЕСТВАТ - ПОНЕ ПРИ МЕН Е ТАКА. ХУБАВ ДЕН МОМИЧЕТА И ДАНО ДА СПРЕ ДА ДУХА ТОЗИ ЗВЕРСКИ ВЯТЪР ТУК.

# 38
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мацки,благодаря за топлото посрещане! HugНадявам се да пишете повече и да споделяме добри резултати Peace.Аз сутринта закусих 2-3 парченца рибка и съм пила едно кафенце с малко захар(че не мога без) и се наливам с водичка.Пропуснах да спомена че чистих до сега малко да изгоря калории  Blush.Хайде до после и умната  Hug

# 39
  • Мнения: 37
 wavey И така от днес режимна  Peace Сутринта едно кафе, а за обяд салатка от доматки и краставики с омлет от 4 яйца Flutter А сега отивам да приспивам малкия и ще се помъча малко да попрочета една тема  #Crazy Това е за сега от мен  bouquet

# 40
  • У дома
  • Мнения: 135
Здравейте, отново!!!  bouquet
Пак съм  на линия и от днес съм отново с вас. GrinningЩе ми трябва малко помощ като за начало пак... Embarassed

# 41
здравееййтее...ами да ви кажа ... и аз ще взема да мина само на месце.. за да може да има повечко резултат ... Simple Smile ..ии да .. другото нещо...по този кантар дето имам вкъщи ...мисля, че съм свалила няколко грама... надявам се наистина да е така.. =)) ...а ина4е gold_bg с теб сме.. Simple Smile ..

# 42
  • Мнения: 52
Здървеите момичета,
Dream  не ми завиждай много аз много време се калпазаних  i нищо не правих почвах спирах и така много пъти и сега вече пак се поместиха чисалцата на кантара слава богу. Аз да се отчета днес след като вчера изкарах още един ден на сокове,кафета и вода днес имам -600гр. newsm68 newsm68 newsm68 но днес няма да мога та ще взема да спретна едни пържени кюфтета с една шопска салата. Успех на всички и до скоро  newsm51

# 43
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ох още малко и днешния ден го броя за успешен първи ден без прегрешения,дано все така да е  PeaceСлед малко ще боцкам зелева салатка и ще гледам Брадъра,че май се очертава да е интересно  Crazy

# 44
  • Мнения: 37
 Hug За вечеря салатка от зеле ,краставички и доматки и 3 кюфтета на барбекю Flutter

Общи условия

Активация на акаунт