Интернатът

  • 62 080
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • UK
  • Мнения: 3 959
Боже, бях убедена, че ми напомня на някого... На мен обаче по големия брат повече ми харесва.

На снимки наистина не си приличат, но във филмите е друго.

# 16
  • Мнения: 184
Наистина много си приличат, за това ми се е сторил познат Иван, можех да се закълна че съм го гледала в някакъв филм, макар
че СМС не съм гледала и една серия. Харесват ми и двамата.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 466
Леле, кой ли е този мъртъв ученик в гората? newsm78 И тая Елса как можа да забременее точно сега, тя даже е по-стара от директора.И от кой ли е бременна?Гадост, цяла седмица ще трябва да се чака.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аа, без спойлери, някои гледаме повторението. Елса не е ли оная, възрастната икономка? Та тя е на над 60.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 466
Аа, без спойлери, някои гледаме повторението. Елса не е ли оная, възрастната икономка? Та тя е на над 60.
Елса е учителката с която директора скъса.

# 20
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аааааааааааааааааааааааааа, хич не помня имена. Тя е безкрайно неприятна жена.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
Моля ви, моля ви моля ви моля ви, някой да каже поне кой е ученика, може на лични или с малки бели буквички, но някой да каже, че ще се побъркам до другата седмица.

# 22
  • Мнения: 5
Цитат
Yon Gonzalez moje da ti e poznat i za6toto e brat na Aitor Luna
А това артистични псевдоними ли са тогава, защото по имената изобщо не си личи да имат нещо общо?И аз намерих такава информация.
Ispancite, a i izob6to ispanogovorq6tite imat po 2 familii ednata nasledqvat ot ba6tata, vtorata ot maikata, palnite imena na aktiorite sa : Yon Gonzalez Luna i Aitor Gonzalez Luna, nqkoi daje imat po pove4e imena, zatova si izbirat edna ot familiite, s koqto da podpisvat dokumenti i izob6to da se podvizavat s neq, zatova ne ste naprawili wrazkata m/u dvamata, no sa si ot edna maika i edin ba6ta. Kakto i na6iq luibimec Rafael Hugo Fernández Silva ima baq imena si e izbral dvete nai-kasi - Hugo Silva.

# 23
  • Мнения: 5
Аааааааааааааааааааааааааа, хич не помня имена. Тя е безкрайно неприятна жена.
Ne znam dali e bezkraino nepriqtna, no bezkraino mnogo prili4a na u4itelkata mi po ispanska i latinoamerikanska literatura,sa6tiq akcent dokarva6e daskalkata, sa6toto otno6enie kam u4enicite, daje na momenti po-sarkasti4no, no e fakt, 4e pyk nie si go zaslujavahme. Mr. Green

# 24
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ъъ, много мразя такива учители, дето се мислят за голямата работа и се държат с теб като с втора ръка човек.

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сериала много ме кефи, напомня ми за любимия ми Хари Потър, но таз героиня чистачката ми идва малко в повече с вечно навлажнения си поглед. Малко ми е като от сапунка, прилича на една Лус Мария от преди сто години, и не ме кефи. Да се стегне малко, и с тая униформа на чистачка съвсем на сапунка го обръща. Не я харесвам.

# 26
  • София
  • Мнения: 15 466
Аз се чудя кога ще се разбере , че е майка на Иван и продължавам да се чудя кой е този, който предвижда и осуетява всичките им ходове?

# 27
  • Мнения: 5
Аз се чудя кога ще се разбере , че е майка на Иван и продължавам да се чудя кой е този, който предвижда и осуетява всичките им ходове?
Чакай има предостатъчно време, в Испания тепърва ще се снима шести сезон, ако ти разкажат всичко във втория... в шестия вече ще си изсмукват от пръстите.

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, така си е. Снощи малко тъпо хванаха Иван, може би идеята беше той пак да се озлоби врещу майка си, но беше тъпо такова, нямаше особен смисъл. Simple Smile Някак претупан беше момента с изчезването му изобщо, трябваше да има повече полиция, да ги разпитват... И ако накрая отидат и кажат на Ектор цялата история, ще си улеснят живота според мен. Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 15 466
Аз се чудя кога ще се разбере , че е майка на Иван и продължавам да се чудя кой е този, който предвижда и осуетява всичките им ходове?
Чакай има предостатъчно време, в Испания тепърва ще се снима шести сезон, ако ти разкажат всичко във втория... в шестия вече ще си изсмукват от пръстите.
Да не искаш да кажеш,че и в пети сезон още нищо не се е разбрало?

Общи условия

Активация на акаунт