Интернатът

  • 62 067
  • 789
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 505
Ами сега то4но при нас се рабира,тоест Иван разбра,4е Мария е майка му,но после неговия баща успя пак да го обърка и сега пак той не вярва,4е Мария му е майка.
В тези серии тук които ги гледаме се разкрих амного не6та,но няма да ви казвам,само 6те кажа,4е съм потресена от хода който пое сериала.А вси4ко което се опитват да правт младежите го осуетяват група хора от самия интернат,нататък 6те видите кои са.

# 31
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, те хората в самия интернат са няма и пет човека. Ако ги познаваме вече просто няма какво да се чудим кои са. Simple Smile Имат трима учители, две учителки, чистачка, икономка и оня там дето не го знам какъв го играе. Мн ми е смешно като се съберат учителите на съвет и са петима - няма начин да има толкова малко учители на толкова ученици. Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 15 465
Е, те хората в самия интернат са няма и пет човека. Ако ги познаваме вече просто няма какво да се чудим кои са. Simple Smile Имат трима учители, две учителки, чистачка, икономка и оня там дето не го знам какъв го играе. Мн ми е смешно като се съберат учителите на съвет и са петима - няма начин да има толкова малко учители на толкова ученици. Simple Smile
Вчера споменаха ,че са 400 учениците.Ама нали е филм, всичко може на филм.

# 33
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ами да - петима учители на 400 ученици значи или 3/4 от учениците да имат свободно време докато само 1/4 учи, или класове с по 80 човека. Simple Smile Да не говорим, че имат деца на по 6 години и такива на по 18, няма как да ги наблъскаш в една и съща група. Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 15 465
Ами да - петима учители на 400 ученици значи или 3/4 от учениците да имат свободно време докато само 1/4 учи, или класове с по 80 човека. Simple Smile Да не говорим, че имат деца на по 6 години и такива на по 18, няма как да ги наблъскаш в една и съща група. Simple Smile
Главните герои са малко, другите са за фон и навалица. Аз ни на вечерята, ни в столовата видях да са 400.А и един готвач за 400 бая ще се озори.Малко се изсилиха вчера на родителската среща с цифрата.Ама нали филма е интересен, няма да им забелязваме толкова.

# 35
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да де, то се предполага, че и учителите трябва да са повече, точно затова споменавах учителските съвети - примерно където решаваха дали да уволнят онази учителката на децата, там бяха точно петима, а говореха за "всички" учители. Simple Smile Най малкото - в тоя интернат само история, физическо и латински ли учат. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5
Да де, то се предполага, че и учителите трябва да са повече, точно затова споменавах учителските съвети - примерно където решаваха дали да уволнят онази учителката на децата, там бяха точно петима, а говореха за "всички" учители. Simple Smile Най малкото - в тоя интернат само история, физическо и латински ли учат. Simple Smile
...  и литература, Ектор преподава испанска литература.  Wink

# 37
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, не се сетих той какво преподава. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 505
В поредната серия тук се разкриха о6те доста не6та,доста ме държи в напрежение филма.Вие до къде стигнахте със сериите.

# 39
  • Мнения: 108
Чак сега виждам, че си имате темичка за сериала. Жалко, че не мога да се включа, не и без да ви развалям удоволствието, щото аз съм до втори сепизод 5-ти сезон стигнал, т.е. до последния излъчен...Вече веднъж си предложих услугите, но пак да повторя. Ако някой иска сериите на испански, да казва, ще дам линкове.

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук в неделя почна втори сезон. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 108

Под тук имаш предвид у нас в БГ,  нали? И аз съм тук, не съм в Испания. Но още миналата година започнах да свалям сериите от нета, така че съм  в час заедно с испанците. А пък сериите се излъчват и онлайн, така че във вторник го дават в Испания, в сряда сутринта вече я има серията в официалния сайт и аз я гледам...Има много да наваксвате. Да се надяваме, че от AXN са купили всички серии, а не да вземат да го зарежат по средата. Сериалът наистина си заслужава.

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Дано го дадат целия. Тук имах предвид в България, знам че и ти си тук, но Енаморада пита докъде сме и аз казвам. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 5
Ооо и аз съм на 5x02 и смятам този вече сериал да взема да го преведа, много по-лесен е за превод от Хората на Пако, а и предполагам, че АХN ще излъчат втория сезон и ще го спрат, защото ще започне лятото и ще си сменят програмната схема, но после може есента да продължат.
п.с. Да кажа за тези от бг, които го гледат по тв - в Испания от миналата година започнаха да излъчват едни клипчета, наречени "Тайните архиви" , в които действието се развива вече в 2012 година, когато цялата мистерия в Ла Лагуна Негра е разкрита и оцелелите се явяват на разпит и разказват какво се е случило за тези 5 години, но не казват нищо конкретно, а само загатват за някои неща.

# 44
  • Мнения: 307
.Вече веднъж си предложих услугите, но пак да повторя. Ако някой иска сериите на испански, да казва, ще дам линкове.


Аз искам.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт