Отчет на набор 2003 - 48!

  • 9 448
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 922
мирта страхотни снимки. Ние не сме ходили в Пирин

# 46
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравеите и ние се завърнахме от Котел много добре си починахме особенно аз,Моника по цял ден с баба си играха и обикаляха,много добре ни се отрази.

# 47
  • Мнения: 922
Днес след градината ходихме да караме колело. Вече имаме ново колело по-голямо и без помощни колелца. Имаме си и каска, наколенки и за лактите.
 Като за първи път Ники се справи много добре. Само, че го е страх да завива и кара от точка А до точка В, после спира, слиза, обръща колелото и се връща. И при тръгването среща проблем, но като за първи път е добре. Аз очаквах, че ще го страх, но то детето такова желание имаше. Сега само повтаря, че утре пак иска след градината да ходим да кара колело.

# 48
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Браво на вас,ние нямаме никакво желание да махаме помощните гуми,така и било добре.

# 49
  • Мнения: 922
Ники отдавна има желание, но ние нямахме възможност. Сега е много щастлив  Grinning

# 50
  • Мнения: 4 297
мирта, завидях ви чак.  Simple Smile Аз имам роднини в този край, но не съм ходила от 12-13 годишна. Помня, че беше много красиво.
didoni, честито ви ново колело. Какво взехте, ако не е тайна? Ние още се колебаем, но май ще е Драг, както ме посъветва Деси.
Вики Хриса, честито ви поредно, паднало зъбче. Аз на Кристиян спрях да ги броя  Embarassed доста смени. 
Впрочем, той си е вкъщи, не съм го пускала на градина. В последно време е толкова послушен и разумен, че чак се чудя това моето дете ли е?
Момичета, то вярно, че и аз не пиша редовно, ама къде изчезнахте всички? Пишете, де.  Laughing

# 51
  • Мнения: 14 133
Клото, временцето се пооправи и сигурно това е причината по-малко да се мяркаме тук.  Sunglasses

# 52
  • Мнения: 1 692
Добро утро.
Мирта страхотни снимки.  Hug Много ми хареса.
 didoni честито ви ново колело. Дано все така продължава да кара.
Клото мерси за зъбчето. Това беше от последната партида и я мъчи доста време. Мисля че, като се сменят 6-те после ще има затишие. Ние имаме още един от него отбор.
И тук вчера беше много хубаво времето. От понеделник децата ще ходят вече да плуват.
Днес е малко по мрачно, но се надявам да не завали. В 11 и 30 ще има тържество по случай деня на мама. После ще разказвам как е минало.
И най накрая снощи с Вики като се качихме на колелата в 20.00 часа и до 21.30 обикаляхме улиците на селото.  Grinning Такова каране не е имало никога.
Ето малко снимки от нашето село.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=364613&pid=11982242
Този албум е от един цветарски център.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=372511

# 53
  • Мнения: 14 133
Хриса, мно-о-го е красиво и при вас.  Hug
И нашите планини не отсътпват по хубост.  Wink

# 54
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Хриси страхотно селце,как се казва къде се намита и колко жители има,много подредено и чисто,то и в Бг има природа,но чистота...никои не пази.

# 55
  • Мнения: 14 133
Някъде из Германията.  Wink
Иначе, anik79 е права - и ние имаме природа, но за съжаление малко са хората, които я пазят да е чиста.  ooooh!
Имаме рожденик.  Party

# 56
  • София
  • Мнения: 4 397
didoni честито ви ново колело  Hug
Ние имаме на Робифир и сме доволни гледах ги и на ДРаг когато купувахме, но това по ми хареса. Мисля, че беше малко по леко и гумите по ми харесаха ама вече не помня. На Митко  му махнахме помощните и той не иска да кара  Tired, свикнал е на тях да се подпира и като ги махнахме започна едно лакатушкане мъж ми издъхна 30мин.  Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 692
kimbolina сложете ги, но ги вдигнете равномерно от земята. Накарай го да бута с крачета. Така най лесно се учи.
anik79  селцето се намира на 50 километра западно от Щутгарт. В началото на планината Шварцвалт. В ниското сме, а отстрани навсякъде е само планина. Близко сме до Франция и до Швейцария. Казва се Bad Teinach-Zavelstein. Много е спокойно и красиво. Курортно селище е. Има около 150 огромни къщи и около 600 жителя.  В България има много красиви кътчета, но за съжаление всичко се руши.
Ето още две  снимки от терасата ни.

# 58
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Пак казвам страхотно и китно селце.

# 59
  • Мнения: 343
viki_hrisa голяма красота и страхотни снимки.

Общи условия

Активация на акаунт