Севлиево 5

  • 23 224
  • 367
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 14
Ахааа, начи може би тяхната майка понавестява двора ни честичко... и ни е съвсем комшийка  Laughing

# 316
  • Мнения: 2 433
точно така- тя е майка им.
Затова имаше предложение да кръстим едната кучка Франта, съкратено от шафрантия... Joy Joy Ама неможахме да и измислим фамилия на Франта и затова не се прие...

# 317
  • Мнения: 1
Mnogo ste mili.
Sygaljavam,no njamam kiriliza.Julis,ti si mi posnata,javno sme u4ili po edno i systo vreme v gimnasijata.Ima ja oste,nali.Galko,tuk pi6at mnogo malko sevlievski mami i to vse mladi4ki.Kak se givee v Sevlievo,ima li rabota?
Svaljam 6apka na vsi4ki,koito otglegdat dezata si v BG pri sega6nite obstojatelstva,as sym majka na blisnazi i mi e trudno da si predstavja kak bih se spravila v BG,no moge bi e vypros na nastrojka.

# 318
  • Мнения: 2 433
Жулиет, аз съм майка на 3 деца - и живея в България Joy JoyИстината е че просто го правиш. Вярно по уредено е в чужбина...и на мен ми се иска да живея там...но живея в БГ и се нагаждам. Да ти кажа -  справяме се! Усилията са ни повече - но това ни дава още по големи стимули да продължим напред.
Разкажи нещо за себе си. Дай снимка...да се сегя и аз коя си Mr. Green Не че съм клюкарка Joyпросто ми е интересно дали ще се познаем след толкова много години!

# 319
  • Мнения: 537
О, ние днес май си имаме рожденик.  Mr. Green
Тонита, да ти е жив и здрав малкия разбойник и много да те радва. И да има най-хубавото детство с най-добрата мама.  Mr. Green



и за мама:

# 320
  • Мнения: 2 433
честит рожден ден и от мен!
Живи и здрави да сте! Все тъй послушен и усмихнат!

# 321
  • Мнения: 67
Благодарим за пожеланията  bouquet
Почерпете се виртуално за здравето на Дамян
обещавам да пусна и снимки в близките дни

# 322
  • Мнения: 14
Жив и здрав да е и от мен и много да ви радва!

# 323
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Честит рожден ден на Дамянчо и от нас  Hug Hug Hug

# 324
  • Мнения: 179
момичета предложете ми място от където да купя торта за годинката  на малкия

# 325
  • Мнения: 67
честит празник момичета, пожелавам ви да сте много здрави и много засмени  bouquet
Ние миналата година вземахме торта от Империята (нали така се казваше фирмата , да не се изложа) , и не беше лоша . Поръчахме я с онези плаки - с картинка на мечо Пух , която така и не разбрахме дали може да ядем.
Тази година поръчахме от Росица , защото си бях наумила да  със захарни фигурки (които пък изобщо не можеш да ядеш без да си изпочупиш някой зъб), бяха я украсили много добре , а и беше доста вкусна.
Ще се опитам да намеря снимки и да пусна в албумчето ако искаш ги разгледай.

# 326
  • Мнения: 537
Шани, в Росица и в Империя може, и на двете места са много вкусни. Аз поръчах от Империя тази година, но имат само 16 и 30 парчета торти. С плаки бяха и двете, от тези които могат да се ядат. Понеже поръчахме по-малка излезе към 27 лв. И със страхотен крем.

# 327
  • Мнения: 2 433
добро утро. От империата съм малко недоволна въпреки че на всички детски рожд.дни поръчвам торти от там. Сега работят с един жълт крем...ужас... като ти го праснат и като украса.. ooooh!хич не съм доволна. Не че не са вкусни...но са малко кичозни. С плаките - биват.
Искам да ви похваля Плаза. За сватбата ми приготвиха торта по моя рисунка. Да не говорим че беше на добра цена и страшно вкусна. Гостите ми от другите градове специално я похвалиха!

# 328
  • Мнения: 179
Благодаря че се отзовахте бързо.Ходих и в Империя и в Росица,искам да е със снимка на малкия и в двете места правят такива но не знам кои са по вкусни по принцип не обичам торти с яйчен крем.Ако такъв е кремав Империя за който говори JuliS ще поръчам от Росицата.Само дето малко не ме устройват 30 парчета при толкова много гости.Както и да е от вчера сме на 1 годинка да ви се похваля. newsm38  Официално ще го отпразнуваме в съботана на 19,да не се чудите защо годинката е минала а още се чудя от къде да взема торта Grinning

Последна редакция: чт, 10 мар 2011, 14:09 от schani

# 329
  • Мнения: 14
Харесвам вкуса на тортите в Росица. Другите не ги знам  Laughing

Да ти е жив и здрав малчугана и много да те слуша!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт