Севлиево 5

  • 23 209
  • 367
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 127
Аз...Не знам какво да кажа ,нито как да го кажа . Това ме зашлеви преди малко във фейсбук . Искрено се надявам да я някаква мрачна шега

# 361
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 047
И аз го видях, дано наистина е някаква шега...Иначе няма да е честно Sad Защо толкова млад човек Sad

# 362
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
И аз преди малко го видях. Потресена съм! Не може да е истина!
Какво се е случило с вечно лъчезарната Петя? Защо толкова млад овек си отиде? Защо едно малко дете остана без мама????  Cry Cry Cry

# 363
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Съжалявам момичета, но е истина  newsm45
Много бързо се развиха нещата при Петето, скоро научих че ходи по доктори и вчера наша обща приятелка ми съобщи лошата новина. Не спирам да мисля за нея, а снощи не бях на себе си от мъка. В къщи всички сме потресени. За съжаление съм с малко бебе и няма да мога да отида на погребението, но тя ще ми прости. Просто си замина един хубав човек  Cry. Мир на праха и!!!

# 364
  • Мнения: 127
 smile3518 Почивай в мир Пете. Шокиращо е ,несправедливо и страшно . Не знам от какво е боледувала,дори не знаех,че е болна. Срещах ги почти всяка сутрин с мъжа и ,а дори не съм подозирала . Животът е кратък,момичета. Затова в навечерието на новата година ви пожелавам да цените всеки хубав момент и да раздавате щастие и любов на близките си. Признавам си,че аз не го правя често,но ще се опитам да се поправя. Желая ви много здраве.Нищо друго. Здраве за всички.
"Боже,колко мъка има по тоя свят,Боже" .
Страх ме е ,момичета. Много ме е страх...

# 365
  • Мнения: 67
Боже Господи, защо позволяваш толкова млади хора да си отиват Cry Cry Cry.Влязох за да видя една хубава новина от друга тема , а какво виждам.Не познавах лично Петя, но съм потресена и за недоизживяния и живот и за малкото й детенце, което нокога няма да види как расте и за близките й , които остават почернени завинаги.
Дано си на едно по-добро място Пете, бди над малката си дъшеричка Cry Cry Cry

# 366
  • Севлиево
  • Мнения: 57
Здравейте! Има ли тук наскоро родили мами, ако може да ми препоръчате добър педиатър в Севлиево, който да не практикува по старите методи. Имам предвид да не ме съветва да захранвам в трети месец, да започвам със сокчета или кисело мляко и подобни. Някой, който си "ъпдейтва" така да се каже информацията Simple Smile
Мерси предварително   bouquet

# 367
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Май няма такъв  Mr. Green
Иначе ние сме в Акта Медика при Николов. Не го слушам за захранвания и такива работи. Ще карам по моето виждане.

Общи условия

Активация на акаунт