Севлиево 5

  • 23 220
  • 367
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 18 036
не е нов.
Хотелът е много хубав. Стаите са светли и изискани. В цената е включена и закуска.
Гостите на хотела ползват безплатно басейна.

Ние там си настаняваме гостите - когато се наложи -  много съм доволна! няма да съжалявате!

Свърши то, върнахме се вече, вкарахме 5 гола и се прибрахме  Mr. Green

# 346
  • Мнения: 3 284
Мами знаете ли някъде да организират екскурзия до Турция от Севлиево.Някоя туристическа агенция. Praynig

# 347
  • Мнения: 2 433
Романтикс Холидейс - офиса е на крушевската спирка - сградата над заложна къща ОМОН. Много са продуктивни с екскурзиите - винаги имат групи и пътуват непрекъснато.
Успех.

Девойки - ДЕ СТЕ БРЕ????????
Майче да знаеш вече сме зачислени при вашата баба. тя ще ни е учителка и дано вкара в ред нашият Яни -Калпазани  Mr. Green

# 348
  • Мнения: 3 284
Романтикс Холидейс - офиса е на крушевската спирка - сградата над заложна къща ОМОН. Много са продуктивни с екскурзиите - винаги имат групи и пътуват непрекъснато.
Успех.

Девойки - ДЕ СТЕ БРЕ????????
Майче да знаеш вече сме зачислени при вашата баба. тя ще ни е учителка и дано вкара в ред нашият Яни -Калпазани  Mr. Green

Благодаря ти много  bouquet

# 349
  • Мнения: 14
Здравейте!
Тук сме си, ама си траем  Grinning

# 350
  • Мнения: 537
Разтичаме се по столовете от жега. Simple Smile

# 351
  • Мнения: 12
 Добър ден отново забравих за кирилицата Laughing опитвам се да намеря контакти на добър фризьор и козметик в Севлиево. Отседнали сме при роднини в Крамолин а края на отпуската приближава и мама трябва да се приведе малко в ред след почивката на село. Препоръчайте някой в центъра

Последна редакция: вт, 21 авг 2012, 15:42 от Murmoranka76

# 352
  • Мнения: 2 783
Здравейте мами от Севлиево   bouquet
Сестра ми и домочадието и , ще се местят във вашия край да живеят и понеже ще е точно в края на 4тата си бременност, ме помоли да разпитам из темите, къде бихте я насочили да роди? В Габрово, Севлиево или някой друг град? Желателно ли е да си плати,  да си избере екип или няма значение ?
Какво бихте я посъветвали вие?

# 353
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Аз ходя на фризьор в Център за самочувствие
https://www.facebook.com/pages/Centar-za-samochuvsvie%D0%A6%D0%B … 5/118341214867020
Имат и козметик.

# 354
  • Мнения: 67
Здравейте, хайде и аз малко да побутна темата Wink.
Знаете ли дали още в басейна на   хотел Хелиос се организирват курсове по плуване? И за още едни курсове ще питам- знаете ли нешо за такива по йога ?Мярна ми се някакъв афиш в болницата, но бях с едно ревящо бебе след ваксина и въобще не ми беше до четене, камо ли до записване на телефони Rolling Eyes

# 355
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравейте, хайде и аз малко да побутна темата Wink.
Знаете ли дали още в басейна на   хотел Хелиос се организирват курсове по плуване? И за още едни курсове ще питам- знаете ли нешо за такива по йога ?Мярна ми се някакъв афиш в болницата, но бях с едно ревящо бебе след ваксина и въобще не ми беше до четене, камо ли до записване на телефони Rolling Eyes

Дано въпросът да не е загубил давност, че е от септември, но йога има в сградата на медицински център "Хипокрена". Там може да провериш!

# 356
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Романтикс Холидейс - офиса е на крушевската спирка - сградата над заложна къща ОМОН. Много са продуктивни с екскурзиите - винаги имат групи и пътуват непрекъснато.
Успех.

Девойки - ДЕ СТЕ БРЕ????????
Майче да знаеш вече сме зачислени при вашата баба. тя ще ни е учителка и дано вкара в ред нашият Яни -Калпазани  Mr. Green


Ей, Юлка, опасна си, за всичко имаш инфо Simple Smile "Романтик холидейз" са добри, пътувала съм с тях и сега ще потретя, на 8-ми декември ще ходим до Одрин. Свекърва ми се занимава с набирането на екскурзианти, така да се каже. Ако някой се интересува ще дам координати!

Иииииии, знам аз, че Яни е при нея. Ами, ще го вкара в пътя, няма такова дето да й се е опряло. Разбира си от работата!

# 357
  • Мнения: 179
някой знае ли дали в Севлиево има офис на профи кредит и ако има къде се намира?

# 358
  • Мнения: 127
Здравейте, някой може ли да ми даде координати на детски оказион в Севлиево. Имаха магазин и в Габрово, но затвори, а бях много доволна от тях. Дали някой знае къде се намират в Севлиево

# 359
  • Мнения: 67
Мисля, че и тук затвориха, не съм чувала да са се преместили на друго място.

Общи условия

Активация на акаунт