LaRedoute - кодове - 28

  • 34 399
  • 449
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 330
На мен пък не ми пращат НИКАКВИ кодове.Питам се защо ли?! Може да не ме харесват  Shocked

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 021
хайде и аз тук  bouquet

за да не спамя темата да питам отново, имате ли инфо пощите в София ще работят ли утре?

# 17
  • Мнения: 930
Страхотно оформена тема Hug благодаря на всички , които се трудите над нея  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: X
Поздравления за темата!!!
Аз малко да оспамя...имам от бежовите тренчове за размяна, някой ако иска да свирка. Днес пуснах с малкото сахариенче- 59994, не ми е пратен лично, ако дойде дано има с кой да сменим номерата, че на мен ми трябва най- големия. Ако някой има интерес, моля пишете на лични! Благодаря и извинете за спама.
Да спомена, че пробвах да ползвам (повторно) 30813- хвана ми се, обаче на 3-та стъпка ми изписа, че не мога да се възползвам или нещо такова, не посмях да натисна бутона... Embarassed А първия път го ползвах преди месеци- успешно. Странно...досега такова съобщение не ми е изписвало, не намерих обяснение в темите.

# 19
  • Мнения: 32
Момичета днес ми пратиха 25178 - за БД

# 20
  • Мнения: 324
И аз като Cvetelinka заменям най-малкото сахариенче за по-голямо, като дойде. При мен лови само единият код  Confused

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 127
  bouquet  bouquet  bouquet /благодаря за темичката
момичета ако някой има това и не му е нужно може да направим замяна за нещо или да му пусна някакъв друг подарък
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=pp … urecode=001RQ0186
Някой беше писал преди време,че заменя същото одеалце за друг подарък,дано да се включи   Peace  не помня кой беше   Whistling

Благодаря за Новата тема    bouquet

# 22
  • Мнения: 59
да следя Peace

# 23
  • Мнения: 0
Айде и аз да цопна тук
мамаВ  bouquet

# 24
  • sofia
  • Мнения: 176
  bouquet  bouquet  bouquet /благодаря за темичката
момичета ако някой има това и не му е нужно може да направим замяна за нещо или да му пусна някакъв друг подарък
http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=pp … urecode=001RQ0186
Някой беше писал преди време,че заменя същото одеалце за друг подарък,дано да се включи   Peace  не помня кой беше   Whistling

Благодаря за Новата тема    bouquet

Аз бях, но вече го замених. Обаче имам още едно в наличност, та ако ме изкушиш... Grinning

# 25
  • Мнения: 46
Здравейте, имам проблем с кода за раничката Спайдърмен 10332, който ми е изпратен лично. Не мога да намеря нещо, с което да се лови. А вече пуснах една поръчка с този код и беше успешна. Да не би да не се лови затова, защото вече съм пуснала една поръчка с тази раничка. Пробвах с прословутите сандалки, но не стана. Сложих и тениски от новата колекция детски пак не стана. Ако някой може да помогне ще бъда благодарна.

# 26
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Hug Hug Hug

мамаВ благодаря за новата тема, пожелавам да я напълним с нови работещи и интересни кодове и дано ограничим спама до минимум за да е лесно да се чете  Hug

Както писахме и преди темата е по-скоро информативна, а не дискусионна и още веднъж Ви моля да редуцираме спама до минимум - като не пращат кодове на мейлите - все някой от темата ще заработи  Wink

# 27
  • Мнения: 201
Страхотно оформена тема!   bouquet
За да не спамя само ето един линк към аубанците, който получих вчера -  има разлика със заглавната им страница.

# 28
  • Мнения: 90
Момичета скоро имам сметка само от 20 евро и не ми се плаща доставка още 5 евро моля да ми дадете някъв код ,пробвах с всички дадени до сега ама не стават,дане би да има вче някакв лимит на сметката!!!

# 29
  • Мнения: 1 140
Здравейте, имам проблем с кода за раничката Спайдърмен 10332, който ми е изпратен лично. Не мога да намеря нещо, с което да се лови. А вече пуснах една поръчка с този код и беше успешна. Да не би да не се лови затова, защото вече съм пуснала една поръчка с тази раничка. Пробвах с прословутите сандалки, но не стана. Сложих и тениски от новата колекция детски пак не стана. Ако някой може да помогне ще бъда благодарна.
Кодовете могат да се използват само по веднъж на един акаунт.

Sisss , всеки код си има условие. За да ти се задейства, освен че трябва да е валиден за твоя акаунт, трябва и да изпълниш условието му. Всичко това е много добре обяснено в първия пост  Peace Освен това там са и всички кодове, които се знаят до момента заедно с условията, при които действат. Лимит на сметката няма.

Последна редакция: пт, 01 май 2009, 20:49 от pepi7096

Общи условия

Активация на акаунт