Идват лято и море, Дюкан по бански ще ни съблече - 180

  • 22 625
  • 478
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 276
добро утро мили4ки!
Мименситка, страхотно кафенце!благодаря!
Бижу, искрено ти съ4увствам!оздравяваи бързо мили4ка!липсваш ни!

# 451
  • Мнения: 63
Добро утро и от мен!
Доживях на Мименситка кафенцето (всъщност чаках чая)  Hug
Бижу, скоро да се оправяш  Hug
Прекрасни снимки видях от Прага  Crazy Много красив град, обаче с Happysmile е още по-хубав. Мила, сияеш направо  Hug
Аз да ви кажа как изкарах вчера: много весело беше и покрай търчането след бебка, ниой не забеляза какво ям и не са ме канили, нито са ме питали защо не ям определени неща  Flutter Обаче си взех домашно приготвения обяд (по идея на Мастерчето, за което много й благодаря  Hug ), който по вид много се доближаваше до празничния. Е, при по-обстоен преглед,  щяха да се открият 7-те разлики  hahaha , но ми се размина   bowuu Та галата ми отново беше малко десерт.
Михи, пак да питам къде си  Hug

# 452
  • Мнения: 0
добро утро на всички и успешен ден  smile3525

# 453
  • Мнения: 5 001
Ку-кууу, ДобрЮтрооооо


Рошавка,честита ти трета Писах ти...


Gardenia Винаги има начин....Нали знаеш приказката"Няма начин, да няма начин"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

ОБИЧАМ ВИИИИИ...ЦЯЛОТО СТАДО!!!

# 454
  • Мнения: 2 425
Добро утроооо  Hug
Аз се завърнах от хойкането  Laughing. Имах дооооста прегрешения, май минах в четвърта  Crazy. Кантара тази сутрин ме показа пак 62 кг., което значи че не съм качила  Flutter. От 10 съм официално в четвърта уж. Изкарахме си страхотно, добре ми дойде. Снимки може и да пусна по-късно.

Ниалкаааа, видях ти снимката  Hug. Мнооого готина африканка  Heart Eyes. Честита ти годинка дюканска  Hug със закъснение.

Татитче, видях и твоите снимки, мноооого готина булка  Heart Eyes

Яжка, Хеписмайл, много хубави снимки от вас видях  Hug

Само не видях снимки от понеделнишката среща  Crazy. Вещи, Монрое, никой ли не снима бе  Laughing

# 455
  • Мнения: 170
Писна ми  #Cussing outЧетвърти ден съм 64.400кг.ни нагоре, ни надолу,докога ще продължи това чудо,искам пак да си отслабвам.Свиквах да си свалям по стотина грамчета всеки ден и сега ми е много кофти.Така исках да си променя линийката,дано до няколко дни вече да се срещнем с МЦ.Момичета как сте вие в този период Rolling Eyes

# 456
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
noni2009 на мен ми закъснява вече 9 дни и като чета тук какво пишат другите жени предполагам е от това или поне се надявам да е от това.

# 457
  • Мнения: 5 001
Писна ми  #Cussing outЧетвърти ден съм 64.400кг.ни нагоре, ни надолу,докога ще продължи това чудо,искам пак да си отслабвам.Свиквах да си свалям по стотина грамчета всеки ден и сега ми е много кофти.Така исках да си променя линийката,дано до няколко дни вече да се срещнем с МЦ.Момичета как сте вие в този период Rolling Eyes
Ей! Я се успокой де  Hug Hug Hug
Какви са тия истерии...
Не може постоянно да се сваля....Има и периоди в които не се сваля.Тогава кожата се свива и така не висва и не се отпуска.Я се премери със сантиметъра да видиш,че си намаляла на обиколки  hahaha hahaha hahaha
Спокойно.Всяко нещо си се случва точно както трябва.
Недй да очакваш всеки ден да имаш минуси..То няма и да е здравословно.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

За цикъла ...И на мен ми закъсняваше първоначално.Нормално е! Организма се пренастройва,свиква с шока да загуби килограми......Всичко се нормализира после! Не се стряскайте.

# 458
  • Мнения: 45
Добро утро, момичета  bouquet!
Започвам да пиша по-редовно, че така усещам, че ме следите и конролирате и не се оливам толкова Simple Smile
Днес ми е П ден и залагам най-вече на рибата и яйцата.
Много се радвам, че пак съм на работа и далеч от хладилника Wink Иначе плюсът е по-малък от очаквания 800гр. С кеф ще ги съборя, че и отгоре  Twisted Evil
Хеписмайл, давай смело, малко ти остава   bouquet  bouquet  bouquet !
Мастерче, и ние те обичамеее  Hug Hug Hug

# 459
  • Мнения: 30
Добро утро на най-готините Дюканки и Дюканци(май скоро не сте писали)

Писна ми  #Cussing outЧетвърти ден съм 64.400кг.ни нагоре, ни надолу,докога ще продължи това чудо,искам пак да си отслабвам.Свиквах да си свалям по стотина грамчета всеки ден и сега ми е много кофти.Така исках да си променя линийката,дано до няколко дни вече да се срещнем с МЦ.Момичета как сте вие в този период Rolling Eyes
Трябва да се успокоиш малко защото може да си стоиш същите кг,но да сваляш на см,което е по добрият вариант.Нека си слаба тогава няма значение колко кг си точно Peace
А и нали се сещаш че 1 кг се сваля за около 10 дни...което е абсолютно нормално.Има мацки които и цял месец не смъкват нито качват....режимност и голято търпение  hug
При мен нищо ново 1 кг ме дели от целта,но е много упорит и ще ме ядоса...
Видях страхотни снимки-браво момичета  bouquet напред и в същия дух.
И двете булки са ослепителни Heart Eyes,щастлив семеен живот и скоро по едно бебко да ви радва.
Лек ден ви желая и за всичките  Hug Hug Hug

# 460
  • Мнения: 201
Добро утро на всички  Hug Hug
Много сте изписали през почивните дни  Mr. Green После ще се връщам да дочитам  Grinning
Онзи ден направих 2 месеца с вас   bouquet Благодаря за подкрепата и напътствията  Heart Eyes
Равносметката е 10 свалени кг. и много сантиметри  Sunglasses Малко по-късно ще публикувам актуални снимки  Flutter

# 461
  • до Бургас
  • Мнения: 76
noni2009-Дюкан казва, за 10 дни 1 кг, така че чакай и не се отчайвай, аз точно на 10 дни свалям по килце. Hug
Точица -Честита месечинка и чакаме снимки Hug  bouquet
Менюто ми за днес;
закуска: Чийз кейк
обед: мусака от тиквички
след обед: кремче от извара желирано
вечеря: Пиле със зеле
cote, Точица, vani_nik, Vall71, mihi69, reni06, ВИКИТО, sneji_bs, Nyala, nikolincheto, pink85, Боби1973, galichocho- Hug Hug Hug

# 462
  • Мнения: 4
ДобрЮ Утрооо ,бандааа  Hug
Татитт - великолепна булка си - прелестна и лъчезарна   bouquet остани си все така усмихната и пак ЧЕСТИТО!  Hug
Филюдка - как си ,мила  Hug дано се оправяш по-бързо  Peace
По повод Дюканската ни среща в Дряновския манастир - природата там е разкошна - чисто,свеж въздух... красота ...запознахме се с Gardenia  Hug - много  готина мадама с чудесно чувство за хумор... посмяхме се ,побърборихме и
се възхитихме на бързото обслужване и прекрасните омлети  Joy ... малиии,къв глад ме беше подгонил  ooooh! ...
Стел - честита кола ... леко и безаварийно каране  Peace
Флучия - благодаря ти,мила, за поздравите за именния ден  Hug знам ,че според католическия календар Св. Ирина е закрилница на Мирославите и
 на 05-ти май имам празник,ма така и не се научих да го празнувам  Blush видях ти  новия аватар - страхотна си... евала  Peace
Михи69 - къде си? Добре ли си,нещо гледам не си писала ... следващата дестинация е Велинград... яхууу... ще се видим  Hug
Музичка - много ми хареса поста ти за трета фаза  Peace
Кали08,Люси - стискам палци третата ви да върви по план и без отклонения и сътресения  Hug
Дари68,Джени,Кри,Нелсън,Венерас,Танчетооооо- де си  newsm78
 - на всички мнооогооо  Hug
Мис Тира,Ниала,Яжка - видях ви ... чудна промяна  Peace дет сА вика страОтни сте  Hug
Ivben - добре дошла и успех с режима  Peace не се притеснявай,тези 40-45 кг ще си докато се усетиш ,само бъди режимна и търпелива  Hug
Ниала - честита Дюканска годинка на патеричка  Hug
Благодаря на всички за поздравите за именния  ден на млачо  Hug
Мастерче - нъл знаш  Joy обичъм тъ беее  Hug
Разпънах чаршафа пак ,ама тъй като ме нямаше няколко дни ...
ЕДИТ - ами забравих да се отчета - 84.2 съм,пазя си минуса от преди това и нямам плюс  Joy доволна съм,от утре съм на П дни... дано се размърдам

# 463
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Добро утро и от мен!
Днес съм без промяна. Последен П ден ми е и от утре съм ПЗ. Намислила съм да си набъркам едно фрикасе с гъби.   chef За днес имам телешки кюфтенца и рибен пай.
Това е от мен за днес!
Лек и отслабващ ден!  Heart Eyes

# 464
  • Мнения: 0
Добро утро дами
 Gardenia---здравей тук съм, имах работа и аз като Мименситка  си играя с 2  кг не падам под 90  кг  това ме влудява .Вече не знам какво да направя. Нещо ми и скапано, нещо ми се бави МЦ, нещо не знам. Пак се хаквам в някаква дупка и мразя тези състояния. Благодаря ти, че се сети за мен и ме търсиш това беше много мило, много   Hug Hug Hug Hug за теб и сладичкото Наде Hug Hug
Вчера бях - 1 кг Днес съм + 400г няма с какво да се хваля падам, падам и ме няма Tired Tired Tired Tired Tired Tired

Общи условия

Активация на акаунт