Почнахме с голям ръмеж, МАЙ дойде, а с него и същинския бебевалеж! Тема 39

  • 19 047
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1
Честито на ваня1975 Simple Smile пожелавам ви да ви е жива и здрава малката и много да ви слуша  Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 86
Честита  дъщеричка на  Ваня1975 ! newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 moresmile newsm74 newsm18 newsm18 newsm18
наздраве  на  таткото! cheers

# 242
Ваня1975, честита дъщеричка! да ти е жива и здрава и да не спира да радва мама и тати  Two Hearts

# 243
  • Мнения: 3
Честита  дъщеричка на  Ваня1975 и от мен  bouquet

# 244
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
ЧЕСТИТО НА ВАНЯ И ДЕСИ!ДА ИМ РАСТАТ РОЖБИТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!
МАМА Е СТАНАЛА И MARIA-CHIARA,НО НЕ ЗНАМ НИКАКВИ ПОДРОБНОСТТИ.


При мен положението ставада си такова мамата-днес изтекоха малко количство околоплодни води и не знам от сега нататък какво ще става,как ще пътувам с Плевен,кой ще гледа Божа и ей такива битовизми.

# 245
  • Мнения: 8
Честито на всички нови майчета!Да са ви живи и здрави дечицата!  bouquet

# 246
  • Мнения: 204
Е Сиска за къде бърза малката Мина,дано вси4ко е наред. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover PraynigИзпрати ми Божа ,аз ще я гледам. Laughing

# 247
  • Мнения: 87

Честита бебка и на Айла! Браво на момиченцето, голяма бебинка! Бързо възстановяване на мама и да се прибират вкъщи в женското церство! Simple Smile
Честито на Ваня1975!Да им е жива  здрава малката принцеса, много да радва мама и татко и да има прекрасно детство!
Честито и на Maria-Chiara! Да им е живо и здраво момченцето!
Да се отчета,днес бях пак при док, главичката на малката е много ниско вече, но все още нямаме разкритие и май не смята да излиза тези дни! #Crazy А аз така се надявах вече да реши да излиза..., ама не! Naughty Както си мислех,че няма да си дочака термина, май ще излезе,че ще го просрочи! А ние с Ваня бяхме с еднакъв термин..., ама няма как ще чакаме!
Сиска, изобщо не се тревожи! Искам да ти кажа, че всяка седмица бебето ми го мерят и две седмици по ред беше по-малко,според тях, от предните! Така,че не се шашкай! А това за албумин в урината може да се диагностицира САМО и ЕДИНСТВЕНО като дадеш за изследване урина!!!
Мами, да ви питам, вашата плацента коя степен/градус е?
А и да кажа, този италиянски депилатоар, могат италианците да си го заврат.....искам да кажа изобщо не се занимавайте с глупости, ами хващайте бръснача и смело напред, защото ако чаках на прекрасния депилатоар, щях да си ходя с интимна прическа проскубана хиена!!!! Joy


# 248
  • Мнения: 4
marsia_kzl да ти кажа и аз не съм от най-разхождащите се. Хем ме мързи и не ми се ще, хем ме заболяват краката, а пък ако имам някаква работа си ходя с колата  Laughing
Честито на Ваня и щастливия татко "вестител", на Айла и Maria-Chiara. Усмихнати бебоци и бързо връщане в къщи

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
4естито на мама Ваня 1975 и мама Мария-Киара(ама тя с моя термин)да са ви живи и здрави слън4ицата,бързо възстановяване на мамите и наздраве на татковците  Drunk cook cheers хайде веселете се... Сиска как така малко води  Shocked бързо на преглед и да пишеш как си... Praynig Peace HugС теб сме  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 250
  • София
  • Мнения: 2
Честито Ваня1975 и татко! Да сте живи и здрави цялото семейство и много, много щастливи!
Честито на Мария-Чиара!

Сиска, стискаме палци и сме с теб!

При мен мързела достигна космически размери, а и съм огромна вече...

# 251
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте пак  Grinning За жалост не съм се разраждала май още  Confused Макар че тая сутрин се будих от болки и контракции, само че ще чакаме четвъртък за преглед (след станалото с Деси мисля и аз да посетя и друг доктор..) че по работещите в момента кабинети ще излезе твъърде солено...

Не съм писала, защото нали ви се хвалих че си имаме годишнина с таткото и от няколко дни връзката ни рязко се промени и вече нямаме май никакви от проблемите, за които може би съм споменавала.. Дано остане така и занапред, не мога да се откъсна от него да се наслаждавам на хубавите моменти дори колкото да вляза тук да драсна 2 реда..  Heart Eyes

Честито на Деси и на Айла, на Ваня и Мария-Киара! Чакаме ви с нетърпение да пишете за бебчовците и да дадете по някоя снимчица  Party

п.с. Елфичка, адски готино ти е коремчето!!

# 252
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Честити рожби на Ваня и Мария-Киара!

# 253
  • София
  • Мнения: 86
Честито на Мария-Киара!
 newsm51бебз   радвам  се за  вашето щастие, като преродени  а ! txtloves  loveuuu
Сиска, стискаме палци , много бърза това бебче! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 254
  • Мнения: 3
Момичета, дайте ми име и парола на албума,моля Ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт