Почнахме с голям ръмеж, МАЙ дойде, а с него и същинския бебевалеж! Тема 39

  • 19 050
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честито на Мария-Киара и Ваня1975 много да ви радват малките слънчица и бързо възстановяване на вас  newsm51 smile3525 newsm51
Дидочка мила и при нас положението е същото през деня Евелин си яде на три часа а през другото време си спинка ,но дойде ли къпането и кошмара започва - в смисъл че кърмя я и след 1 час се събужда и пак зяпа дам й да суче точно 5 мин. заспива и после през 2 часа до сутринта се храним.Но аз не давам АМ а само кърма незнам дали е нормално но вчера като идва педиатъра както споменах вече е наддала 500 гр. но ако продължава така мисля да му се обадя и да питам дали да дохранвам защото и аз незнам колко изсуква на едно ядене и това ме притеснява  #Crazy

# 256
  • Мнения: 28
Честито на Мариа Киара и Ваня1975! Да са ви живи и здрави съкровищата и много да ви радват!
Бебз радвам се за теб 4е така се е променила връзката ви!
Сиска стискам палци вси4ко да мине наред ако наистина е тръгнало да излиза бебчето!  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
И малко се успокоих, че не съм само аз която я е хванал мързела - особено последния месец! А иначе се самоуспокоявам, че сега ще си почина малко повече - защото да имам енергия за после!  Simple Smile

# 257
  • София
  • Мнения: 155
Честита радост на таткото и мама Ваня1975!
Честито и на Мария-Чиара!

siska79, ако не можеш да стигнеш до Плевен, мога да ти препоръчам док от ГО, когато ми се е налагало е идвал веднага, ако не е на смяна в отделението, винаги се е отзовавал на петата минута -  не говори много, но пък само положителни отзиви има за него като професионалист.

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 180
ВАНЯ1975 честита ви дъщеричка!
Жива и здрава да е и много да ви радва !!!


Сиска , стискам палци за теб !

# 259
  • София
  • Мнения: 2 430
Сиска,за Плевен за доц.Йордан Попов ли имаш в предвид,че ще ходиш?Защото си споменала само доцента от Плевен,ако е той няма да сгрешиш.Той води цялата ЖК на сестра ми,направи и секциото.А преди бременността се беше заел с нейното лечение,защото беше с ендометриоза и миома.Така,че ако става въпрос за доц.Попов си направила много добър избор Peace

# 260
  • Мнения: 1 951
Сиска,за Плевен за доц.Йордан Попов ли имаш в предвид,че ще ходиш?Защото си споменала само доцента от Плевен,ако е той няма да сгрешиш.Той води цялата ЖК на сестра ми,направи и секциото.А преди бременността се беше заел с нейното лечение,защото беше с ендометриоза и миома.Така,че ако става въпрос за доц.Попов си направила много добър избор Peace
Аз да кажа от името  на Сиска - за доц. Стойков става въпрос. При него ходи тя  Peace

# 261
  • Мнения: 66
За имената, аз не мисля да променям името, което сме си избрали ако родя утре само защото е Гергьовден. Пък и да има 2 празника на един и същи ден не ми се струва добре.
Peace
И аз така,какво ако родя на 6 май,това,са суеверия...."дошло с името си",ако се съобразявахме с това отворете да видите на вашите рожденни дни какви именници има Mr. Green
Тук нещата опират до това,че Гергьовден,Димитровден,Ивановден са по-известни и има повече празнуващи.

Абе хора, на вас приятно ли ще ви е да имате и рожден ден и имен ден на една дата??  Crossing Arms От сега ви казвам как ще ви прекарват с по един подарък, и после цяла година ... нищо. Айде мерси, не съм привърженик аз на тия "дошъл с името си".
Нека имаме повече поводи за празници през годината    Peace bouquet, ама ха!  Grinning

При мен освен подути глезени и много активно бебе - то беше така от началото, не знам къде и сега намира място да се върти - май няма нищо ново. Надявам се това, че е активно, да не е проблем ... Ама тука са много зле нищо не ти казват, сега знам ли да се притесня ли да не се ли притеснявам...  newsm78

Честито на всички майки и новородените бебчета! Да са живи и здрави и големи да пораснат!   smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 newsm67 newsm67 newsm67

# 262
  • Мнения: 626
Честито на Ваня и на Мария Киара !!! На бебчетата да папкат и слушкат много , на мамите бързо възтановяване и прибиране в къщи !!!! На татковците НАЗДРАВЕ !!!!!!!

Ето ви нещо да се посмеете http://www.tcnj.edu/~hofmann/humor/Misc/funkids/kids.htm

# 263
  • Бургас
  • Мнения: 9
честито на родилите майчета!!! да са живи и здрави бебенцата им!!! и да слушкат, папкат и наддават като бебе Евелин, бебе Гого, бебе Калин и бебе Маги  Hug  (да не се обиждат другите мами и бебчета - за тези скоро писаха, затова ги запомних)
Сиска, с теб сме!!! всичко ще е наред!
на неродилите мами - момичета, малко ни остана - хем ми се иска вече да минава и да я гушкам малката, хем започнах да ценя последните ни мигове 2 в 1 - как си се върти, бута, хълца в мен малката мишка Simple Smile аз мислих много и реших на 7.05., ако няма разкритие и не се е смъкнала, да не я насилваме да излиза... 8,9,10... ще я видим как е. стискам палци на всички на прегледите им.  Казабланка, за плацентата ми и градуса й казаха нещо, но не запомних. за зрялост Давидков не говори, каза, че било остаряло, той прави Доплер и преценява дали има достатъчно подвоз на хран.вещества до бебето - ако няма, значи плацентата вече не върши работа. за моята каза, че била "гадна", но до 10.05. мога да устискам, 14 - краен срок.  
Браво на бъдещите майчета, които изглеждат супер! аз не се вредих покрай празниците, надявам се на 7.05. да имам време и за козметик, и за педикюр и маникюр (така, като ви чета, май ще е с безцветен лак), за фризьор - сама ще се боря Simple Smile Елфичка - супер  си! верно, къде се е скрил тоз голям човек в това сладко коремче??? аз съм като кашалот вече, едва се изтъркулвам от леглото нощем до тоалетна - но въпреки мързела, си имам 1-2 часа на ден разходки, мина времето, в което се чувствах секси  Rolling Eyes
а за името - въпреки, че татко ни е Георги и го попитах, ако се роди утре, иска ли да е Гергана, каза, че си остава Анна Simple Smile  Бърбери, и аз мисля така - нека си има 2 празника, а и да не се засича с празниците на други членове на семейството - всеки да си има отделен най-добре  bowuu

# 264
  • София
  • Мнения: 5 247
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН, МИЛИ МОМИЧЕТА - МАЙЧЕТА: ДЕСИ, МАРИЯ КИАРА, ВАНЯ 1975, АЙЛА! ДА СТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ КАТО МАМИ И РОЖБИЧКИТЕ ВИ ДА СА ЗДРАВИ И ПОСЛУШНИ!

# 265
Честито на всички майчета, които вече гушкат своите съкровища.

Сиска, стискам палци всичко да е ок. Бебка явно иска по-скоро да докаже на онзи лекар, че не е толкова малка, а напротив е готова за раждане. Успех!

# 266
  • Мнения: 310
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА,ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!!!!!

 smile3504
Днес като се разхождах и ми се прииска да бутам вече количка 1stroller с едно малко, живо и здраво момиченце.Корема взе да пречи много.Още оправяме къщтата,остана да оправя гардероба и леглото. Имам вече нов шкаф за банята и към кухнята за бебешките работи. smile3501 smile3522

# 267
  • Мнения: 849
Еееех, какъв хубав бебевалеж!!! Честито на всички нови мами за новородените им бебчета! Най-вече да са здрави, да папкат много, да спинкат спокойно и да се усмихват често!Момичета, ще направя нов албум за близначките ми, защото ми се иска да го споделя и с момичетата от близнашкия форум - той ще е без парола. Надявам се не възразявате. след малко ще пусна линк.

# 268
  • Мнения: 193
Момичета, леко нахлува във вашата тема, за да ми дам мъничко подробности за Maria-Chiara. Днес сутринта към 3.10ч се роди Максим,  с ударение на А-то. Мерки и теглилки - 3350гр и 52см . Раждането е минало доста бързо и болезнено, първи болки към 22ч, към 1ч и нещо контракциите били на 4 мин и са отишли с Митко в болницата. Малкият голям мъж се е родил към 3.10ч със стремглаво изскачане и изпъната напред ръчичка  Laughing Laughing Laughing
Щастливата мама е добре, изморена, разбира се, ще ги изписват в края на седмицата....

# 269
  • Мнения: 849
Момичета, ето снимки на бебките - http://www.may2009.snimka.bg/album.php?album_id=373251

Общи условия

Активация на акаунт