За прегледите при гинеколог и вzемането на цитонамаzка..?

  • 3 863
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Гласувах с трета опция.Правя такъв преглед на повече от година веднъж.

# 31
  • Мнения: 955
Ходя веднъж в годината, въпреки, че да си призная го правя от 2-3 години  Embarassed. Смятам за напред да съм редовна  Peace.

# 32
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Цитонамазка и профилактичен преглед правя 1 годишно,но ако имам някакъв проблем ходя веднага за да не стане по сериозно. Peace

# 33
  • Мнения: 26
Аз съм от тези които ходят на всеки 6 месеца. Искам да съм спокойна,че съм здрава, дори и когато се чувствам добре.
Но за съжаление се наложи тази година да си сменя личния лекар (за постоянно в Бургас) и съм много разочарована от безхаберието тук. Миналата седмица отидох на годишен преглед и да ми изпишат рецепти, че вече в аптеките отказват да дават без тях. Е, оказа се, че получих само рецептите, но не и прегледа. Попитах си я аз няма ли да ме преглежда, а тя каза, че няма нужда (става дума за д-р Каменска). Иначе е мила и любезна, но аз си запазих час за годишен преглед. Поисках си и направление за гинеколог, но ми каза, че вече цитонамазката се заплаща вече. Странно!!! Но май наистина вече се плаща Rolling Eyes
Та дори и да си сериозен и искаш да си правиш годишните прегледи май пак на частно става. Така поне като си плащаш получаваш това което искаш newsm78

# 34
  • Мнения: 1 425
Всяка година ходя на профилактичен преглед и цитонамазка  Peace.

# 35
  • Мнения: 1 691
Ходя на профилактичен медицински преглед (цялостен) средно на година и половина - все не успявам точно на годината  Embarassed Цитонамазка са ми правили последните два пъти. И тъй като процедурата втория път беше много гадна, май все гледам да отложа следващата.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
На 6 месеца. Това е и новото при гинеколозите-преди беше на година, но сега са съкратили срока,
Абсолютно.И аз почвам така.Особено след последния път,задължително.Не,че съм имала лоши резултати,но ......както и да е.Много е важно,моля ви,не пропускайте прегледите си!!!!

# 37
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
И аз гледам поне веднъж в годината да кацна при гинеколога, но не винаги се получава. Като цяло съм немарлива към собственото си здраве.
И аз съм така  Embarassed, но като имам проблем гледам да отида

# 38
  • Мнения: 6 078
допреди година на 6 месеца,но сега вече има година и съм си записала час.

# 39
  • Мнения: 626
За съжаление нямам такъв навик . Преди винаги съм ходила само като имам някакъв проблем . Сега съм бременна и си ходя често, надявам се и за напред да продължа да ходя профилактично поне един път годишно .  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 3 064
Преди да забремея не съм ходила, но сега смятам да стана по-редовна. Бях пропуснала две години след раждането, но миналата седмица отидох. Като че ли с годините ме хващат страховете. Никога не съм ходила по доктори ако ми няма нищо.

# 41
  • Мнения: 1 650
Ходя на 6 месеца- имам раничка първа степен.

# 42
  • Мнения: 4 965
Преди да забременея не бях ходила с години. Оказа се, че имам раничка и ПАП-2. Това ми създаде куп ядове. Загубих първото си дете в края на 6-ти месец, заради възпаление на въпросната раничка. Оттогава ходя всяка година, че и по 2 пъти. Мразя да ходя на гинеколог, но задължително го посещавам Също и мамолог. Радвам се, че имам допълнително здравно осигуряване и (дори и да не ми се ходи или да не намирам време) ме привикват на задължителни пълни изследвания всеки април.

# 43
  • Мнения: 2 677
На профилактични прегледи ходя през три месеца. Имала съм гинекологични проблеми и знам колко важни са тези прегледи.
За цитонамазка - един път в годината.

# 44
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Един път в годината. При съмнения за нещо от гинеколога - на 6 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт