ОКТОМВРИйското човече за море мечтае вече

  • 10 722
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 217
Страхотна е одата, браво, Тинче! Дано да има ефект, както си го пожелала....  bouquet

# 286
  • Мнения: 567
Хубава е одата   bouquet

# 287
  • Мнения: 920
Мацки спокойно, убедена съм, че някой го е направил без да иска Peace  Едва ли някой ще седи да трие чужди албуми в къщи, защото няма какво да прави. Много е неприятно, но се случват такива неща Hug

# 288
  • Мнения: 48
Ехо привет и от нас.Не сме редовни, ама в това топло време все сме навън, ще гледам вечер да се включвам защото Александра взе да заспива по рано и ще ми остава време малко за форума.Аз също ще пиша тук, защото така или иначе не съм канена в новата тема.Много лошо се получи, дали има други такива като нас с две теми се питам.Аз не съм в час със скандалите и кавгите които са довели до това разделение, защото не съм влизала от 2 месеца.
Неди голяма сладурана си имаш.Доста стабилно стоите, ние все още не.
Гале как е Маги.Оправя ли се с обривчетата.
Имаме си гледам талант в темата Константина ,включете ни и нас водата ако може.
Адашката Нина доста неприятна случка с детенце си преживяла едно голямо гуш от нас HugЗа хемоглобина нашия беше 103 и педито каза че е малко нисък.Затова увеличих жълтъка на половинка.От няколко дена предлагам месо пилешко, но хапваме по малко,утре ще дам пуешко да видим, но явно пак като зеленчуковите ще мине месец и повече докато изедем цяло пюре.Иначе от зеленчуците хапваме картоф, морков, тиквичка,грах, карфиол, спанак.Царевица и домат дадох миналия ден в едно пюре но не се хареса и затова ще и го предложа по нататък.Плодови също хапваме.Абе с две думи не ми е злоядо детето пу-пу.Обича да сме навън и да се вози в количката.Излизам с две мами на които децата хич не искат да стоят в количката и се носят на ръце.
На мерки и теглилки сме в понеделник.Миналия месец бяхме 8 кг и 67 см.
Ами това е от нас Hug

# 289
  • Мнения: 80
Ето ме и мен  Mr. Green и нас ни няма в албума, нито Светлето и бебе Александра  Shocked
Неди, след малко връщам линийката, модератор ми направи забележка, че подписа ми е много голям и направо го махнах  Party, но линийката обещавам ще върна.
Ние днес хоцкаросвахме с едни приятели балетисти и много добре си прекарахме, бебетата бяха намазани с 50 SPF фактор крем,но не и майка им и познай, ще прибягна и аз до пантенола.

# 290
  • Мнения: 2
Хм и моето албумче го няма, но то и нямаше много снимки в него. Интересно какво се е случило  newsm78

mylili
много сте сладки пу-пу Heart Eyes

Константина Честито за новият дом   bouquet Очакваме снимки Wink Одата е супер  Heart Eyes но нас ни няма  Crossing Arms а ти пратих инфо.





# 291
  • София
  • Мнения: 285
Мацки спокойно, убедена съм, че някой го е направил без да иска Peace  Едва ли някой ще седи да трие чужди албуми в къщи, защото няма какво да прави. Много е неприятно, но се случват такива неща Hug

За да бъде неволна грешка, трябва да си голям майстор, за да затриеш толкова албуми един след друг.

Един нормален човек ще изтрие един , два албума и ще се усети, че прави тотална грешка и ще спре,

и ще вземе веднага да напише във форума какво е сторил, за да не предизвиква нашите реакции!

# 292
  • Мнения: 177
Константина браво бе  Hug но и нас ни няма в одата  Sad

# 293
  • Мнения: 2
Имам въпрос свързан със снимките - ако са изтрити всъщност (защото не откривам и моя албум), то как ми се появява аватара като съм дала линк на снимка от въпросният албум.  Thinking Дано да сте разбрали какво имам впредвид.

# 294
  • Мнения: 189
но нас ни няма  Crossing Arms а ти пратих инфо.
[/i][/color]

Ще с епоправя възможно най-бързо.Тука покрай компа има един билюк листи.... Blush

Имаме си гледам талант в темата Константина ,включете ни и нас водата ако може.
Давай на ЛС ника ти и име на бебоче с характерни нещица-от къде сте,какво правите и всякакви такива,за които се сетиш,да мога да вържа римичките....и ще те добавя и теб.

За вас,момичета,и за тези в другата тема е тази ОДА-с най-голяма надежда за помирение.
Това е лулата на мира-предлагам да я изпушим Peace

# 295
  • Мнения: 85
Ей,момичета, моля ви не се карайте! PraynigСпоред мен е грешка, не вярвам някой да е чак такъв егоист и интригант newsm78, пък и с малко бебе да имаш време да триеш албуми Rolling EyesАз още не съм намерила време да си кача снимките и не мога да си представя някои да има време чак и да трие, и то избирателно Thinking
ЗНАЯ ЧЕ СЪМ НОВА ТУК И НАДАЛИ НЯКОЙ ЩЕ МЕ ПОСЛУША(най-много да ми се изсмее), НО ВИ ПРИЗОВАВАМ, НЕКА ДА СЕ ОБЕДИНЯТ ОКТОМВРИЙСКИТЕ МАМИ, МОЛЯ! PraynigТЕЗИ КОЙТО СА СЕ КАРАЛИ ДА ЗАРОВЯТ ТОМАХАВКАТА, В ИМЕТО НА НАШИТЕ СЛЪНЦА! newsm51Момичета с тъга си спомням, колко задружни бяхте в бременилските теми Cry
Константина, одата е супер!  bouquetДано помогне за обединението! Ама и нас ни няма Blush
Неди, мерси за отговора.Като го гледам, не е настинал, ама защо ака зелено newsm78
Много се притеснявам SadЕй, ама дълга разходка сте си спретнали Laughing

# 296
  • Мнения: 189
Сега намерих предателския гаден лист-пропуснала съм 3ма....за което се извинявам.Ще ви добавя утре,нали може?
Който иска да е в одата-писах вече как става далаверата Laughing

# 297
  • София
  • Мнения: 1 476
Аз пък сама си изтрих албумчето...да ви кажа не ми се хареса идеята да се сменя паролата, предположих каква е причината и не съм съгласна. Всяка октомврийка има право на достъп до този албум, независимо от това че има 2 теми. Аз рядко пиша, но сега чета 2 теми, защото и в двете намирам полезни неща, свързани с отглеждането на детето ми, и в 2-те пишат мами, които харесвам и уважавам.
Мисля си, че някой наистина нарочно трие албумите, никак не ми изглежда да е случайно, точно сега, след смените на паролите, дрязгите и т.н., но също така мисля и че няма да си признае. За да го направи, очевидно че има псих. проблем, съвест и доблест едва ли са му присъщи качества  Rolling Eyes Не се ядосвайте на постъпките на такива хора, те вече са наказани от съдбата  Peace

# 298
  • Мнения: 10
здравейте мили мами! Embarassed ние както казах вече съвсем се загубихме ама сме по цял ден навън и като се прибереме насам натам и не ми остава време за вас  Embarassed ние сме добре малкия расте на пълни обороти всеки момент очакваме появата на първото зъбче иначе по цял ден си приказва(мърмори)голям глезанчо нямам време да Ви чета но обещавам че ще наваксам   bouquet newsm51

хайде да отивам да положа морно тяло че вече не ме държат краката

целувки на всички бебчовци и сладки сънища smile3524 newsm46 newsm46

я да попитам аз за албумчето,за колажа на първа станица какво става гледам тука някакви кавги сте имали?

# 299
  • Мнения: 99
здравейте мами Hug, ние днеска цял ден на разходка си бяхме Sunglasses, има и снимки, но друг ден ще ги пусна че още не съм ги свалила...

иначе за Спас да ви кажа, нали имаше т-ра два дена, такааа, на третия ден ве4ерата като му сменях памперса, какво да вида - цялото корем4е в пъпчици Shocked, заведох го на педиатър и тя вика че е получил обрив от nurofen- а, човек не знае вече в какво да вярва Rolling Eyes.

както и да е, давах му два дена fenistil капки и шаренилото мина- от какво беше само един бог знае...

утре повече ще пиша че вече е късно,

лека нощ


 1crib да, Спас ве4е стои прав (самичак) в кошарата Laughing

Общи условия

Активация на акаунт