ОКТОМВРИйското човече за море мечтае вече

  • 10 707
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 118
сутринта го имаше и нашето а сега нищо.............. newsm78

# 271
  • Мнения: 85
Гале, починахме си и то суперрррр.И аз зради бременеенето не бях ходила да баба ми почти година, а е само на 20 км от София. Спокойствие, чист въздух, няма градски транспорт...
Невидима, и аз се чудя как да му покаже да разбере, че так боли, но явно са доста малки и не разбират.Като ми захапе зърното(а той доста често го прави Laughing), и аз като изохкам се залива от смях Mr. Green, същото е и с косата, лицето, обожава да дере и стиска JoyПочнала съм да го уча да гали, ама не отбира още Joy
Майлили, и нас май това ни чака със сондажа Cry, супер ме е страх и все го отлагам Sad,да райския газ не е пълна анастезия, но се побърквам от притеснение.А оченцето продължава да има секрет.Все се надявам да го израсте PraynigНо и според нашия офтамолог, натам отиват нещата Crossing Arms А иначе съчувствам ти за проблема, аз бях с бъбречна криза от началото на деветия месец до раждането, направо ужас.
Дано никой съзнателно не е изтрил албумите, а е грешка.
Аз нещо не откривам другата тема

# 272
  • Мнения: 189
Момичета- за ОДА-та,който иска да дава инфо,че времето ми нещо става много кът.Вероятно другата седмица ще сме новодомци и ако може събота-неделя да я напиша,че докато се местим ако я затрия ще се #2gunfire сама.Аз съм капут-днес почнах да вадя летните дрехи и да прибирасм зимните-пера,суша,и пак,излязохме естествено и мъжо ми се обажда "може да сме новодомци след седмица"...Спирам да вадя,че хептен кочина ще стане-сега какво ме чака..... ooooh!Приемам помощници Laughing

# 273
  • София
  • Мнения: 183
Аз изтрих албумите  Shocked Майтап бе, да не ме застреляте, исках само да ви разведря.  Hug А сега сериозно - ако е нарочно бих казала много незряла и глупава постъпка. Даже няма значение вече кой е. Аз затова си качвам снимките в мой си албум.
Ето да ни видите от последното пътуване
http://picasaweb.google.bg/marianakonstantinova/0905#

Благодаря ви много за милите думи. Аз да чукна на дърво криза в истинския смисъл нямам, само едва ходя по малка нужда и като се придвижи камъка тече и кръв.  Confused

Константина, аз нещо съм изтървала, но честит ви нов дом! Като мине патардията по местенето ще е супер. Метнете с Криси малко снимки на нови къщи, че да оплакнем око!

Ето, пак щях да казвам нещо и забравих  newsm78

# 274
  • Мнения: 678
ЕДИН ВЪПРОС...КЪДЕ ДА МУ СЕ НЕВИДИ СА АЛБУМИТЕ НА ПОВЕЧЕТО/ВКЛЮЧАЯ И СЕБЕСИ/МОМИЧЕТА ОТ ОБЩИЯ АЛБУМ В СНИМКА.БГ????

http://www.snimka.bg

потр:oktomvri2008
парола: 2008oktomvri
Гале наистина много грозна постъпка  Close Дълго си мълчах, не казвах каквото и да било, защото не ми се влиза в излишни спорове. Наложи ми се да изчета вчера безумията на комплексирано от гимназията малко момиченци и това го преглътнах. Обаче сега да си позволява някой да трие снимки, които не са негови, в които голяма част от нас са вложили много любов и емоции е не глупаво, а престъпно. И не мога да си представя каква дребна душица трябва да си, за да ти роди главата такова безумие. Или пък е нужно съответния човечец да посети психиатър.
Предупреждавам, че ще пиша на поддръжката на снимка. бг с молба хората да кажат поне от кое АйПи са изтрити снимките, или поне тоз човек в кой град се намира. Така доста лесно ще се ориентираме. И все пак не си мисля, че е някоя от новоприсъединилите се мами, тъй като преди много време, при едни други скандали, пак бяха изчезнали снимки и албуми  Thinking

# 275
  • Мнения: 189

Константина, аз нещо съм изтървала, но честит ви нов дом! Като мине патардията по местенето ще е супер.
Няма да е наш за съжаление,а нова квартира.Пък дай Боже,ако ме удари куфарчето с парите,че тото не пускам,ще имаме нов дом...Поне от тая криза да "облажим" с нещо и ние сиромасите.... Praynig

След малко сядам да пиша Одата тук.Така,че като видите колко е яка,да не ме нападнете на ЛС....

# 276
  • на Земята
  • Мнения: 174
ЕДИН ВЪПРОС...КЪДЕ ДА МУ СЕ НЕВИДИ СА АЛБУМИТЕ НА ПОВЕЧЕТО/ВКЛЮЧАЯ И СЕБЕСИ/МОМИЧЕТА ОТ ОБЩИЯ АЛБУМ В СНИМКА.БГ????

http://www.snimka.bg

потр:oktomvri2008
парола: 2008oktomvri
Гале наистина много грозна постъпка  Close Дълго си мълчах, не казвах каквото и да било, защото не ми се влиза в излишни спорове. Наложи ми се да изчета вчера безумията на комплексирано от гимназията малко момиченци и това го преглътнах. Обаче сега да си позволява някой да трие снимки, които не са негови, в които голяма част от нас са вложили много любов и емоции е не глупаво, а престъпно. И не мога да си представя каква дребна душица трябва да си, за да ти роди главата такова безумие. Или пък е нужно съответния човечец да посети психиатър.
Предупреждавам, че ще пиша на поддръжката на снимка. бг с молба хората да кажат поне от кое АйПи са изтрити снимките, или поне тоз човек в кой град се намира. Така доста лесно ще се ориентираме. И все пак не си мисля, че е някоя от новоприсъединилите се мами, тъй като преди много време, при едни други скандали, пак бяха изчезнали снимки и албуми  Thinking



Що ли не се учудвам и нямам съмнение кой го е направил!
Манана,тъкмо имах същото предложение,мисля че няма да има проблем да се разбере кой е по този начин!
Още веднъж апелирам същият човек да посети психиатър възможно най-бързо! Crazy Crazy Crazy

# 277
  • Мнения: 253
E хайде успокойте топката. То и да е искал някой да си признае глупостта, сега няма да има смелостта, че ще го изядем с парцалките  Mr. Green newsm48

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 723
Момичета някой за не е преместил албумите???
Щото сутринта ги имаше,а сега НеЕЕЕ.
Да не би някой по грешка да ги е преместил?
Щото аз нямам друг албум Sad
Вчера направих в Пикасата ама там са няколко снимки на кръст.

Иначе ние сега са прибираме от хайманосване от 11ч Blush
Гооолямо миткане и съм потнааа ,ама много Grinning
Изгорях жестоко и по лицето  ипо ръцете.
Отивам да си тегля един душ и ще се цапотя с Пантенол Grinning
Ще оплаша детето направо Joy
Имаме от днес страхотни снимки и по-късно ще ги покажа Grinning
Запознахме се с още една мам и сега вече сме 7 newsm68

Майлили
Heart Eyes
Ще оправят очето на сладката госпожица и всичко ще е наред ще видиш Hug
За каманаците се надявам по -скоро да ги изпишкаш и да не те боли.
За климатика/аз нали съм мнооо компетентна/добре сте направили-
единствен недостатък е малко по-солени сметки.
Но така е по-добрия вариант Peace
Нашият е в спалнята,щото инак не става и ще го ползваме на по-високи Т,
но в жегите е неизбежно.
А иначе Браво за хазяите  bouquet

Криско много сладък нов Аватар Hug

Гале мИрси bowuu
А Маги Баги сигурно наистина е преяла ,
ето че и Йо на Невидимчето също е повръщала много.
АААА момата тренира как да вика по мъжо си smile3503

Дени браво на Алекс-направо чудесно е пораснала,
а хемоглобин над 100 е добре/така мми каза мойто педи/
Дано ви стане Еженощие този режим Hug
И Никол снощи беше така Grinning

Ниел може нещо да е настинал леко и това да е реакцията newsm78
Иначе за НЕ спането ми Никол отдава не спи през деня,
но вечер е горе долу по-спокойна/Пу-ПУ/
Може зъбки дда го мъчат и него Hug

Невидимче начин няма никакъв -
решението е търпиш и чакаш да порасне и да и нашамариш дупето Laughing
Никол постоянно ме скубе,ама много силно
и винаги поне 10 косъма ми е отскубнала,
на моменти ми се насълзяват очите Grinning

Нинче идеално ще ни паснат ботушите на каубойката Joy
Ах ти малка спораджийке hahaha

ООО Тинко дано стане далаверата с новата квартирка,че нали
ти каза че сегашната е кофти.
Ще ти помагам дистанционно с позитивни мисли newsm03

# 279
  • Мнения: 189
Ода за ОКТОМВРИйчето
Кога се изтърколи цяла година?
Миналото лято с коремчета се хвалехме всички
двете чертички сега са ангел с хитри очички!
Расте ОКТОМВРИйското човече и за белите медал има вече.
А ОКТОМВРИйската мама горката без кръст е вече жената.
ОКТОМВРИйската чета ред и брой няма,
айде с едно става,а има и мама със двама!
Да чистим,да готвим,пюрета да гласим
и сили да имаме за срещи навън да си правим...
Ода голяма заформям сега
и започвам един по един да броя:
Алчо-Калпазалчо/tediko/е сила голяма,
кат' пумпал върти се-горкичката мама.
Nedilaka81 обички за Никол избира,
а татко й бързо си пушка намира.
Illum мама е героиня голяма
кой е кат' нея-юнаци си има тя двама.
Megche с Цвети гордо се фука-
кърми я мама,а пюренцата- в боклука.
Lady Магдалейди/gale/ в Лондон живурка,
но на лято със мама в морето ще цопурка.
Теодор/Микроелена/ е напаст голяма,
но нали е Ками-тя сега е на мама отмяна.
Бобо/Крисси/ е сила голяма,бута всичко,че биричка пие,
от сега бебоците край него в джоба си крие.
Ванко/Поля75/ изсипва на мама кафето
бръмчи си с уста и си вика-да му се чува гласчето.
А Хриси/Константина/ е с руса косичка,сини очички-
кой е кат' нея-обичат я всички.
Деян/Bidapet/  2 зъбчета има,кафеви очички,
пълзи си човека,но иска все на ръчички.
Миглена/Aleksandra85/ e цицоманка голяма,обича да суче,
това е естествено гордост голяма за нейната мама.
Митанко-глезанко/Pepenik/обожава да пее
и в кака Калина много забавно се смее.
Царица Йоана/Nevidimata/ е сила голяма-
с маслинени очи,май ще става гранд дама.
Деа/Geri_roz/ има кестенява косица,кафеви очички,
а най-обича да е права в майчините ръчички.
Мишата/Mylili/ кат' пумпал се върти,обича да пътува,
папка всичко с голям кеф,но най-обича с мама да лудува.......
..................................................................................
.................................................................................
Коя ли първа гордо ще се изправи
 и с нови   EFP тук ще се похвали?



Б.П.  newsm44Да поясня-не съм писателка,нито претендирам за Пулицър,всичко това е жест на най-добри чувства към всяка от вас.Независимо има ли я в Одата или не./ако я няма- да пише на ЛС-ще добавяме/.Не заставам на ничия страна в споровете и тайничко се надявам тази Ода да ни събере отново.Останете с мир. Peace
П.П.Дано ви е харесала Blush

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 20:56 от Константина

# 280
  • Мнения: 253
Браво, одата е супер!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 723
Страхотна еееееееее  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquet

# 282
  • Мнения: 55
Константина ти си прекрасна, браво бе майче!
Дано добрите ти намерения имат успех! Praynig

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 723
Невче как изкарахте нв Бургас?
Поразходихте ли се до морето ,
да запознаете мишлето с голямата вода Grinning

# 284
  • София
  • Мнения: 285
ЕДИН ВЪПРОС...КЪДЕ ДА МУ СЕ НЕВИДИ СА АЛБУМИТЕ НА ПОВЕЧЕТО/ВКЛЮЧАЯ И СЕБЕСИ/МОМИЧЕТА ОТ ОБЩИЯ АЛБУМ В СНИМКА.БГ????

http://www.snimka.bg

потр:oktomvri2008
парола: 2008oktomvri
Гале наистина много грозна постъпка  Close Дълго си мълчах, не казвах каквото и да било, защото не ми се влиза в излишни спорове. Наложи ми се да изчета вчера безумията на комплексирано от гимназията малко момиченци и това го преглътнах. Обаче сега да си позволява някой да трие снимки, които не са негови, в които голяма част от нас са вложили много любов и емоции е не глупаво, а престъпно. И не мога да си представя каква дребна душица трябва да си, за да ти роди главата такова безумие. Или пък е нужно съответния човечец да посети психиатър.
Предупреждавам, че ще пиша на поддръжката на снимка. бг с молба хората да кажат поне от кое АйПи са изтрити снимките, или поне тоз човек в кой град се намира. Така доста лесно ще се ориентираме. И все пак не си мисля, че е някоя от новоприсъединилите се мами, тъй като преди много време, при едни други скандали, пак бяха изчезнали снимки и албуми  Thinking

КОЙ ЗА БОГА ИЗТРИ АЛБУМЪТ НА ДЕТЕТО МИ и тези на другите мами?!

ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ГРОЗНА ПОСТЪПКА на човек с неуравновесени емоции!

Ако има поне малко достойнство би излязла и би се аргументирала защо го е направила.
При положение, че никой не й е дал право да трие други албуми освен на своето й дете!

Манана, надявам се, че няма да се стигне до търсене на АйПито на съответната дама, а тя сама ще се изправи пред всички да си призане грешката и да се извини.Но твоето намерение е много добро!


В противен случай си е създала просто лоша карма !

Последна редакция: пт, 08 май 2009, 21:43 от shivani

Общи условия

Активация на акаунт