Покажете си детските стаи - 6

  • 36 501
  • 322
  •   1
Отговори
# 285
  • Варна
  • Мнения: 691
да знаем че е важно да не размажем и картината на тапета т.к. това било вероятно

# 286
  • Мнения: 3 634
да знаем че е важно да не размажем картината на тапета т.к. това било вероятно

Не те разбрах!  newsm78 Той тапета цял или на 4 квадрата е?

# 287
  • Варна
  • Мнения: 691
на 4 и точно на снадките където се заглажда може да се размаже  картината от тапета

# 288
  • Мнения: 8 242
на 4 и точно на снадките където се заглажда може да се размаже  картината от тапета

Е че вие няма да го оливате с лепило  Crazy

# 289
  • Мнения: 3 634
на 4 и точно на снадките където се заглажда може да се размаже  картината от тапета


Нали ще го "изтегляте" със суха кърпа? Като наближите ръба ще го потупвате, а няма да изтегляте. Гланциран ли е? Аз съм купувала от тази марка фриз и съм много доволна. Надявам се да мине всичко добре.  Peace

# 290
  • Варна
  • Мнения: 691
не е гланциран-като картина е

# 291
  • Мнения: 3 634
не е гланциран-като картина е

Пак ще ти трябва чиста суха мека кърпа за "изтегляне" на въздуха.Като наближиш края на парчето съвсем леко избутай с пръсти и после натискаш с кърпата. Аз ползвам сухо лепило за тапети и съм много доволна. Купувам го от Бриколаж за 3-4лв.

# 292
  • София
  • Мнения: 2 896
Milagros, страхотен е тапета, и аз го бях набелязала по едно време. После реших, че ще слагам стикери.


На Ема детскта е готова. Има още да се купува стол и кошове за игеачки, които да влязат под етажерката/библиотека.
Ето снимки.

Някой да е виждал някъде подходящ за подобно обзавеждане бял стол?

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Гуш, страхотно е!!!
А подобен бял стол мисля, че съм мяркала из каталозите на Икеа  Peace

# 294
  • София
  • Мнения: 794
Гуш, страхотно перде си избрала за детската, много ми хареса!

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 4 146
Гуш, а шкафчето до гардероба шаренкото дървенко ли е и откъде е  Blush
Гардеробът е върхът  Peace - би ли показала вътре как е разположен - наесен като поръчваме детското се чудя как да сложа рафтове и чекмеджета  newsm78
И аз съм взела закачалки за стената - във формата на пеперуди от МДФ, има и една закачалка с калинки, че ние колекционираме предмети с калинки  Mr. Green

# 296
  • Мнения: 3 634
Гуш, смени ли строителя вратите? Аз си харесах твоя цвят на стените още в предишната тема и си направих спалнята такава.

# 297
  • у дълбоката провинция
  • Мнения: 127
Гуш много свежи пердета!
От къде са?
Производител???
Сайт евентуално?
Че в дълбоката провинция си няма нищоооо!

# 298
  • Мнения: 672
Гуш, страхотна детска стая.
Нали ще сложиш тапа на контакта, който е до леглото  Praynig

# 299
  • Варна
  • Мнения: 691
да страхотна е. Към фотатапета който ще слагаме имаше стикери на принцеса но нещо не дойдоха като ги поръчахме и ни дадоха същия стикер който е на снимката от заглавната страница на тази тема-момиче с цветя. Аз съм купила и др. стикер на малко екстравагантни цветя но тях по нататък ще слагам

Общи условия

Активация на акаунт