Покажете си детските стаи - 6

  • 36 493
  • 322
  •   1
Отговори
# 315
# 316
  • Мнения: 972
Момичета,проектирайте детските си стаи така че да са практични и удобни за вашите деца!
не просто да се ръководим от идеята да сме различни и екстравагантни ,а и да е безопастна и функционална стаята.
В една детска стая има легла ,бюра евентуално,предвидете места за дрешки,играчки ,книжки...
Допълнителни места за непредвидени неща,защото децата често ни изненадват...
Създаването на детската стая е най-трудоемкото при обзавеждането на дома...
Дайте право и на децата си да решават за някои неща в интериора и!

# 317
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Чета,аз подробно. Mr. Green
Ако височината е 250 мисля,че ще е ок.Иначе зависи и колко ще е широко леглото.Ако е с матрак 82 см,представяте ли си на дълбочина 55-60 см?Аз не си го представям.Все едно съм в ковчег-и отгоре и от страни страници.

Сиско,вярно е,че трябва да е функционална стаята,но малко пространство трудно се подрежда така,че да има място за всичко,а и да остава такова за игра.Все пак в дестката стая минава голяма част от живота на едно дете.

# 318
  • Мнения: 972
Чета,аз подробно. Mr. Green
Ако височината е 250 мисля,че ще е ок.Иначе зависи и колко ще е широко леглото.Ако е с матрак 82 см,представяте ли си на дълбочина 55-60 см?Аз не си го представям.Все едно съм в ковчег-и отгоре и от страни страници.

Кое да е с дълбочина 55-60см? newsm78

# 319
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Гардероба  и полиците да са на 55-60 см.

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Чета,аз подробно. Mr. Green
Ако височината е 250 мисля,че ще е ок.Иначе зависи и колко ще е широко леглото.Ако е с матрак 82 см,представяте ли си на дълбочина 55-60 см?Аз не си го представям.Все едно съм в ковчег-и отгоре и от страни страници.

Сиско,вярно е,че трябва да е функционална стаята,но малко пространство трудно се подрежда така,че да има място за всичко,а и да остава такова за игра.Все пак в дестката стая минава голяма част от живота на едно дете.

Да, толкова ще е матрака  Peace
Затова мисля да се спра на вариант с дълбочина 45 см., като полицата над леглото ще е съвсем плитка и дано да е добър ефекта  Praynig

Благодаря на всички, че се включиха  Hug

# 321
  • Мнения: 972
Змейче,действай смело ,както е на снимката ! Сигурна съм ,че ще бъдеш доволна! newsm10

# 322
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Новата тема момичета
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406898.0

Общи условия

Активация на акаунт