Имена за момиче

  • 5 911
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 23 447
Стела,Адриана или Елеонора.Другите не ми харесват.
Гласувах за Адриана.

# 31
  • Мнения: 4 335
Гласувах за Елеонора.Много дьльг списьк и много странни имена.Всичките ли ви харесват Thinking

# 32
  • Мнения: 3 016
Гласувах за Стела, но ми харесва и Eлеонора.

# 33
  • София
  • Мнения: 44 369
Сара

# 34
  • Мнения: 440
Стела от латински - звезда ми харесва, пък и ако я питат какво означава, поне ще може да обясни...

# 35
  • Мнения: 67
от изброените гласувах за Адриана,защото ми едно от любимите имена и дори мислех така да кръстя дъщеря си.Има и някой други,които са хубави,като например Елеонора,Сара
didanka виж какво намерих за името Стела  http://www.babycenter.com/baby-names-stella-4229.htm пише също и какви ще са подходящи имена за братя и сестри и като гледам,имената там са много сладки,но на български едва ли ще звучат добре...Например Ruby,което означава рубин.Но и на български ще се прочете Руби,което е направо Sick
А авторката да каже,дали Адриана не е заради Адриана Лима? Wink
И после да кажеш кое име сте избрали Hug
P.S.didanka сори,аз не знам защо прочетох "...поне някой ще може ли да ми обясни..." Embarassed Rolling Eyes Blush И все пак там може да се види всяко име какво значение има и от какъв произход е

# 36
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Гласувах за Елеонора,но и Адриана ми харесва.

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Нито едно не става.
Дай друг списък.

# 38
  • Мнения: 57
Адриана  Peace

# 39
  • Мнения: 11 607
Стела от така изброените.....Поздравления за списъка!

# 40
  • София
  • Мнения: 160
Елеонора  Peace

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 861
Аз само искам да знам дали бебето ще получи името, събрало най-голям форумен вот Grinning

# 42
  • Мнения: 1 740
Адриана Peace

# 43
  • Мнения: 929

Но ми харесват и Стела и Елеонора

# 44
  • Мнения: 1 130
Аз само искам да знам дали бебето ще получи името, събрало най-голям форумен вот Grinning
Peace

Общи условия

Активация на акаунт