Слънце грее,всичко зеленее ЯНУАРСКО чедо песни пее

  • 21 958
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 154
леле, Вили в какъв сериал си се вкарала! Ще те разнищят и разкъсат щом си го споделила, ама ти го знаеш де. Единствено много жал ми стана като сподели, че 'сега сме самички'. Дано така да направиш в живота си никога да не си сама.
А Али как се чувства, помага ли ти някой с гледането?

# 46
  • Мнения: 2 553
Да, родителите ми, брат ми, таткото на Али също идва през ден да я вижда. Тя изобщо не го преживява тежко. Защото и двамата сме си с нея и го вижда често. Знае, че вече не живее в къщи, но не й е мъчно и т.н.

# 47
  • Мнения: 4 513
Вили, кураж, мила!  Hug Уважам те за това, че си споделила цялата истина, без да се криеш. Добре е, че си напуснала мъжа си, то това вашето не е било брак. Колкото до втория мъж - имаш моята подкрепа! Наистина! Само се моля и неговите чувства да са толкова истински, колкото и твоите. А децата порасват един ден и продължават по техния си път, в техния си живот. Недейте да им робувате цял живот. Това от мен + прегръдка!  Hug

# 48
  • Мнения: 2 553
Благодаря ви милички  Hug Знам, че отстрани звучи ужасно и може би е, но ...

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Привет-мривет!

Виличка, мила, дано всичко се нареди по най-добрия начин за вас! Hug

Моите мъже са опъпчени. Първо беше малкия , преди това се бяхме натръшкали всич-ки-те от нещо грипозно, после на Сашко му се усложни до бронхит, варицелоса се. Мина му. Сега е баткото яко ошарен. Знам, че трябва да си мине по реда и това, ама някакси много пълна ми дойде програмата. Чак сега си взех болнични и се оказа, че за никое от децата не съм взимала. Направооо... Rolling Eyes Светлин не хвана последните два дни то училище и излезе предсрочно във ваканция. Сашко пък не е  ходил на ясла от средата на април. Да не казвам голяма дума във вторник съм го планирала за натам.
Инак сме добре...да кажем. Аз изпратих първолаците  и сега съм на някакви дежурства. Ще правим ремонт на коридора, в началото на юли сме планирали ходене до Рибарица за 5 дни.

Ще пиша пак. Не ме ковете за нередовността, но ме обичате  и няма да ми се сърдите.  Mr. Green Heart Eyes Flutter Hug

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 23:40 от sea woman

# 50
  • Мнения: 2 553
Здравейте, милички! Хайде на кафенце Simple Smile

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Пу моето да го запазиш за следобедно, че отивам да се опна с маненкото.  Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 615
Да са ви честити и щастливи рожбите красиви!
Та и ний без страх, да намажем  Wink покрай тях!

# 53
  • Мнения: 4 513
Честит Първи юни!  Hug Недо, питаш ли ме тези снимки как ми действат на доброволното гладуване?!  Crossing Arms
Бис, кога точно мислите да сте на Рибарица? Синковците ще бъдат там от 11-ти с баба си и дядо си, евентуално, ако не им мине котка път, та може да се засечете и дребните да си играят Simple Smile.
Стефанаки от днес е голям - тръгна на градина, накипрен и наконтен. Има си нова раница, специално за ДГ. Влезе ухилен, но 10 мин. по-късно, когато се върнах, за да му оставя пижамка, вече хлипаше в унисон с останалите, които си ревяха от самото начало. Дано да е само тази седмица така и после да свикнат. Обстановката е гад - адски стара, но се успокоявам с мисълта, че това не е неговата стая и от септември, когато дойдат и по-малките ясленчета от неговата група, ще ги преместят в чисто ново-ремонтирано крило, с нови мебели и тъ нъ. На мен ми липсва яслата, за него не знам.  Crazy Но аз поне ще продължа да ходя на ясла, защото дребос влиза в групата на батко си.  Laughing
Та това е засега от нас. Да изведете някъде децата днес и да им купите по нещо, мечтано от тях!  Wink
Весел празник!  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 615
*АнАн* сигурно ти действат както и на мен, че и аз съм на доброволна диета, но ще нарушим днес мъничко. Wink За адаптацията ще свикнат децата, къде ще ходят.
Моят Камен ще ходи до края на юни в яслата, поне днес така казаха, което не пречи друго да кажат утре. Каква беше тази му температура в петък не се разбра. Нищо му нямаше другите дни, освен леко зачервено гърло, та днес е на ясла де, а като го заведох видях, че имат скарлатина. Close

# 55
  • София
  • Мнения: 1 154
здравейте, и целувки на всички малчугани! bowuu  chef

Неда, предполагам на всички деца от групата ще ви накарат да правите гърлен секрет. Една приятелка така бяха, видимо не беше болно детенцето й, но след гърления секрет му показа и на него, та и той пи антибиотик заради тази скарлатината. Praynig

# 56
  • Мнения: 3 336
Честит първи юни на всички малки и пораснали деца Heart Eyes

Виличка, имаш и моята подкрепа, мила Hug Добре си направила, че си се разделила с мъжа си, и аз съм имала такъв постоянен тормоз в живота си и знам какво е #2gunfire И моя мъж не е ангел. Затова, Неда, черпя с желирани бонбони Laughing Изобщо нямах повод за почерпка, ама ей на - от кумова срама Laughing

Радвам се, че ви е харесало бижуто на Ели, Галита ще ти пратя снимки, но знам че ти харесваш по-едри бижута, а в каталога не съм сложила такива, защото повечето ми клиенти предпочитат по-семпли бижута с по-малко кристали и съответно по-евтини. Аз затова ти бях казала ако решиш да се видим да ми кажеш, за да ти приготвя нещо по-специално Wink Ама ще ти пратя и тези от каталога да ги видиш. В офиса имам доста други, които ги няма в каталога.

СирЕнке, бързо оздравяване на твоите мъже Hug

# 57
  • Мнения: 3 336
Галита, нещо не мога да се оправя с файловете, голям срам. Виж при Мая го има каталога, другия вариант е да сканирам страниците, че нещо с компресията не ми върви, ама като съм компютърен инвалид Crazy така е Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 2 553
Благодаря ви, милички!

Честит празник на всички мъничета и от мен Simple Smile

# 59
  • Madrid
  • Мнения: 514
Vili4ka,nikoi ne moje da te sudi,da znae6,edinstvenoto ,koeto moje da napravi e da te razbere i podkrepi ili da ostane bezy4asten po prostata pri4ina,4e da dava6 generalna ocenka za ne6ta,v koito ne y4astva6 e izli6no.
Az li4no te pregru6tam i podkrepiam ot surce!

Izviniavam se,4e pi6a na latinica,sega sum na nova rabota v Madrid v edin ofis-magazin za elektronni cigari,niamam kirilica,razbiraemo e.A vku6ti niamam vreme da se oburna,ta taka,zatova ne pi6a.A i ne mi izliza tyk kredor,ne znam za6to. Rolling Eyes

 Otdelno iskah da vi suob6tia,4e sum bremenna vuv vtori mesec ve4e.Prosto kakvo da vi kaja,napravo se 6okirah!Takava iznedada,niamam dymi!Sus Sami termina mi be6e na 2-ri jnyari,sega e na 4-ti,lyda rabota!Jvno proletta e na6ia sezon,az do takuv izvod stignah! Crazy


Общи условия

Активация на акаунт