Хайде да откажем цигарите завинаги!-2

  • 19 312
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 926
Добро утро, момичета  Hug
Как върви отказването?

# 61
  • Мнения: 803
Добро утро и от мен.Аз още не съм запалила,тъй че вече мога да се похваля,че от вчера сутринта съм непушач.Хубаво ми звучи,хубаво мириша,днес кашлям по-малко,не ме боли главата и дори пих кафе без цигара сутринта.Вчера едва го преглъщах,а днес му усетих аромата и му се насладих.Знам,че ще успея,стискайте ми палци.
Благодаря ви отново на всички. Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 2 926
Продължавай в същия дух пепел_от_рози
Кашлицата ще намаля всеки ден повече и повече.
И ароматите ще стават все по-силни.
И стискай здраво, защото ще има моменти на слабост, в които много ще ти се пуши.

# 63
  • Мнения: 346
Здравейте, аз съм един отвратителен комин. Или поне така мисля аз за себе си. Докато ви четох, се замислих върху себе си и открих следното: всъщност аз не винаги пия кафето си с цигара и не винаги хуквам до магазина, щом остане само една цигара в пакета. А иначе една кутия за нищо я нямам.И почнах да си мисля аз, че то мойто положение не е толкова страшно, ами май нещо просто не съм добре с нервите и ще е добре да престана да си ги увреждам още повече. Ето сега имам в себе си точно 2 лева и петдесет ст.- колкото струват тъпите ми цигари. Мисля да ходя да хапна един шоколад и да пиина кафенце. Почвам да клоня към присъединяване към вас. Всъщност аз грам не пушех допреди2 месеца и нещо, тъй като кърмех. Обаче пак се поддадох. Аз спирам лесно цигарите, но лошото е, че и лесно пропушвам отново.

# 64
  • Мнения: 60
iw_81 аз съм точно като теб.Лесно ги спирам и много лесно ги почвам  което много ме ядосва.Нито качвам килограми аз съм 48кг. когато пуша и когато не пуша.Моя мъж има един лав че ако съм била прасе щял да ме убие с правата лопата ,защото само съм хабяла храната.Без дави лъжа днес сутринта изпуших една цигара но се надявам да не се повтори.Успех на всички и ви пожелавам лек ден.

# 65
  • Мнения: 1 394
Цитат
Знам,че ще успея
Е точно за този ключ става въпрос!Намерила си го-честито!  bouquet
Ив,добре дошла при нас-ще се справиш несъмнено...не ги е отказал само този,който не е пробвал...

# 66
  • София
  • Мнения: 1 311
Успех ИвHug

# 67
  • София
  • Мнения: 206
Здравейте   bouquet Аз засега удържам положението без цигарки,надявам се този път да не се поддавам на изкушения  Wink

# 68
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Тук съм, мълча си и не пуша LaughingРеших, че е по-добре по-рядко да влизам в темата.Колкото по-малко мисля, говоря и пиша на тема цигари, толкова по-не мисля за тях.

 Благодаря ви на всички за подкрепата Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 926
Kami B. , Биляна
Браво  Peace

# 70
  • Мнения: 346
На  мен проблема ми е, че не мога да разбера защо пуша като идиот, при положение, че май не съм точно пристрастена. Има дни, в които кутия и нещо за нищо я нямам. Но има и дни, в които за цигара се сещам чак късно вечерта, когато с мъжа ми си отваряме по биричка. Защо поне тея вторите дни не са завинаги?

# 71
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Аз да се похваля, откакто се зарекох не съм изпушила и една цигара  Flutter
Лошото е,че има моменти, в които направо ме втриса като пълен наркоман. Добре че съм пословичен инат иначе досега да съм се поддала 100 пъти.  Mr. Green

# 72
  • София
  • Мнения: 1 311
Няма как трудно е да се откажеш от цигарите ,а колко лесно ги почваш.Стискайте зъбки,ние стискаме палци.  spoko
Вторите дни сама трябва да ги предизвикаш.  Laughing

# 73
  • Мнения: 60
Мисля от утре вече да ги спра нацяло от два дена пуша по цигара две обикновенно с кафето .Но от утре край казано речено.Трябва от раз иначе не става така че край на игрите почвам сериозно. newsm12

# 74
  • София
  • Мнения: 1 311
Така е от раз,давай!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт