Кухни - 23та тема

  • 41 781
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Враца
  • Мнения: 876
Котково да ви е честита кухнята...ей това ми е мечтата и на мен докато мия чинии да гледам през прозореца...много добре се е получило като съчетание...поздравления и със здраве да я ползвате  Hug Hug Hug

# 286
  • София
  • Мнения: 794
kotkovo, повече от прекрасна ти е кухнята!!! Страхотни цветове! Моля, кажи коя фирма ти я прави  Praynig

# 287
  • Мнения: 359
kotkovo, повече от прекрасна ти е кухнята!!! Страхотни цветове! Моля, кажи коя фирма ти я прави  Praynig

Много ви благодаря, момичета! Успокоих се вече, че не личат толкова дефектите!  Laughing
Фирмата е "Карго дизайн" (в Лозенец им е офиса). Не я бях чувала, видях ги на Стройкото в НДК. Те са правили част от мебелите, изложени в Айко. Аз там се заплеснах по едни зелени кухни и на Стройкото ги видях същите. Така се свързах с фирмата-производител. Иначе като цена не беше кошмарно скъпо, защото за същата кухня на други места ми поискаха 9000 лв.  #Crazy Викам си, хора, кола ли ще купуваме, какво ли?!
А цветът е маслина някаква, да.

# 288
  • Мнения: 400
Ето че и моята кухня е готова. Вчера майстирите приключиха, чаках 1 месец, сглобяваха я 2 дни, доволна съм много!
Ето ималко снимки, въпреки че не е изчистена, има още  довършителни  неща, контактите не са сложени и над хладилника не е сложена вратичката, защотом при транспортирането са я изпуснали и ще ми правят нова.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385763

# 289
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ето че и моята кухня е готова. Вчера майстирите приключиха, чаках 1 месец, сглобяваха я 2 дни, доволна съм много!
Ето ималко снимки, въпреки че не е изчистена, има още  довършителни  неща, контактите не са сложени и над хладилника не е сложена вратичката, защотом при транспортирането са я изпуснали и ще ми правят нова.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385763
И твоята кухня е страхотна.
Ех, дано и моята я направят като вашите.

# 290
  • Русе
  • Мнения: 1 859
kotkovo и elena230479 , страхотни кухни!  bouquet

# 291
  • София
  • Мнения: 2 896
elena230479, прекрасна е кухнята!

# 292
  • София
  • Мнения: 794
Еййй, днес показвате неща, от които само хълцам!!! Да са ви честити, прекрасни са!

# 293
  • Мнения: 970
 HugКухните  ви са страхотни  newsm10,да ви са честити  Hug

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 4 144
kotkovo и elena230479 - браво!!!! Много ми харесаха и двете  Hug

elena230479 , тази кухня и аз я имам сейвната при любимите ми картинки от един руски сайт  Hug
Как ти изпълниха шарката - стикер ли е, къде го поръча и скъпо ли беше  Hug Картинката те ли ти я нарисуваха или ти я даде

# 295
  • Мнения: 214
И аз, и аз да кажа колко ми харесаха и на мен двете кухни. Честити да са ви!!!

# 296
  • Бургас
  • Мнения: 195
Страхотни кухни! smile3501
Браво! newsm10

# 297
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 867
И двете кухни са прекрасни.Всяка със свой чар.Честито и със здраве да си ги ползвате.

# 298
  • Мнения: 400
Благодаря на всички за милите думи!
Змейковица, цветето мисля че  естикер и отгоре е пръскано с безцветен лак. От фирмата ми предложиха и други стикери , но бяха по ситни, аз харесах и избрах този, струва 200 лв за да го сложат

# 299
  • Мнения: 219
Браво и честито за новите прекрасни кухни! Има защо да им се радвате! Срахотни са!

Елена, много ми хареса лайт-мотива в райе! Тапет е предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт